Cobra Mk3
#1
Śmiechłem mocno Biggrin

BTW, filmik zrobiony przez naszego rodaka, ale nie kojarzę go Smile



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
I teraz cały czas słyszę tę piosenkę w głowie!! Aaaaa!!! Biggrin

W sumie to gość prawdę gada Tongue Ale to z udawaniem statku Thargoidów mnie rozwaliło Biggrin
Odpowiedz
#3
(07.05.2017, 20:42 UTC)Quarion napisał(a): Ale to z udawaniem statku Thargoidów mnie rozwaliło Biggrin

A to w ogóle chyba podkradł naszej Koalicji Granicznej, bo to Walt Kerman z takim trollem wyskoczył - już nie pamiętam z jakiej okazji Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#4
(07.05.2017, 22:33 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a):
(07.05.2017, 20:42 UTC)Quarion napisał(a): Ale to z udawaniem statku Thargoidów mnie rozwaliło Biggrin

A to w ogóle chyba podkradł naszej Koalicji Granicznej, bo to Walt Kerman z takim trollem wyskoczył - już nie pamiętam z jakiej okazji Smile

A tego to nie kojarzę Tongue
Odpowiedz
#5
Ja pamiętam Słomę jeszcze z forum frontiera, no i często Go widzę też u siebie Smile Genialny filmik, aż szkoda, że to do ctrl+alt+space bo bym wysyłał gdzie się da Biggrin

Odpowiedz
#6
A to nie ten Słoma Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#7
(08.05.2017, 00:23 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): A to nie ten Słoma Biggrin

Nie ten? Byłem przekonany, że to ten sam gostek Tongue

Napisałem mu komentarz ze SpaceBeara żeby umieścił to na reddicie, może go to przekona, dziwię się, że tego nie zrobił, ten filmik zasługuje żeby go więcej ludzi obejrzało Biggrin

Odpowiedz
#8
Muzyka zostaje  głowie, taki ucho robal, jeśli ktoś wie o co mi chodzi Biggrin Biggrin Biggrin
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz
#9
Asymilowani na zwolenników CobryBiggrin hehehe w robocie sobie podśpiewuję to teraz...
Odpowiedz
#10
Świetny filmik. Swoją drogą czekam na SpaceBear'a, ciekawe, czy coś przygotowuje ze swojej strony w temacie, oby Biggrin
[Obrazek: 43414.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości