[PUBLICZNY] "Skorupy Welcome To", czyli barnacles tournée!
#21
Parę fotek ode mnie:

Unknown Probe pod ścisłym nadzorem polskich pilotów: 

[Obrazek: LA5aECn.png]

Takie małe cuś, a potrafi statki odrzucić na ładnych parę metrów. No i pięknie śpiewa.

[Obrazek: maxresdefault.jpg]

A tutaj już prowadzimy badania. Na wyposażeniu był jeszcze Unknown Artefact.

[Obrazek: CXuw5wK.jpg]

[Obrazek: a3jYe4H.jpg]

A w przestrzeni spotkaliśmy nawet naszych Smile

[Obrazek: lDixhxc.png]

Dzięki wszystkim, którzy wzięli udział i sorry, że nie wróciłem już po tym, jak mi się zwiesił komp, ale po prostu padłem na ryło po całym tygodniu tyrki.

Świetnie się bawiłem, mam nadzieję, że takich ekspedycji będzie więcej, w miarę jak Thargoidzi (?) będą pojawiać się w grze. Szkoda tylko, że nie zjawił się nikt spoza Husarii, no ale dałem znać zaledwie kilka godzin przed rozpoczęciem, więc może następnym razem. 

o7
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#22
nawet się mój mroczny Asp załapał Wink fajnie było, mi niestety też net padł jak ruszaliśmy do kolejnego systemu. a do następnego razu zmontuję działający mikrofon ;p mam nadzieję, że temat obcych będzie się mocno rozwijał w najbliższym czasie.
Kaz
Odpowiedz
#23
Proszę o taki event na konsoli Tongue Chętnie się wybiorę Wink
[Obrazek: 53912.png]
Odpowiedz
#24
(09.06.2017, 07:36 UTC)Biomm napisał(a): Proszę o taki event na konsoli Tongue Chętnie się wybiorę Wink

Przy dużych eventach generalnie przygotowujemy konsolową wersję, ale to był raczej spontan bez planowania Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#25
Wczoraj udało mi się załapać na wizytę obcego statku, fajny klimacik, co prawda czekałem 3 wieczory w sumie około 7h, ale warto było ;>
Star Citizen kod referencyjny: STAR-Q7WW-CYQB
Odpowiedz
#26
(09.06.2017, 08:08 UTC)[Cornholio] napisał(a): Wczoraj udało mi się załapać na wizytę obcego statku, fajny klimacik, co prawda czekałem 3 wieczory w sumie około 7h, ale warto było ;>

Gratki. Daj znać jak to przebiegało, bo ja też usiłuję trafić, wpadam na 15 minut i potem wyskakuję do SC i wracam. I tak ze dwa razy dziennie, na razie bez sukcesu.
Odpowiedz
#27
Koniec końców - siedziałem w łaziku, odwołałem swój statek - pełno ludu na miejscówce, chaos, niektórzy strzelają, przepychają się, itd. trza uważać ;>
Czekałem grzecznie i obserwowałem monitor, aż w końcu zaczęło się dziać... (bez relogów, bez odjeżdżania na 500m itp prób) RNG ;P

Powodzenia o7
Star Citizen kod referencyjny: STAR-Q7WW-CYQB
Odpowiedz
#28
(09.06.2017, 11:36 UTC)[Cornholio] napisał(a): Koniec końców - siedziałem w łaziku, odwołałem swój statek - pełno ludu na miejscówce, chaos, niektórzy strzelają, przepychają się, itd. trza uważać ;>
Czekałem grzecznie i obserwowałem monitor, aż w końcu zaczęło się dziać... (bez relogów, bez odjeżdżania na 500m itp prób) RNG ;P

Powodzenia o7

U mnie to samo tylko, że jak się zaczęło to byłem z 1.5km od celu. W Courierze sobie wisiałem spokojnie a na miejscu kręcił się ktoś w łaziku i Anka też latała po okolicy.
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#29
Siedzenie na miejscu ponad 15 minut jest ciężkie, zawsze przeliczam ile gejzerów mógłbym w tym czasie odkryć Smile
Może jutro znajdę jakiś film do oglądnięcia to spróbuję...
Odpowiedz
#30
Może obcy się pojawiają w jakiś stałych odstępach czasowych? Nie chcę psuć imersji ale to w końcu skrypt Tongue.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Łowcy Gejzerów czyli szukamy samodzielnie Baton 258 256,932 25.03.2018, 13:19 UTC
Ostatni post: Baton
  Poważne Plądrowanie Galaktyki. Czyli o tym, że warto mieć głupie marzenia. Arnul 67 69,596 08.06.2017, 20:38 UTC
Ostatni post: Haueck
  Brain trees czyli Kosmiczne Drzewa :) Baton 30 31,346 29.01.2017, 21:03 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Neurostrady - czyli lot po neutronówkach Baton 83 83,186 07.01.2017, 08:34 UTC
Ostatni post: Baton
  Moja eksploracja - czyli gdzie oczy poniosą Greg200184PL 9 12,169 22.01.2016, 10:23 UTC
Ostatni post: Greg200184PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości