Shallowgrave Tales
#1
Video 
Będę tu wrzucał swoje filmiki z Elite Smile

Takie coś mi jeszcze zalegało w kolejce Smile Wszelkie uwagi mile widziane  :idea:



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Mi się wszystko podobało za wyjątkiem końcówki, która wygląda tak, jakbyś nie wiedział jak zakończyć, ale to pikuś. Liczy się to co było wcześniej, a było naprawdę sporo fajnych ujęć i na dodatek ta klimatyczna muza, do której bardzo fajnie zagrały wolne przejścia pomiędzy scenami. Git!
Odpowiedz
#3
Ogólnie ciekawy, klimatyczny film, podoba mi się. Dopiszę swoje uwagi takie techniczne bardziej, może pomogą przy robieniu przyszłych filmów Smile :


- W 1:55 robisz przejście na tę samą miejscówkę, imo niepotrzebnie
- Od 1:57 masz statyczny screen, staraj się zawsze chociaż powoli ruszać kamerą przy każdym ujęciu o ile np. sam obraz nie jest dynamiczny (np filmujesz oddalającą się gwiazdę)
- Od 4:03 na początku kamera statyczna za SRV a potem ją obracasz. Staraj się tak nie robić (nie zmieniać gwałtownie techniki kręcenia ujęcia - jeśli kamera jest statycznie niech tak będzie przez całe ujęcie, jeśli nią poruszasz robisz to zawsze z taką samą prędkością)
- 6:18 przy mgławicach zwiększaj jasność, robią fajne kolorowe tło, takie ciemne ujęcie to niewykorzystany potencjał Tongue
- 6:50 o ile możesz to staraj się unikać statycznych ujęć kiedy kręcisz statek

Odpowiedz
#4
O matko... fajne to.. jak nie lubię 'exploracji', to po oglądnięciu chce mi się wszystko rzucić i udać w nieznane kosmiczne przestrzenie ...
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz
#5
Krótki film z wizyty w centrum:



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#6
Zapis logów "Zurary". Miałem zrobioną połowę napisów, ale YT zdecydował się zawiesić, więc tłumaczenia nie ma Tongue



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Shallowgrave Tales - blog role playing Mathias Shallowgrave 1 2,890 04.07.2017, 14:40 UTC
Ostatni post: Dhror
  Dziennik pokładowy: Cmdr Mathias Shallowgrave Mathias Shallowgrave 19 19,139 12.02.2017, 03:52 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości