Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baza danych pozwoleń (Permit DB)
#1
[Obrazek: attachment.php?attachmentid=120717&d=1494700597]Children of Raxxla Baza danych pozwoleń (Permit DB)

Witajcie, w linku poniżej znajdziecie arkusz z listą wszystkich znanych do tej pory zezwoleń (lub Permit-ów jak kto woli). Ich posiadanie jest wymagane by móc do danego systemu/planety/regionu się dostać. Części jak dobrze wiecie - nie można dostać (np. Unknown Permit), z kolei do drugiej części może wystarczyć zwiększenie swojej reputacji z określoną frakcją (np. Sirius System Permit).

Schemat arkusza wygląda następująco:
nazwa pozwolenia -- lokacja -- wiadomość przy próbie skoku/wlotu -- typ lokacji (ciało niebieskie/system/region)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...edit#gid=0


Ostatnia aktualizacja: Maj 13, 2017 - 82 pozwolenia
Odpowiedz
#2
Polecam też ten wątek, który mówi w jakich systemach najłatwiej ten permit zrobic:
https://forums.frontier.co.uk/showthread...ermit-List
Odpowiedz
#3
Wnioskuje o utworzenie odznaki za posiadanie wszystkich dostepnych permitow
Odpowiedz
#4
(16.05.2017, 22:30 UTC)Yarlam napisał(a): Wnioskuje o utworzenie odznaki za posiadanie wszystkich dostepnych permitow

Pomysły na odznaki to tutaj Tongue http://www.thewingedhussars.com/showthread.php?tid=1815
Odpowiedz
#5
Próbowałem takie systemy, dla których jeszcze nie ma rozwiązania, jak zdobyć permit (przynajmniej na liście nie ma). Schemat ten sam - zdobycie statusu allied u frakcji, która rządzi w danym systemie - na razie bez skutku. Ponieważ w Plejadach spore zamieszanie ostatnio było, tam też jest jeden system z permitem - HIP 22460. Udało mi się znaleźć na eddb, że powinna rządzić tam federayjna Pleiades Resource Enterprise i jest megaship z padami L. Niestety, pomimo wbicia allied nic się nie pojawialo w misjach. Postanowiłem, metodą "na Kyokushina" polecieć tam w SC od najbliższego systemu (5,20ly). Lecę od wczoraj z przerwą na sen - właściwie to siedzę w pracy, a statek sam leci, jeszcze mam 4,30 Ly i 18,5 h (dzięki, że naprawili ten bug z wczoraj, kiedy nie wiedziałem jak daleko i jak długo to potrwa) - moje mylne obliczenia biorące pod uwagę maksymalną prędkość podróżną w sc - 2001c kończyły się wynikiem ponad 5 dni Smile
Ciekawe, co zastanę, jak tam dolecę.

EDIT:
Haha, nie doleciałem. Po 16 godzinach w sc zauważyłem dziwnie małe wskazania paliwomierza w obu zbiornikach, uznałem, że chyba nie starczy mi paliwa, żeby dolecieć pozostałe 2,5 ly w sc i skoczyłem do najbliższej gwiazdy z cpnem. Muszę zmodyfikować build mojego Pana Bulwy.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Szybkie farmienie danych Hubal 3 6,350 08.03.2020, 22:20 UTC
Ostatni post: w0jciechu_87
Star SCAVENGER - Wielka baza danych (materiały, lokacje, obcy itp.) galenrog 12 38,743 04.09.2019, 11:03 UTC
Ostatni post: Yautja
  [2.3] Program do wyciągania z logów danych o systemach i ciałach niebieskich Arnul 1 3,955 27.04.2017, 12:37 UTC
Ostatni post: Baton
  [Poradnik] Baza wiedzy o inżynierach Kofi Paridae 0 3,032 28.05.2016, 09:30 UTC
Ostatni post: Kofi Paridae



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości