Star Trek Bridge Crew
#11
(31.05.2017, 20:38 UTC)Yata_PL napisał(a): poplyneli ale chyba sie wzorowali na Eve Valkyrie i Elite , obie w dniu premiery wyceniali na okolo 50 euro

Ja nie jestem zaskoczony ceną, jak kogoś stać na VR, to ma te 40 euro też, więc czemu się dziwić, że ktoś chce to chapnąć. Tylko od nas zależy czy się skusimy. Nie każdy musi być Robinusem i kupować wszystko od razu Smile Ja nie kupiłem Titanfall 2 i tak sobie obserwuje jak cena leci, może jak będzie za 5 euro to kupię a może wcale i dobrze mi z tym Wink

Na pewno będą jakieś czteropaki, warto czekać
Odpowiedz
#12
Tak czy siak cena wysoka, można by powiedzieć że z półki gier AAA, pytanie czy jest to gra AAA? Czy ilość contentu, jakość itp uzasadnia tą cenę, czy po prostu taką walnęli "bo mogą"?
Odpowiedz
#13
Z mojej strony pewnie będzie też Goliat grał, jak kupimy to dam tu znać
Odpowiedz
#14
własnie pobieram z steama , brakuje jeszcze 1 osoby bo rozumiem ze statek potrzebuje  min. 4 załogantów
@Mathias Shallowgrave ? , @Pueblo ? @Adix ? @Qasz ?
kto tam jeszcze ma VR i nie dołączył do RNG ? Smile
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#15
ja pass

za duzo gier, za malo czasu... ale dzieki za info
Odpowiedz
#16
(30.08.2017, 12:10 UTC)Pueblo napisał(a): ja pass

za duzo gier, za malo czasu... ale dzieki za info

ok , jakby co to promo 50 % trwa do 5 września..

EDIT: Moze sie przyda takie info
“Private Match” is now known as “Custom Lobby”. Feel free to invite your friends for an invite only session or invite some friends before opening it up for other players to join!
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#17
Ja też raczej pass, z tego samego powodu co Pueblo. Aczkolwiek kusi, kusi... Martwię się tylko, żeby to nie była gra 1 sesji.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#18
(30.08.2017, 12:00 UTC)Yata_PL napisał(a): własnie pobieram z steama , brakuje jeszcze 1 osoby bo rozumiem ze statek potrzebuje  min. 4 załogantów
@Mathias Shallowgrave ? , @Pueblo ? @Adix ? @Qasz ?
kto tam jeszcze ma VR i nie dołączył do RNG ? Smile

Ja pass, ubi to ubi pozostawil martwa gre, a tak dobrze sie zapowiadalo. Poza tym za duzo dobrych gier wyszlo Wink

Ale gdyby ktos moglby sprawdzic czy dziala bez sprawnego sensora bo moj padl? to bylbym bardzo wdzieczny.
Odpowiedz
#19
Chyba mieliście nosa do tego tytułu. Po 95 minutach zrobiłem refunda , moim zdaniem ta gra nie jest warta 25 Euro a juz na pewno nie 50 Euro czyli ceny poza promocja.
Graficznie jest przyzwocicie - ladnie zrobili wnętrze staku i animacje z comma ale na zewnątrz juz nie uswiadczymy poziomu Elite. Brakuje mi tez Startrekowej muzy i jingli - moze to kwestia braku licencji, nie wiem..
Kazda z ról jest dosyć ciekawa i na podobnym poziomie, problem jest taki ze cala trudność w tej grze to poprostu opanowanie sterowania które polega tylko i wylacznie na wciskanie guziczków oraz zamaczaniu celu na mapie, brakuje mi tutaj chociażby tylko w jednej roli (np. Helma) elementów zręcznościowych , bylem przekonany ze bedzie można sterować statkiem w inny sposób niz to ma miejsce. Na domiar złego nie zabanglał mi mikrofon Viva a ustawień na inny nie ma. Grałem wiec wydając komendy poprze ruchy ręka (vive kontroler) na UI zamiast bawic sie voicem. Nie które przyciski sa upierdliwe do wciśnięcia ponieważ są na wysokości mojego siedziska i zwyczajnie uderzam kontrolerem w fotel. Trzeba ciągle centrować widok !
W singlu ziew , w multi trudno ocenić z powodu j.w. Nie jest to zła gra, ale chyba wole przeznaczyć kaske na coś innego..
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#20
Cały czas się wahałem, Twoja opinia Yata mnie przekonuje, że nie warto, więc odpuszczam na razie Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Atlas - Blockchainowy space-sim ShiMan 3 1,628 17.02.2022, 10:46 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  GTA Online - TWH Crew Scott Scale 148 118,409 16.03.2021, 17:47 UTC
Ostatni post: Pienias
  Star Wars Squadrons Varin Bloodaxe 35 21,664 10.10.2020, 08:49 UTC
Ostatni post: ShiMan
  Star Trek Online (STO) ShiMan 2 3,893 14.06.2019, 20:58 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  Star Wars: The Old Republic ShiMan 4 5,085 27.05.2019, 07:47 UTC
Ostatni post: Fenyl de Lechia



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości