Najdziwniejsze planety w naszej galaktyce
#21
(04.06.2017, 13:01 UTC)GutenbergPL napisał(a):
(03.06.2017, 23:59 UTC)Olo71 napisał(a): Ja znalazłem TrES-2b. Orbituje wokół gwiazdy TrES-2. Nooo... i jestem zawiedziony troszeczkę. Skoro tych powiedzmy "najdziwniejszych" planet nie jest aż tak wiele, bo w necie przewija się ich moze z 10 to myślałem że przynajmniej one będa jakoś odwzorowane zgodnie z wiedzą na dzień dzisiejszy. A tu Tres2-1 bo tak w grze się nazywa jest w prawdzie gazowym olbrzymem, ale..... powinna być najciemniejszą planetą jaką znamy, a jak do niej dolatywałęm wyglądała jak gwiazda śmierci z Gwiezdnych Wojen Smile))
Jakby na to nie patrzeć - zbadana, oglądnięta foto dodane Smile


https://drive.google.com/file/d/0BxICOo1...sp=sharing


W necie to ja już czytałem wszystko - wydaje mi się, że gonisz króliczka.
"Około dziesięć najdziwniejszych planet" - przy obecnej NAUKOWEJ wiedzy na temat planet poza Układem Słonecznym - cokolwiek dziwnie to brzmi.

Ok, goń, ale nie wymagaj żeby FD ręcznie modelowało systemy, na podstawie "doniesień internetowych".
Inaczej będziesz zawiedziony, że nie możemy dokować w sferze Dysona(bo FD jej nie zrobiło gdzieśtam) itd. Smile

Jestem za odwzorowywaniem rzeczywistości, ale na podstawie tego co wiemy, a nie internetowych rozważań.
Piszcie do FD - może coś ruszą w tej sprawie..... (sfery Dysona). Wink

Smile  Zgadzam się, tylko że dziś wszystko jest na podstawie doniesień internetowych Smile Smile Biggrin
Co by nie gadać to i tak fajnie mieć cel-polecieć i sprawdzić na "własne oczy" , jakby to nie wyglądało.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ekspedycja - podróż łazikiem dookoła planety Mathias Shallowgrave 36 48,978 09.08.2019, 13:01 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Najciekawsze planety, które odwiedziliście. Maroks 21 23,586 08.03.2018, 19:49 UTC
Ostatni post: Kuba Wolf
  Planety terraformowalne - skuteczne sposoby wyszukiwania itp. Arnul 20 22,130 08.10.2017, 01:18 UTC
Ostatni post: Maciej1982
Photo Planety które nie powinny istniec. Sopel Krol 1 2,795 12.12.2016, 06:07 UTC
Ostatni post: Kofi Paridae
  Horizons - ciekawe miejsca i planety GutenbergPL 35 38,176 22.07.2016, 15:33 UTC
Ostatni post: Quarion



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości