World of Tanks
#31
Kod do premki:

Btw, szkoda że nie pisałeś zanim zacząłeś grać, przy zakładaniu konta można skorzystać sobie z kodu zaproszeniowego który da parę bonusów na początek(czołg premium T-127 z załogą na 100%, 500 golda, 7 dni konta premium i ulepszony system naprowadzania który zmniejsza czas skupiania działa o 10%): QUICKYBABY4WOT
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#32
(26.06.2017, 20:42 UTC)Brachu napisał(a): Kod do premki:

Btw, szkoda że nie pisałeś zanim zacząłeś grać, przy zakładaniu konta można skorzystać sobie z kodu zaproszeniowego który da parę bonusów na początek(czołg premium T-127 z załogą na 100%, 500 golda, 7 dni konta premium i ulepszony system naprowadzania który zmniejsza czas skupiania działa o 10%): QUICKYBABY4WOT

Już rozpocząłeś to szkoda było pisać Tongue
Craized ładne staty, ja ostatnio też gram dosyć kiepskimi czołgami i nigdy nie starałem się grindować WN8 Smile Widać że idzie mi coraz lepiej ale to chyba dla tego że powoli dochodzę do fajnych czołgów. Ale ostatnio mam kiepskie dni i lamię jak totalny bot, nie przepraszam body grają lepiej Biggrin
Odpowiedz
#33
@Nizm0

Wziąłem nowe konto bo szybciej kredyty wpadają. Jeżdżę nadal jak n00b ale upolowałem kogoś na III trierze. Wymiatacze sami są.
@Berecik

Dzięki za wczorajszą grę w plutonie. Frajda niesamowita.

Traktorkiem wujka Guderiana strzela się tylem?
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#34
http://wotlabs.net/eu/player/Cmdr_Gold_Ziemniak
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#35
Działko masz z tyłu, w ten sposób nie wystawiasz całego czołgu na ostrzał, a tylko kawałek wieżyczki. Staraj się stawać za osłonami bo takie stawanie na srodku drogi... ☺
Odpowiedz
#36
Cytując Ciebie

Paradowanie z Chińską flagą na pl. Czerwonym
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#37
Trzeba zawsze pamiętać:

- jak ty zobaczysz przeciwnika to najprawdopodobniej on widzi i ciebie (no chyba że masz już perka "Żarówkę")
- jeżeli przeciwnik cię zobaczy to widzą i wszyscy w okolicy
- jeżeli widzą cię wszyscy to możesz oberwać od niewidzialnego czołgu (poza zasięgiem widzenia twoim i kolegów z drużyny)
- to że masz twardy czołg nie znaczy że nikt cię nie przebije
- wieloma czołgami warto stanąć lekko pod kątem do przeciwnika masz większe szanse na odbicie (oczywiście to zależy od czołgu, pamiętaj że pod im większym kątem trafi w ciebie pocisk tym większe szanse na odbicie)
- jest jeszcze zasada 3 kalibrów (jeżeli kaliber pocisku jest 3 razy większy niż grubość blachy, zawsze będzie przebicie)
- niestety początki są trudne i jazda z załogą 50% to straszne utrapienie
- zawsze warto przełożyć załogę z poprzedniego czołgu (jak cię stać to za kasę, za golda dopiero powyżej 3 perków no chyba że nie szkoda Ci kasy)
-- przy przeszkoleniu załogi za kasę tracisz 10% całego doświadczenia a że każdy następny % wymaga więcej doświadczenia to 100% załoga po przeszkoleniu powinna mieć ok 97% (wartości przybliżone, można na necie znaleźć kalkulatory do wyliczania doświadczenia przy resecie perków i przeszkoleniu)
-- przy przeszkoleniu za darmo traci się 20%
- są 2 rodzaje umiejętności na co warto zwrócić uwagę, informacja w opisie umiejętności, Perki działają dopiero po wbiciu 100% na danej umiejętności (np wspomniana wcześniej "żarówka", wyjątkiem jest Braterstwo stali który zaczyna działać dopiero jak umiejętność jest na wszystkich załogantach na 100%), skille działają zawsze ale im więcej % tym lepiej

Jak coś jeszcze mi się przypomni dam znać
Odpowiedz
#38
@Nizm0

Czyli popierasz przenoszenie załóg do kolejnych pojazdów.

Pytanie, czy opłaca się trzymać w garażu szwedzką, czechosłowacką i chińską myśl techniczną? (na początku)

Precyzując, jak się pojazdu nie wymakauje na V trierze
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#39
Przenosić warto, aczkolwiek na niskich tierach nie ma to aż takiego znaczenia bo przenosząc załogę i tak tracisz doświadczenia na tyle dużo że dostaniesz załogą 50% no chyba że zaczynasz z taką na 100% to co innego, jeżeli gra podpasowała i masz zamiar posiedzieć więcej to warto zakupić jakąś premkę, najlepiej tego samego typu którym chcesz najwięcej jeździć (załogę ze zwykłego czołgu np średniego możesz przenosić na czołg premium bez przeszkolenia załogi) będzie wtedy dodatkowo ją rozwijał. A że na premium się lepiej zarabia to i za kasę będziesz szkolił załogę na wyższe czołgi tracąc mniej doświadczenia. Oczywiście najlepiej zarabia się na tierze 8 ale te czołgi mają przegiętą cenę a i nie wszystkie jest sens kupować, więc dopóki nie będziesz pewien że masz zamiar grać dłużej to nie ma sensu, lepiej kupić jakiś czołg 6 tieru. Zarabia się mniej ale nie jest to aż drogo i nawet da się na tym często przyjemnie szkolić. Niestety wiele czołgów pojawia się od czasu do czasu. Aktualnie jest jeden czołg który przez wielu jest uznawany za jedną z najlepszych zarabiaczek, ale jest to TD 8 poziomu i kosztuje 170zł RHM SKORPION G - STANDARD. Osobiście nie polecam wydawania kasy na czołgi bo sobie stanowczo za drogo za nie liczą.

Dobra rozpisałem się o czołgach premium nie potrzebnie.

Co do załogi, pierwszego perka wbiłem w okolicach 6 tieru dopiero, a to tylko dla tego że dobrze mi się nim grało a dodatkowo potrzebowałem na nim sporo doświadczenia aby kilka pojazdów odkryć. Aktualnie rozwijam od podstaw czeskie medy i szkoląc tylko za kasę na 6 tierze mam ok 50% pierwszego perka a już prawie odkryłem następny czołg, ciągle się wacham czy nie zakupić sobie Skodę T 40 za golda i przyspieszyć szkolenie (przyzwyczaiłem się i już nie potrafię grać bez żarówki Sad )

PS. jak chcesz to mogę wieczorkiem wbić na TS to pogadamy i może pogramy, ale będę pewnie między 21 a 22 dopiero
Odpowiedz
#40
Ok. Będę na Ts o 21.

Kuszą mnie niemieckie czołgi. Drakk pisze, że Matilda IV yrier też niezła i się miotam. Mam 500 golda i go nie ruszam. T-127 wbijam srebro. Teraz powinienem Lechtraktotem móc zebrać expa aby odblokować II trier, następnie Anglia. T-26 odblokowany. Następnie US. Francuzi na koniec.
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DCS: World GieNkoV 60 49,860 16.05.2022, 06:49 UTC
Ostatni post: dalo1236
  World of Warcraft Classic Globeres 32 27,600 26.08.2019, 21:38 UTC
Ostatni post: Xenderr
  World of Warships Shibusen 16 15,097 19.10.2018, 21:08 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri
  World of Warcraft Xenderr 10 10,572 02.08.2018, 09:37 UTC
Ostatni post: Calvarian
  Secret World Legends Rommie_PL 2 3,810 28.07.2017, 18:07 UTC
Ostatni post: Rommie_PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości