Projekt Złoty Szlak - zakończony
#11
Jakby mi ktoś chciał zarzucić, że pomysł nie działa to proszę Smile

[Obrazek: SYUDZwO.png]
Odpowiedz
#12
Niestety, nie prowadziłem ostatnio statystyk z remanentu systemów <52 ly HR8444. Mam gdzieś zapisany jeden system za ponad 1 mln, jeżeli to można z loga wydłubać, to spróbuję znaleźć. Po zmianach w wypłatach za eksplorację postanowiłem zrobić inwentaryzację z prawdziwego znaczenia, są szanse na uzupełnienie szlaku o parę systemów. Nie to, żebym popierał misję Anaconda w 3 dni, bardziej z chęci pomocy Batonowi w opracowaniu jak najbardziej wydajnego Złotego Szlaku (ten kapuściany jakoś nie bardzo mi przypadł do gustu, chociaż miałem chwilę entuzjazmu).
Odpowiedz
#13
Wolałbym nie dodawać losowo położonych systemów, raczej bym prosił, żeby poświęcić czasem pół godziny, wybrać dwa punkty obok siebie i poskakać między nimi pół godziny, zwiedzając ziemionośne gwiazdy (dla mnie F i G, ale co kto lubi)
Trasa już jest bardzo długa i są w niej odcinki czasem ponad 100 ly które by trzeba czymś wypełnić i ją zoptymalizować zamiast ją wydłużać. Nie mam żadnych wątpliwości, że są tam sporo warte systemy, nawet terraformowalny HMC teraz jest warty małą fortunę.

Osobne pytanie brzmi po co komu taki szlak, i na to nie umiem odpowiedzieć, ja go zostawiam sobie na czarną godzinę, może będzie jakiś CG na karto to się przelecę. Też wydaje się dobrym pomysłem jak trzeba nakarmić Krasulę na przykład, czy ktoś ma drugie konto i chce tam dorobić kasy bez wysilania się (tak jak ja, pierwsze kilka milionów zrobiłem po bożemu bo było fajnie, ale jak już przeskoczy się pierwsze 10 to potem nie czekają człowieka żadne nowości)
Odpowiedz
#14
Na razie robię czesanie systemów w odległości od HR mniejszej, niż NGkawites (czyli taki promień w obszarze Husarii). Znalazłem Kpannam 7 i Kovae A2 - ten drugi wodny terraforming. Nie wiem tylko czy i jak to wpisać do arkusza.
Odpowiedz
#15
Ideą Złotego Szlaku jest dodawanie dużo wartych systemów pomiędzy tymi które już mam, nie chcę go wydłużać w żadną stronę, może poza dolotem z Sol do pierwszego i ostatniego systemu na liście. Jak ktoś chce tworzyć po prostu listę takich systemów, to można sobie mój arkusz skopiować i używać pod inną nazwą, nie ma problemu.

Jakbyście chcieli coś dopisywać to należy poprosić o dostęp do tego https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...sp=sharing

I jeszcze raz, współpraca nad Złotym Szlakiem polega na wyszukiwaniu pomiędzy dowolnymi dwoma przyległymi do siebie systemam które już są na arkuszu Smile
Odpowiedz
#16
Kurczę, a to by się dało wrzucić graficznie w mapę? Bo jak teraz latam, to nie wiem, gdzie ten szlak przebiega, jakby się okazało, że jestem w okolicy trasy, to bym mógł też poszukać. Znalazłem takie 17 Beta Piscis - 3 ziemniaki.
Odpowiedz
#17
Spansh zrobił stronę na której można sobie wytyczać takie szlaki na podstawie zasobów EDSM, więc mój projekt uważam za zakończony Smile

https://beta.spansh.co.uk/riches
Odpowiedz
#18
To ja jeszcze poproszę o instrukcję do tego cuda.

EDIT:
Już wiem, range nie większy niż 100 Ly, dlatego nie działało.
Odpowiedz
#19
Range to zasięg skoku Twojego statku, radius to jak daleko chcesz odlecieć od startu, przykładowa pętla z Maskelyne:

https://beta.spansh.co.uk/riches/results...0&range=47
Odpowiedz
#20
Nadal nie mają mojego Erthlike'a 39 Ly od HR Smile
Może za daleko od gwiazdy jest?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości