Wielkie zwiedzanie galaktyki.
#11
Możesz na przykład sprawdzić koordynaty gdzie lądowałeś na planecie jak znajdziesz coś fajnego a zapomniałeś zapisać - jeden z tysiąca scenariuszy do czego się przydaje Smile

Powiedzcie mi braciszkowie, latacie i skanujecie w wingu, jeśli tak to jak wam idzie, działa?
Odpowiedz
#12
Latamy osobno, ale wyznaczamy sobie wspólny system docelowy co kilka tysięcy lat świetlnych. W takim systemie grupujemy się w skrzydło , żeby łatwiej było się znaleźć  i udajemy się na piknik połączony z sesją zdjęciową Smile. Jeśli któryś z nas znajdzie coś fajnego, a jesteśmy niedaleko od siebie to się zmawiamy i robimy fotki. Biggrin

Wczoraj np znalazłem Eatrh like'a zeskanowałem go i poprosiłem Dioxa żeby wpadł na wspólne foto. Byliśmy w skrzydle i Diox, po dotarciu do mojego systemu nie mógł nic zeskanować. To chyba był bug, bo po przelogowaniu do menu i z powrotem do gry problem zniknął.
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#13
(01.05.2017, 19:32 UTC)SEBA312 napisał(a): Latamy osobno, ale wyznaczamy sobie wspólny system docelowy co kilka tysięcy lat świetlnych. W takim systemie grupujemy się w skrzydło , żeby łatwiej było się znaleźć  i udajemy się na piknik połączony z sesją zdjęciową Smile. Jeśli któryś z nas znajdzie coś fajnego, a jesteśmy niedaleko od siebie to się zmawiamy i robimy fotki. Biggrin

Wczoraj np znalazłem Eatrh like'a zeskanowałem go i poprosiłem Dioxa żeby wpadł na wspólne foto. Byliśmy w skrzydle i Diox, po dotarciu do mojego systemu nie mógł nic zeskanować. To chyba był bug, bo po przelogowaniu do menu i z powrotem do gry problem zniknął.

Tak to bug. Ja latam teraz tez z kolega na ekspedycji aly my wspolnie systemy skanujemy. Czasem w trojke. Trzeba w miare rownoczesnie wskoczyc w system bo jak nie to pilot spozniony za bardzo ma takie problemy. Czasem na mapie systemu planety robia sie czarne jak dzuiry i wtedy tez zakluca pokazywania czy ktos juz odkryl dany obiekt czy nie.
Odpowiedz
#14
(01.05.2017, 22:09 UTC)Szelag napisał(a): Tak to bug. Ja latam teraz tez z kolega na ekspedycji aly my wspolnie systemy skanujemy. Czasem w trojke. Trzeba w miare rownoczesnie wskoczyc w system bo jak nie to pilot spozniony za bardzo ma takie problemy.

Co wtedy trzeba zrobić? Pytam bo też się wybieram właśnie z Goliatem i pamiętam że kiedyś były podobne problemy.
Odpowiedz
#15
(01.05.2017, 22:20 UTC)Baton napisał(a):
(01.05.2017, 22:09 UTC)Szelag napisał(a): Tak to bug. Ja latam teraz tez z kolega na ekspedycji aly my wspolnie systemy skanujemy. Czasem w trojke. Trzeba w miare rownoczesnie wskoczyc w system bo jak nie to pilot spozniony za bardzo ma takie problemy.

Co wtedy trzeba zrobić? Pytam bo też się wybieram właśnie z Goliatem i pamiętam że kiedyś były podobne problemy.
 Nie mam pojecia. My na szczescie mielismy niezbyt wazne znaleziska, jakies lodowe bryly lub skaly to jeden zeskanowal co chcial drugi poczekal i skakalismy dalej. W trojke moze sie czesciej tak zdazac ale my jakos dajemy rade. Trzeba sie dobrze synchronizowac i w miare rowno skakac. Mnie bardzo ciesza takie nasze nazwiska za wspolne skanowanie na mapie systemu nawet pomimo ze wiekszosc to lod i skala.  [Obrazek: 298E6412E6F8985F792C329EC70EADC3A8BA4B0B]
Odpowiedz
#16
A tak z ciekawości - jakie macie skoki w swoich statkach?
Lay down your souls to the gods rock'n'roll!
Odpowiedz
#17
Demisek poprosił mnie o build mojej Anakondy. Dorzuciłem do pierwszego postu. Nie jest on dokładnie taki jak w rzeczywistości, bo wszystkie moduły są po inżynierach, i nie mam teraz możliwości sprawdzenia ale główne parametry, jak skok, moc tarcz i wytrzymałość kadłuba się zgadzają.

[Obrazek: fMnjhJg.png]

(03.05.2017, 19:55 UTC)Randall_Flagg napisał(a): A tak z ciekawości - jakie macie skoki w swoich statkach?


Z pełnym Bakiem jakieś 43 LY
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#18
(03.05.2017, 19:55 UTC)Randall_Flagg napisał(a): A tak z ciekawości - jakie macie skoki w swoich statkach?

Mój Asp jest leciutki i delikatny. Z pełnym bakiem ok 51 LY. Dlatego nie ryzykuje lądowań na ziemniakach z grawitacją większą niż 1,5 G. Mam trochę mniej czasu na skakanie, więc przewaga w skoku się równoważy i lecimy w miarę równo (max 2-3k różnicy w odległości). Dziś lub jutro prawdopodobnie dolecimy do najdalej położonego systemu od Sol. Długo czekaliśmy na ten moment Smile
Odpowiedz
#19
Możesz podesłać mi builda? Mam 5 grade na FSD, odchudzone sensory, a max udało mi się wyciągnąć 45ly... Inna sprawa, że mam mocną elektrownię o dość dobre thrustery (do ucieczki), niemniej szukam jeszcze tych paru lat skoku.
Lay down your souls to the gods rock'n'roll!
Odpowiedz
#20
(04.05.2017, 07:57 UTC)Randall_Flagg napisał(a): Możesz podesłać mi builda? Mam 5 grade na FSD, odchudzone sensory, a max udało mi się wyciągnąć 45ly... Inna sprawa, że mam mocną elektrownię o dość dobre thrustery (do ucieczki), niemniej szukam jeszcze tych paru lat skoku.

Proszę, to mój Skoczek, taki jak jest a nie teoretyczny build, też thrustery A5 DD5, żeby móc szukać rzeczy na planetach na booście Smile
https://eddp.co/u/AhkWzprV
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  O tym jak z Niemcem, na wtrysku zwiedzam zachód galaktyki Arnul 16 13,148 15.02.2021, 17:23 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Poważne Plądrowanie Galaktyki. Czyli o tym, że warto mieć głupie marzenia. Arnul 67 70,107 08.06.2017, 20:38 UTC
Ostatni post: Haueck
  Centrum galaktyki zdobyte Baton 15 15,949 04.08.2016, 08:03 UTC
Ostatni post: Baton



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości