ARMA3 - Współne granie
Nie jestem w Husarii, ale czy można będzie któregoś wieczoru dołączyć do Was do Army? Tyle, że jestem zielony całkiem w tą grę, dopiero kupiłem dziś wersję Apex bo była zniżka na Steamie.
Więc pograłbym z kimś cierpliwym, kto wytłumaczy co i jak. Z tym, że dziś odpadam.
[Obrazek: 64218.png]
Odpowiedz
jak najbardziej, ale musisz sie stawić na naszym Discordzie.
Wszelkie info znajdziesz na stronie głównej tego forum, przejrzyj tematy które są na kolorowych belkach, powinieneś tam widzieć dział przydatne linki, poczytaj o aplikacji Discord.
Odpowiedz
Jestem na waszym discordzie odkąd istnieje Wink
[Obrazek: 64218.png]
Odpowiedz
ale jeszcze się na głosowym kanale nie spotkaliśmy
Odpowiedz
Jak wszyscy wyszli, do zabawy dołączyły jeszcze dwa helikoptery. Udało mi się jednego trafić, - nie chciał się rozbić, tylko kręcił kółka nad miastem Smile[Obrazek: Ssjg7oX.jpg]
Odpowiedz
Ja wyszedłem kiedy przyleciał pierwszy
[macha]
Odpowiedz
Dziś najprawdopodobniej skończę singlować w AS4:BF. Baardzo chętnie wiję. Tak około 19-20.
[Obrazek: 26492.png][Obrazek: coLdRBJ.png]

Amor patriae nostra lex
Odpowiedz
gramy bez modów,( przynajmniej w tej chwili ) tak dla przypomnienia Smile
Odpowiedz
Yautia - moæesz w opcjach ustawić zeby poziom agresji wroga nie przekraczał np.. 60 % ?
Poleciałem na małą wioseczkę, wytłukłem wszystkich i z 600 M nie zdążyłem dojść do miejscowości bo przyjechały dwa czołgi i zrzucili spadochroniarzy Smile
Odpowiedz
(09.11.2018, 19:04 UTC)MAGNUM354 napisał(a): Yautia - moæesz w opcjach ustawić zeby poziom agresji wroga nie przekraczał np.. 60 % ?
Poleciałem na małą wioseczkę, wytłukłem wszystkich i z 600 M nie zdążyłem dojść do miejscowości bo przyjechały dwa czołgi i zrzucili  spadochroniarzy  Smile

Od solowych raidów to jest Call of Duty Wink
A na poważnie, to jak mi powiesz jak, to ustawię. To jest serwer dla nas, więc jak najbardziej możemy go tweakować jak chcemy, ale do takich propozycji jest ten wątek:  https://forum.thewingedhussars.com/showt...p?tid=4812
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ArmA3 Apex 2M1R 0 1,431 14.07.2016, 14:12 UTC
Ostatni post: 2M1R



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości