Do Kopernika bez tankowania
#1
Arsen

Mam w planach powtorzyc wyczyn CMDR Allitnil i poleciec do Kopernika/Colonia bez fuel scoopa uzywajac tylko paliwa zatankowanego na Maskelinie.

Da sie to napewno zrobic w anakondzie, ja zabieram T9.

Mam pytanie czy znajda sie chetni zeby 'podrzucic' mi troche paliwa gdybym utknal pare tys Ly od Kopernika.

Wczoraj CMDR Krutek obiecal podleciec swoja corvetta ale szukam kogos kto przylecialby szybciej i bez multicannonow.

Z husarskim pozdrowieniem
Smacznego
CMDR Yarlam
Odpowiedz
#2
(12.06.2017, 15:57 UTC)Yarlam napisał(a): Arsen

Mam w planach powtorzyc wyczyn CMDR Allitnil i poleciec do Kopernika/Colonia bez fuel scoopa uzywajac tylko paliwa zatankowanego na Maskelinie.

Da sie to napewno zrobic w anakondzie, ja zabieram T9.

Mam pytanie czy znajda sie chetni zeby 'podrzucic' mi troche paliwa gdybym utknal pare tys Ly od Kopernika.

Wczoraj CMDR Krutek obiecal podleciec swoja corvetta ale szukam kogos kto przylecialby szybciej i bez multicannonow.

Z husarskim pozdrowieniem
Smacznego
CMDR Yarlam


Masz mój mie.. znaczy bak!
Odpowiedz
#3
(12.06.2017, 15:57 UTC)Yarlam napisał(a): Arsen

Mam w planach powtorzyc wyczyn CMDR Allitnil i poleciec do Kopernika/Colonia bez fuel scoopa uzywajac tylko paliwa zatankowanego na Maskelinie.

Da sie to napewno zrobic w anakondzie, ja zabieram T9.
Ja tam będę w okolicy za kilka dni, na pewno są jeszcze inni ale pamiętaj, że gdziekolwiek nie jesteś to Arnul jest tylko 3 godziny lotu od Ciebie Smile

Przy okazji, nie oddałeś jeszcze wszystkich danych? Spotkałem na tym wygwizdowie system który zgłosiłeś do EDSM w lutym, ale jeszcze nie jest odkryty w Elicie?
Odpowiedz
#4
Ostatnio jak sprawdzalem to bedzie jakies 9500 skokow na ekonomicznej, potrzebiluje kilku dni zeby przygotowac T9 i pozniej robiac 100 skokow dziennie zajmie mi to jakies 3 miesiace. W koperniku powinienem byc na rocznice inwazji ZSRR na polske jesli wylece w ta sobote.

Dane sprzedalem, jesli bylem a system nic nie mowi ze bylem tzn ze malo co zeskanowalem
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości