Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Drivers] Nowe drivery dla Saitek'owej lini HOTAS od Logitech'a
#11
Jej, temat muszę śledzić, czasem mi wyrzuca profil (raz na 20h-30h grania -średnio, strzelam) - poza tym ok.
Dobrze, źe coś się w temacie dzieje, ale nie spieszę się instalacją, konfiguracją itp. - dopóki działa, czasem po prostu lepiej nie ruszać Wink
[Obrazek: 43414.png]
Odpowiedz
#12
Nie widzę w nowym oprogramowaniu możliwości konfigurowania kolorów/ściemniania przycisków oraz zakresu czułości.
Odpowiedz
#13
(14.05.2017, 08:16 UTC)visjerr napisał(a): Nie widzę w nowym oprogramowaniu możliwości konfigurowania kolorów/ściemniania przycisków oraz zakresu czułości.

1. Win+R
2. Wpisz: joy.cpl
3. Zaznacz X52 HOTAS a następnie kliknij na Właściwości
Odpowiedz
#14
(14.05.2017, 09:12 UTC)GieNkoV napisał(a):
(14.05.2017, 08:16 UTC)visjerr napisał(a): Nie widzę w nowym oprogramowaniu możliwości konfigurowania kolorów/ściemniania przycisków oraz zakresu czułości.

1. Win+R
2. Wpisz: joy.cpl
3. Zaznacz X52 HOTAS a następnie kliknij na Właściwości

Dziękuję - przyciski świeciły mi po gałach jak latarka....
Odpowiedz
#15
Na reddit pojawiło się rozwiązanie braku profilera.

W skrócie trzeba zmienić rozszerzenie ściągniętego pliku ze sterownikami z exe na rar. Rozpakować i uruchomić setup.exe z katalogu software. Restart i przegrać profile z [C:\Users\Public\Documents\SmartTechnology Profiles] do [C:\Users\Public\Documents\Logitech\X52 Professional]. Odinstalować Saitekowy profiler i voilaSmile







Odpowiedz
#16
(17.05.2017, 22:34 UTC)Kriztozz napisał(a): Na reddit pojawiło się rozwiązanie braku profilera.

W skrócie trzeba zmienić rozszerzenie ściągniętego pliku ze sterownikami z exe na rar. Rozpakować i uruchomić setup.exe z katalogu software. Restart i przegrać profile z [C:\Users\Public\Documents\SmartTechnology Profiles] do [C:\Users\Public\Documents\Logitech\X52 Professional]. Odinstalować Saitekowy profiler i voilaSmile

ciekawe, ja nic takiego nie robilem , foldery instalacji deafultowe a profiler wraz z 4 ema profilami dziala
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#17
(17.05.2017, 22:34 UTC)Kriztozz napisał(a): Na reddit pojawiło się rozwiązanie braku profilera.

W skrócie trzeba zmienić rozszerzenie ściągniętego pliku ze sterownikami z exe na rar. 

Popatrzyłem, faktycznie profiler jest w pliku ze sterownikami, więc wystarczy rozpakować i uruchomić setup z katalogu Software. Typowo nie trzeba zmieniać rozszerzeń, żeby rozpakować zawartość .exe wystarczy kliknąć prawym i są opcje open with 7zip czy winrar czy co tam macie.
Dodatkowo na stronie ze sterami są domyślne profile do gier w tym jeden do Elite, ale nie mam pojęcia jak tam sobie poustawiali Smile
Odpowiedz
#18
U mnie po odinstalowaniu Saitekowskiego oprogramowania i zainstalowaniu tego od Logitecha, za nic w świecie nie dało się ustawić profilu domyślnego. po odłączeniu HOTAS-a i ponownym podłączeniu musiałem ręcznie wybrać profil. Po około dwugodzinnej walce odpuściłem i przeprosiłem SAITEKA Smile
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#19
(18.05.2017, 06:42 UTC)Yata_PL napisał(a):
(17.05.2017, 22:34 UTC)Kriztozz napisał(a): Na reddit pojawiło się rozwiązanie braku profilera.

W skrócie trzeba zmienić rozszerzenie ściągniętego pliku ze sterownikami z exe na rar. Rozpakować i uruchomić setup.exe z katalogu software. Restart i przegrać profile z [C:\Users\Public\Documents\SmartTechnology Profiles] do [C:\Users\Public\Documents\Logitech\X52 Professional]. Odinstalować Saitekowy profiler i voilaSmile

ciekawe, ja nic takiego nie robilem , foldery instalacji deafultowe a profiler wraz z 4 ema profilami dziala

U mnie niestety instalował się tylko sterownik.







Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Egzobiologia dla cierpliwych Dziadostwo 30 17,129 22.09.2023, 19:38 UTC
Ostatni post: Jimmy Crooker
  Odyssey od rozczarowań po akceptację - micro poradnik 123tomek 9 986 20.09.2023, 20:06 UTC
Ostatni post: Hans 001
  [PORADNIK] Odyssey dla początkujących część 2 - Odysejowe Bazy Pitulek 6 4,500 15.03.2023, 21:00 UTC
Ostatni post: Jorglik
  [PORADNIK] Odyssey dla początkujących część 1 - Co nowego w starych stacjach? Pitulek 1 3,818 31.03.2022, 18:37 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  [PORADNIK] Zyskowna eksploracja dla początkujących i bardziej zaawansowanych Kuba Wolf 30 39,649 07.11.2021, 11:26 UTC
Ostatni post: Kuba Wolf



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości