Zapraszamy do odwiedzin husarskich systemów!
(08.05.2021, 22:04 UTC)LEVKO007 napisał(a): Powiem szczerze, że nie wiem gdzie się wszyscy ukrywają. Latam na "open" już od kilku dobrych miesięcy po "naszych" (napisałem "naszych" pomimo iż jestem kadetem, mam nadzieję, że zasłużę na miano Husarza Smile) systemach i nikogo nie widziałem heh. Pusto strasznie a misji już kilkadziesiąt porobiłem.

No powiem Ci, Bracie, że to są smutne wieści. Jeśli na PC nie widać nikogo... Rozumiem, że na konsoli, ale czy na PC gra tak mało ludzi?
Odpowiedz
Myślę, że warto po prostu pododawać sobie ludzi do znajomych, będziecie wiedzieć, czy są, gdzie są, a może po prostu są pochowani w solo (w takim wypadku po prostu wiadomo, w jakim trybie siedzą).
Ewentualnie wszyscy czekają na odyseję.
Odpowiedz
Mało osob lata po zamknietych systemach, to i trudno kogos zlapać...
Kolega wyzej dibrze napisał, pododawaj ludzi do znajomych.. tylko musisz też zrozumieć że nie każdy dodaje do znajomych obce osoby. Żeby ten stan zmienić bierz aktywny udzial w rozmowach na discordzie tych pisanych i przrde wszystkim tych głosowych. Kilka dni temu ponad 20 osob siedzualo na diskordzie i wspolnie wyrzynali thargoidy a bic bardzoej nie łączy ludzi jak wspolna walka.. Smile
Nie wspominam nawet o prawie non stop trwających handelkach i ogolnym zarabianiu kasy nadzorowanym w dużej mierze przez skrzydło specjalne HKL - nawet dwa kanały pisemne mamy.. mają na diskordzie. Chcesz polatać pozarabiac, pokopac asteroidy? pisz tam..

Sorry za ortografie pisze z auta i nie mam czasu walczyc z automstycznym slownikiem Smile
Odpowiedz
Witam,

jestem początkującym graczem i jeszcze nie kumam wielu rzeczy, tak więc mam problem z odnalezieniem HR 4444 gdyż nie pokazuje mi się on na mapie galaktyki.
Dodam że są HR 444, HR 4440,. HR 4445 itd. ale HR 4444 brak.
Co robię źle?

Sallebron
Odpowiedz
Wink 
Naszym systemem domowym jest HR 8444  Wink
Odpowiedz
Witam i pozdrawiam szanowne grono .
Mathias, moj mentor lub ktos inny moze mi napisze jak umiescic swojego awatara z elity tutaj na forum,
Dziekuje.
Ponadto Mathias prosze o protekcje w sprawie mojej , goracej, przyjecia w Wasze szeregi, Podanie wisi jakies dwa lata Wink
jakis zalacznik potrzebny ?

(26.12.2023, 09:39 UTC)GIMAKA napisał(a): Witam i pozdrawiam szanowne grono .  
 Mathias Shallowgrave,  moj mentor lub ktos inny moze mi napisze  jak umiescic swojego awatara  z elity  tutaj na forum,
Dziekuje.
Ponadto Mathias prosze o protekcje  w sprawie mojej  , goracej,  przyjecia w Wasze szeregi, Podanie wisi jakies  dwa lata  Wink
jakis zalacznik potrzebny ?

O juz mam awatarka, dzieki Smile
Odpowiedz
Cześć piloci !
Dzięki za informację na temat systemu Kopernik w coloni Smile planuję swoją pierwszą podróż w tamten rejon więc obowiązkowo tam zajrzę. Muszę jeszcze tylko pogrzebać przy FSD z moim inżynierem!
Pozdrawiam
Odpowiedz
tylko przy FSD ? polecam dział stocznia.
CMDR Trawa - tez zrobił swój mały ( już nie taki mały ) temat ze statkami - Stocznia Trawy (czy jakoś tak ) polecam.
Odpowiedz
(30.12.2023, 10:21 UTC)MAGNUM354 napisał(a): tylko przy FSD ? polecam dział stocznia.
CMDR Trawa - tez zrobił swój mały ( już nie taki mały ) temat ze statkami - Stocznia Trawy  (czy jakoś tak ) polecam.

Na dobry początek przy FSD, zanim wyruszę na pewno przyjrzę się innym modułom i zdecyduję które wymagają jeszcze poprawy. Dzięki za informację, zajrzę tam w wolnej chwili!
Odpowiedz
(24.05.2017, 08:19 UTC)Alexy78 napisał(a): Oczywiście każdego kto odwiedzi Colonię, zapraszamy także w nasze skromne progi Kolonii Sobieski!
Ciekawy i pięknie położony ksieżyc pozwala na odpoczynek, a idealnie dobrana grawitacja - na zabawy łazikiem Smile
[Obrazek: D66BD541DA4994CEFC4229A7BD8ABDCB013D9638]
[Obrazek: 3642F2D3F0293EC77E8B8142BE29050B22521E56]

System "Kopernik" chętnie ugości każdego!

[Obrazek: 54F6910A2DA461B13B1E82A7027C31526F6CB253]
Odpowiedz