Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Misje na Masakry w Fehu.
#1
Cześć koledzy.
Otworzyłem ten temat z chęci podzielenia się z wami swoim dzisiejszym doświadczeniem.
Odwiedzilem układ Fehu (w którym jest obecnie wojna [dosyc czesta w tym ukladzie]).
Coś niezwyklego w tym ukladzie? otórz spamuje tutaj misjami na masakry co doprowadzilo do tego ze na jednym "runie" wyciagam 95-120 mln.
Ja osobiscie robie mijsce dla Fehu Organisation, a jak to robie? 
Pierw biorę maksymalnie 2 misje (10-15 mln). po czym reloguje sie kilka razy aby rzucilo mi okolo 8-13 misji na masakry (wiekszosc z nich jest w okolicach 9mln)
w ten sposob mozna poczuć sie jak za dawnych czasów. 
Mogę tylko wam życzyć powodzenia Smile i miłego zarobku Smile Cool Cool
Odpowiedz
#2
masakra relogo , serio ? brzmi jak prowokacja Biggrin
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#3
Vermill wysłał tu kreta i testuje Hetmana?
Odpowiedz
#4
(08.05.2017, 18:24 UTC)Crazied napisał(a): Vermill wysłał tu kreta i testuje Hetmana?

Eee.. a relogowanie jest zabronione? Coś mnie omineło?
Odpowiedz
#5
(08.05.2017, 18:54 UTC)Reinrk van Dall napisał(a):
(08.05.2017, 18:24 UTC)Crazied napisał(a): Vermill wysłał tu kreta i testuje Hetmana?

Eee.. a relogowanie jest zabronione? Coś mnie omineło?

Relogowanie jest jak pierdzenie przy stole podczas obiadu u rodziców narzeczonej, móc możesz, ale PR kiepski Wink
Odpowiedz
#6
To jaw tonie kolegi napiszę:

Cześć koledzy.
Odpiszę w tym temacie z chęci podzielenia się z wami swoim dzisiejszym doświadczeniem.
Odwiedzilem układ HR 8444 (w którym obecnie nie ma wojny [dosyc rzadko w tym ukladzie]).
Coś niezwyklego w tym ukladzie? otórz nic nadzwyczajnego, latam krótkie misje pasażersko-turystyczne i na jednym "runie" wyciagam 3-5 mln.
Ja osobiscie robie mijsje dla TWH, a jak to robie? 
Pierw biorę misję na zwiedzanie kosmosu wsiadam za stery i lecę, później wracam do HR'ki i powtarzam i jak dobrze pójdzie w godzinę zarobię 10 mln.
w ten sposob mozna poczuć sie jak za dawnych czasów. 
Mogę tylko wam życzyć powodzenia i miłego zarobku
Odpowiedz
#7
Bardzo prosilbym o sprawdzanie wplywow frakcji oraz sali odpraw nim zaczniecie zabierac sie za robienie misji w naszych systemach, wczoraj w HR bylo 79.1%.


Dziekuje za uwage
Nadgrabia CMDR Yarlam
Odpowiedz
#8
Sprawdzałem i dzisiaj było:
65,4%. TWH (faktycznie przekroczyło 65% i posypuję głowę popiołem bo skusiła mnie misja do Blue Jewel)
23,3% Konserwatyści
i dla obu frakcji zrobiłem po jednej wycieczce krajoznawczej także jakiś znaczących zmian po mojej działalności bym się nie spodzeiwał.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Shocked [PORADNIK] Elitka na Linuxie ShiMan 56 59,575 02.03.2024, 09:20 UTC
Ostatni post: Szumak
Bug Jak zapolować na Orthrusa i zdobyć próbki jego tkanki Mathias Shallowgrave 0 972 25.01.2023, 23:30 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Nowe górnictwo - polowanie na grubego zwierza! Arnul 117 39,993 20.10.2021, 11:08 UTC
Ostatni post: Misiakus Pluszov
  Jak ograniczyć liczbę zgonów na początku Odyssey Detson 0 2,632 30.03.2021, 10:56 UTC
Ostatni post: Detson
  Narzędzie do łatwego nawigowania na planetach Ulpian 9 13,187 01.05.2020, 16:57 UTC
Ostatni post: MAGNUM354



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości