Nieznane Mgławice.
#21
Yo, jak je zwiedzasz, możesz zwrócić uwagę, natknęliśmy się wczoraj na jakieś linie i nie pamiętam żebym widział coś takiego wcześniej. Pojedyncza neutronówka w środku:

Z dalsza
Odpowiedz
#22
(19.05.2017, 09:38 UTC)Baton napisał(a): Yo, jak je zwiedzasz, możesz zwrócić uwagę, natknęliśmy się wczoraj na jakieś linie i nie pamiętam żebym widział coś takiego wcześniej. Pojedyncza neutronówka w środku:

Z dalsza

Widziałem to już kiedyś po drodze do Beagle Point. To chyba jakiś bug graficzny. Wygląda jakby dziecko się kredkami bawiło Biggrin
Odpowiedz
#23
(19.05.2017, 12:29 UTC)Haji-me napisał(a): Widziałem to już kiedyś po drodze do Beagle Point. To chyba jakiś bug graficzny. Wygląda jakby dziecko się kredkami bawiło Biggrin

Dokładnie tak Smile też miałem wrażenie, że bug, ale dobrze się było upewnić Smile Ciekawe skąd się to wzięło... Latamy po tych mgławicach, na razie głównie się natykamy na ślady Yarlama i Patrykuzza, Arnul chyba jeszcze nie oddał danych, nie jestem pewien czy UC będzie miał wystarczająco funduszy, żeby mu zapłacić Smile
Odpowiedz
#24
(19.05.2017, 12:48 UTC)Baton napisał(a):
(19.05.2017, 12:29 UTC)Haji-me napisał(a): Widziałem to już kiedyś po drodze do Beagle Point. To chyba jakiś bug graficzny. Wygląda jakby dziecko się kredkami bawiło Biggrin

Dokładnie tak Smile też miałem wrażenie, że bug, ale dobrze się było upewnić Smile Ciekawe skąd się to wzięło... Latamy po tych mgławicach, na razie głównie się natykamy na ślady Yarlama i Patrykuzza, Arnul chyba jeszcze nie oddał danych, nie jestem pewien czy UC będzie miał wystarczająco funduszy, żeby mu zapłacić Smile

Jak na mój gust to ręcznie robiona mgławica i ktoś niechcący (może nie zauważył) pociągnął pędzlem elipsy, albo nie te grafiki wstawił przez pomyłkę. Trzeba by devsów spytać Tongue Może komuś jego dzieciak psikusa zrobił Tongue
Odpowiedz
#25
Może, obok jest druga podobna, skocze wieczorem i zobacze czy też ma jakieś bazgroły Smile
Odpowiedz
#26
No pierwsze co pomyślałem, że ktoś przez przypadek w Paincie pogrygolił obrazek mgławicy. Jeszcze Baton jakbyś dał namiary na nią bo inaczej to [link].

=========


MGŁAWICA NR 4: Spooreau TY-S e3-125

POŁOŻENIE:
Trochę na zachód od mgławicy nr 3: -712:68:39.285
[Obrazek: RFAJEzO.png]

OPIS:
Leży prawie dokładnie na linii Sol-Sagittarius-Beagle Point. Wygląda prawie tak samo jak mgławica nr 2 - w środku jeden system z gwiazdą neutronową i 4 innymi. Jak do tej pory była tu tylko jedna osoba (no chyba, że ktoś zrezygnował z zostawienia śladu po sobie, a miejsce jeszcze jest !!!!)

[Obrazek: b7TWWNx.jpg]

Można robić fajne zdjęcia bo dookoła dużo systemów.

Widok z odległości 2.22 ly
[Obrazek: Fet7bC8.jpg]

Z 3 ly.
[Obrazek: KvccLRW.jpg]

A tu trochę dalej, ale za to razem z WW.

[Obrazek: T0Lzpin.jpg]

Zaznaczam, że robię tragiczne zdjęcia.
Odpowiedz
#27
No właśnie nie mam namiarów bo Goliat w niej był a ja nie, dam wieczorem, ale jest o krok od Lyaisoo TZ-P d5-4810 skąd robiłem te fotki.

Jakby ktoś chciał to możemy zrobić nocne szukanie gejzerów, ja w tym Lyaisoo siedzę dziś dopóki nie znajdę Smile

Mgławica to:  Lyaisoo KX-U e2-10157
Odpowiedz
#28
To ja dodam, że mgławica o której pisałem znajduje się w okolicach systemu EORLD BYOE YA-W E2-4084, ma taki sam model jak ta podana przez Batona i też jest "pomazana".
Odpowiedz
#29
ja mam daleko niech ktos inny bierze
Odpowiedz
#30
Zgłaszam odkrycie nowej mgławicy: Scaulou TI-T e3-7305
Na zachód od Saggitariusa

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wymodelowane Mgławice - Lista TeddyPanda 49 91,167 23.08.2019, 12:30 UTC
Ostatni post: Pajk
  Ucieczka w nieznane, a może znane? Elll 6 6,485 21.11.2016, 12:32 UTC
Ostatni post: Fenyl de Lechia



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości