ARMA3 - Współne granie
#31
(11.06.2017, 14:52 UTC)Dr.Kobayashi napisał(a):
(29.05.2017, 20:27 UTC)Qasz napisał(a): Probowalismy z 2m1rem i Elllem, za male zainteresowanie bylo.

Wcale nie małe !

Ja najchętniej w łykendy pogram, ale że pogoda taka pinkna to czesto na forum teraz nie zaglądam tylko siedze w piaskownicy.
Wołajcie mnie na PW, maile sprawdzam codziennie nawet kilka razy...

Arma 3 zawsze !

Oczywiscie, ze male. Odpisujesz na posta 2 tygodnie pozniej, a poprzednie posty z lutego Wink
Odpowiedz
#32
(11.06.2017, 15:10 UTC)Qasz napisał(a):
(11.06.2017, 14:52 UTC)Dr.Kobayashi napisał(a): Wcale nie małe !

Ja najchętniej w łykendy pogram, ale że pogoda taka pinkna to czesto na forum teraz nie zaglądam tylko siedze w piaskownicy.
Wołajcie mnie na PW, maile sprawdzam codziennie nawet kilka razy...

Arma 3 zawsze !

Oczywiscie, ze male. Odpisujesz na posta 2 tygodnie pozniej, a poprzednie posty z lutego Wink

sorry...Myslalem, ze 2M1R bedzie wiedzial ze mozna mnie zawsze wołać na A3... widać nie wie.
Ostatnio gdy wraz z Tumirem robilismy podchody w granie w A3 zebrało nas się aż 3 !
W okresie wakacyjnym gram znacznie mniej...motocykl, sloneczko, piweczko itd itd... ale to nie wyklucza nocnego grania w łykendy !!!

Nastepnym razem wołaj na PW , napewno sie odezwę!
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz
#33
(11.06.2017, 15:43 UTC)Dr.Kobayashi napisał(a):
(11.06.2017, 15:10 UTC)Qasz napisał(a): Oczywiscie, ze male. Odpisujesz na posta 2 tygodnie pozniej, a poprzednie posty z lutego Wink

sorry...Myslalem, ze 2M1R bedzie wiedzial ze mozna mnie zawsze wołać na A3... widać nie wie.
Ostatnio gdy wraz z Tumirem robilismy podchody w granie w A3 zebrało nas się aż 3 !
W okresie wakacyjnym gram znacznie mniej...motocykl, sloneczko, piweczko itd itd... ale to nie wyklucza nocnego grania w łykendy !!!

Nastepnym razem wołaj na PW , napewno sie odezwę!

Jak tylko zbierze sie ekipa to odrazu tam znac! Wink
Odpowiedz
#34
Cześć,
mam na imię Yautja i jestem tu nowy.
Chicałbym pograć w Arma 3, bo zainstalowałem Smile
Dawno temu dużo grałem w multi w Rainbow Six 3: Raven Shield - chyba najbardziej symulacyjna gra do tej pory z jaką miałem kontakt i w singiel pierwszego Ghost Recon.
Bardzo dużo grałem w Bad Company 2 i trochę w Battlefield 3. Od CoDów mnie odrzuca (denerwuje mnie nieskończony respawn przeciwników zmuszający do parcia naprzód). W RS i GR rozgrywka była spokojniejsza, bardziej metodyczna i każdy błąd oznaczał zgon. Zaintalowałem Armę bo liczyłem, że ta gra będzie gameplayowo zbliżona właśnie do pierwszych wersji gier z serii Tom Clancy's, bo kolejne odsłony Tęczy i Duchów robiły się coraz bardziej arcade'owe.
Po pierwszej sesji (dzięki Magnum Smile ) jestem zachwycony i chcę więcej. Jest tu jakiś Elitarny (hłe, hłe) zespół? Możecie jakieś serwery na poziomie (bez głupkowatych zachowań) polecić dla początkującego?
Odpowiedz
#35
Ja chętnie też! Dosłownie przedwczoraj zainstalowałem A3 i miałem tu pisać, ale doszedłem do wniosku, że nie znajdę czasu na kolejną grę. Ale skoro są chętni... Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#36
To co wczoraj gralismy to byl serwer : Strefa gier. Znajdziesz go jak odpalisz arme i wybierzesz gre wieloosobową , i potem na ostanie albo znajomi , jakos tak. Gra dlugo przechowuje adresy serwerow na ktych sie bawiłeś.
Odpowiedz
#37
To jeszcze jeden chętny i będzie fireteam Smile, a jak więcej to może i sekcja. O plutonie nawet nie marzę Wink
Odpowiedz
#38
Jak namawiałem na Armę 3 to wszyscy cicho siedzieli albo: "nie, nie to słaba gra", a teraz nagle: "ooooo tak, grałbym, brałbym... kmon ciekierałt".

Prawie codziennie pykam w A3 King Of the Hill. Zaczepić na discordzie Biggrin
[Obrazek: 26492.png][Obrazek: coLdRBJ.png]

Amor patriae nostra lex
Odpowiedz
#39
Skoro na Steamie jest wyprzedaż (jeszcze 5 godzin) to mogę spróbować, już dość dawno nie strzelałem. A odreagować czasem trzeba Smile
[Obrazek: 129764.png]

Odpowiedz
#40
Mathias , fajnie by bylo jakbyś miał też dodatek APEX . Bardzo fajna mapa tropikalna i dużo dodatkowego sprzetu. Nie licząc modów to chyba najwiekszy update army.
A ja sie już zaczynalem rozglądać za jakąś nowa grupą do Army a tu prosze Husaria prawie cala w to gra Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ArmA3 Apex 2M1R 0 1,429 14.07.2016, 14:12 UTC
Ostatni post: 2M1R



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości