Wielkie zwiedzanie galaktyki.
#31
(08.05.2017, 21:48 UTC)Baton napisał(a): Szczęściarz :Smile Następny krok to ziemniaki binarne  a trzech na raz to ani nie widziałem ani nie słyszałem, ale jestem dość pewnien, że gdzieś są, więc trzymam kciuki.

Baton, rozumiem, że chodzi o systemy nieodkryte? Bo w bańce jest chociażby system Procyon - 4 ziemniaki obok siebie w tym jedna binarka.
Odpowiedz
#32
(09.05.2017, 09:39 UTC)Haueck napisał(a): [quote pid='70070' dateline='1494280119']
Baton, rozumiem, że chodzi o systemy nieodkryte? Bo w bańce jest chociażby system Procyon - 4 ziemniaki obok siebie w tym jedna binarka.

[/quote]
No jacha, jak na czymś nie wyryjesz swojego nazwiska i nie zgarniesz kapuchy to się nie liczy Smile
Odpowiedz
#33
Dotarłem do Kopernika. Nigdy nie sądziłem, że będe się tak cieszył na widok Belugi Biggrin W końcu jakaś cywilizacja. Stacja, docking request (jak to leciało...1... Contacts...) Zrzuciłem balast w postaci kartografii. Ulga niesamowita. Miło znowu w grze usłyszeć odgłosy bazy.
Szybkie staty:
Start wyprawy:   18.04.2017
Zrzut kartografii: 11.05.2017
Zysk z eksploracji: 218 959 347 CR
Ranga: Pioneer 77% (przed wyprawą Ranger 7%)
Resztę usupełnię, gdy tylko dowiem się jak wydłubać to z Eddiscovery.

Kierunek: HR
Odpowiedz
#34
(12.05.2017, 08:07 UTC)Diox napisał(a): Dotarłem do Kopernika. Nigdy nie sądziłem, że będe się tak cieszył na widok Belugi Biggrin 

Gratulacje, nie odlatuj jeszcze bo się koło Beagle zrobi pusto :Smile Jak lecieliście tam, prosto do góry czy atak od boku? Właśnie zaczynamy się z Goliatem zbliżać i próbujemy się zdecydować którym sposobem lecieć.

Widzę, że wymagania na rangę w eksploracji się jednak zmieniły, skoro zarobiłeś ponad 200 i nie masz elity i podnoszone tu przez niektórych lamenty były zbędne Smile
Odpowiedz
#35
Celowałem w Elite ale jak widać nie wystarczyło Smile Od Beagle Point atakowaliśmy prosto z góry na dół LINK DO TRASY CAŁEJ WYPRAWY. Chcieliśmy jak najszybciej oddać dane. To pewnie nie ostatnia wyprawa. Cisnę do HRki, bo tęsknie trochę za innymi activity w grze. Trochę postrzelam, podłubię i zacznę zbierać na kolejny upgrade do 5 FSD dla DBX. CMDR Seba 312 wziął na kacu misję pasażerską do Bańki. Biedni pasażerowie jeszcze nie wiedzą, że to podróż w jedną stronę Biggrin
Odpowiedz
#36
Pamiątka po grillu została w galaktyce na zawsze Smile
[Obrazek: 7km7cBo.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  O tym jak z Niemcem, na wtrysku zwiedzam zachód galaktyki Arnul 16 13,036 15.02.2021, 17:23 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Poważne Plądrowanie Galaktyki. Czyli o tym, że warto mieć głupie marzenia. Arnul 67 69,592 08.06.2017, 20:38 UTC
Ostatni post: Haueck
  Centrum galaktyki zdobyte Baton 15 15,890 04.08.2016, 08:03 UTC
Ostatni post: Baton



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości