Udostępnianie Gier...
#11
(25.05.2017, 12:49 UTC)Shamoth napisał(a): Drugie pytanie, jak cofnąć autoryzację bez usuwania z listy znajomych? Wink

W opcjach Steam jest cała zakładka temu poświęcona tam można zarządzać wszystkim.
Aaaa i nie wiem jak teraz ale jak to testowałem wymagało to zainstalowania klienta Beta Steam.
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#12
Ja tego używam i działa, główne zastrzeżenie takie, że jak osoba która mi udostępniła swoją bibliotekę steam chce w coś swojego pograć, to mnie wyrzuca.
Więc dwie osoby nie mogą korzystać z jednej biblioteki na raz.
Bardzo dobrze się sprawdza jak ktoś ma VR bo Steam VR jest traktowane jako osobna biblioteka to raz, a dwa że większość tytułów VR można przejść w półtorej godziny, więc w przypadku kupowania na spółkę to finansowo ma znacznie większy sens.
Odpowiedz
#13
Ja współdzielę konto z synem - wszystko śmiga poza tym, że nie można grać online w tym samym czasie, ale można grać na jednym kompie online, a na drugim offline. Akurat syn gra w LEGO, więc nie potrzebuje trybu online (na razie).

Na UPLAY to już nie przejdzie (na ORIGIN chyba da się - nie pamiętam)
Odpowiedz
#14
Ja żonie udostępniam gry, ale trzeba zalogować się na swoim koncie na kompie, na który chcesz udostępniać. Wymiana czysto przez internet odpada, no chyba że podasz komuś hasło Tongue

Nie na wszystkich grach family sahring działa, tak jak inni pisali, z multi bywają problemy, ale mogą grać dwie osoby w tę samą grę jednocześnie - ja np. przełączam się online, a ona wtedy korzysta z mojej biblioteki. Jak ja wejdę online i zacznę grać, to ona dostaje komunikat, że zostało jej kilka minut i po tym czasie ją automatycznie wywala.
Odpowiedz
#15
(25.05.2017, 17:08 UTC)Ulpian napisał(a): Ja żonie udostępniam gry, ale trzeba zalogować się na swoim koncie na kompie, na który chcesz udostępniać. Wymiana czysto przez internet odpada, no chyba że podasz komuś hasło Tongue
Wystarczy się zalogować przez Teamviewer tak jak pisali wyżej i samemu wpisać, ta druga osoba nie widzi co wpisujemy, ale zgadzam się, że to raczej pomysł dla rodziny czy przyjaciół, z kimś o statusie kumpel to bym się nie dzielił Wink
Odpowiedz
#16
Jak można kogoś deautoryzować to nie widzę problemu, to i tak ma być bardziej na zasadzie rozszerzonego dema, czas się kończy kiedy właściciel chce pograć a jak złapało się bakcyla to się kupuje Wink

https://portableapps.com/apps/utilities/...r_portable

Z tego co zrozumiałem to logujemy się przez TV u kogoś na własnym koncie Steam, instalujemy grę, ustawimy zasady widoku rodzinnego autoryzując konto hosta TV, wylogowujemy się i wsio?
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz
#17
(25.05.2017, 20:32 UTC)Shamoth napisał(a): Z tego co zrozumiałem to logujemy się przez TV u kogoś na własnym koncie Steam, instalujemy grę, ustawimy zasady widoku rodzinnego autoryzując konto hosta TV, wylogowujemy się i wsio?
Raczej jest prościej niż myślisz, musisz tylko zalogować się u kogoś swoim kontem Steam i autoryzować jego komputer do używania Twojej biblioteki Steam, nie musisz instalować żadnej gry, delikwent sobie sam już potem wybiera w co chce grać i instaluje.
I oczywiście, że można w dowolnej chwili go zdezautoryzować już ze swojego kompa, nie trzeba się ponownie łączyć a po drugie właściciel ma pierwszeństwo w graniu, możesz zacząć grać w tą samą grę i tamtego wyrzuci po 5 minutach.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ANTHEM - czyli jak nie robić gier Revenant-4 18 17,158 05.02.2019, 10:57 UTC
Ostatni post: Tryumfator
Lightbulb GOG i niekompletne wersje gier Mathias Shallowgrave 8 8,047 05.08.2018, 14:56 UTC
Ostatni post: T'KHARO
  Które ze starych gier powinny zostać wydane ponownie? Mathias Shallowgrave 85 68,518 30.03.2018, 18:07 UTC
Ostatni post: szarik
  Zimowa wyprzedaż gier na steam !! Rommie_PL 3 3,685 24.12.2015, 14:28 UTC
Ostatni post: Scott Scale



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości