Cobra Mk3
#11
(08.05.2017, 11:54 UTC)Alexy78 napisał(a): Świetny filmik. Swoją drogą czekam na SpaceBear'a, ciekawe, czy coś przygotowuje ze swojej strony w temacie, oby Biggrin

Hehe dzięki za wsparcie ale kilkukrotnie pisałem, że nie biorę udziału w tym konkursie (kilka osób mnie pytało), może w następnym Smile Bardzo dziękuję za miłe słowa Smile

Odpowiedz
#12
(08.05.2017, 00:31 UTC)TeddyPanda napisał(a):
(08.05.2017, 00:23 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): A to nie ten Słoma Biggrin

Nie ten? Byłem przekonany, że to ten sam gostek Tongue

Napisałem mu komentarz ze SpaceBeara żeby umieścił to na reddicie, może go to przekona, dziwię się, że tego nie zrobił, ten filmik zasługuje żeby go więcej ludzi obejrzało Biggrin

nie ten , nie to imie i nazwisko Smile CMDR Bomon (Tomasz Sloma) to młody chłopak , rocznik 94 tworzący muze i gra w Elite
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#13
Nie mogę z tego kawałka, cały dzień dzisiaj leci Biggrin Biggrin Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#14
Ja pierdziuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odlot kawałek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratulacje i czapki z głów!!!!

Niesamowita robota!!!!
Odpowiedz
#15
nucę to cały dzień w robocie, co ze mną zrobiliście...  Mój świat już nigdy nie będzie taki sam...
Odpowiedz
#16
zarazilem wszystkich w pracy tym!

Genialne! Biggrin
Odpowiedz
#17
@TeddyPanda Tak jakoś nie zauważyłem Twojego stwierdzenia:


Cytat:Hehe dzięki za wsparcie ale kilkukrotnie pisałem, że nie biorę udziału w tym konkursie (kilka osób mnie pytało), 

Dlaczego?? 

Oglądałem różne propozycje na spacebar i powiem Ci jedno. Te produkcje to total dno w porównaniu do Twojego dziecka. Naprawdę!!!! Muza świetna, tekst i ujęcia są boskie! Zastanów się może jeszcze raz, bo to co zrobiłeś jest naprawdę świetne. Smile

Lotnicze ~S~ dla Ciebie.

PS Wyobraź sobie Brabena jadącego do pracy i nucącego Twoją piosenkę... Nieźle nie ?? Smile
PPS Sprawdzałem przed chwileczką, możesz jeszcze się zgłosić (do 23:59). 
PPPS Zmieć ich!!! Smile
Odpowiedz
#18
(09.05.2017, 14:40 UTC)Pavulon napisał(a): @TeddyPanda Tak jakoś nie zauważyłem Twojego stwierdzenia:

Dlaczego?? 

Oglądałem różne propozycje na spacebar i powiem Ci jedno. Te produkcje to total dno w porównaniu do Twojego dziecka. Naprawdę!!!! Muza świetna, tekst i ujęcia są boskie! Zastanów się może jeszcze raz, bo to co zrobiłeś jest naprawdę świetne. Smile

Lotnicze ~S~ dla Ciebie.


SpaceBear to ja i tak jak mówiłem nie biorę udziału w konkursie Wink

A co do filmów, cóż wkładam w nie dużo pracy i zostały już one docenione przez Pana Brabena, tak samo jak całe community Elitowe co ostatnio zaowocowało moją współpracą ze studiem HCS.

Ale nie każdy musi je lubić oczywiście, takie moje hobby Smile

Odpowiedz
#19
Kurde, boję się odtworzyć, bo też się jakimś soundtrackiem zarażę Biggrin
Odpowiedz
#20
No to tylko gratulować! Smile Czekam z niecierpliwością na nowe produkcje. Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości