ARMA3 - Współne granie
#11
Odkopuję, jeżeli ktoś chciałby doznać dobrej symulacji pola walki to polecam spróbować swoich sił w Arma Coop Corps Wink
Mogę podać więcej info na PW.
Odpowiedz
#12
Czy ty czasem nie siedziałeś na forum armagame.pl? Bo coś nick kojarzę Wink
Odpowiedz
#13
Nie, ale mamy tam własny temat i kilka razy tam o mnie wspominano: http://www.armagame.pl/viewtopic.php?f=1...kov#p51109
Odpowiedz
#14
Polecam wam również granie na serwerach Ahoy.

ahoyworld.co.uk

Społeczność graczy grających coop. Są serwery Vanilla (bez modów) gdzie wskakuje się na slot, piloci transportują hołotę na AO (Area of Operation - miejsce misji) i nawalają "wspólnie" boty. Wspólnie, bo na tych serwerach w większości grają randomy, ale ekipą można konkretnie zagrać Smile

Są jeszcze servery full mod - tam już gra się konkretnie. Jest dowództwo, squady, obrabiana jest taktyka przed każdą misją (briefing pełną parą), squad liderzy wyjaśniają potem działania team liderom, którzy potem razem ze swoimi ludźmi wykonują czarną robotę, a dowództwo z tyłu przez lornetki patrzy Smile
Minusem jest tylko ilość modów, bo jak dobrze pamiętam to chyba z 40 giga... Ale naprawdę warto.

Jeśli chcecie, jestem chętny w jakiś weekend mogę zagrać z wami, czy to na vanilla, czy też kiedyś na modzie. Swojego czasu nawet dowodziłem oddziałem, więc rola teamleadera i wykonywanie rozkazów dowódctwa nie jest mi obce, a uwierzcie mi - zabawa przednia!
[Obrazek: AmqzlzA.jpg]
I jeśli chcesz powiedzieć, że się martwisz o moje morale,
Zostaw wiadomość po sygnale, po sygnale...
Odpowiedz
#15
Trzeba się zebrać kiedyś i spróbować. To kiedy panowie? Tongue
Odpowiedz
#16
Ktoś się tym jara czy tylko ja czekam na to DLC? Wink

https://store.bistudio.com/products/arma3-apex
Odpowiedz
#17
(24.05.2016, 19:28 UTC)2M1R napisał(a): Ktoś się tym jara czy tylko ja czekam na to DLC? Wink

https://store.bistudio.com/products/arma3-apex

Świetna gra. Jarałem się Arma 2 przez dłuższy czas. Kiedy odpaliłem 3, to procek zaczął mi się jarać... Biggrin
Odpowiedz
#18
Ok, pograłem w wczoraj z chłopakami z ArmA Coop Corps i powiem wam: miodzio Smile Mimo ze siedziałem prawie cały czas w pojeździe i czekałem to bawiłem się świetnie... Pełen klimat z odwzorowaniem taktyk wojskowych.

Naszła mnie myśl aby na poważnie zorganizować takie coś dla TWH. Ale to pewnie już po moim wyjeździe. Na pewno jak ktoś jest zainteresowany to niech poczyta o modach ACE3 i ACRE2 bo na pewno to będę chciał zastosować.

A  teraz mała zajawka:

[Obrazek: FgyKlgq.jpg]

[Obrazek: kEUdFUY.jpg]

Biggrin
Odpowiedz
#19
Odkurzam temat bo jest jest okazja do fajnej gry, Wildlandsy przy tym wymiękają Wink
Odpowiedz
#20
Ja akurat mam zainstalowaną, mogę spróbować...
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ArmA3 Apex 2M1R 0 1,430 14.07.2016, 14:12 UTC
Ostatni post: 2M1R



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości