Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modyfikacja X-52 Pro
#11
Gwarancji nie ma już od dawna a ma tylko robić za joy manewrowy/przepustnicę. Tylko, że 12 przycisków jest na podstawie zamiast gdzieś w sensownym miejscu.
Postaram się do tego niedługo zabrać, gdyż i tak muszę go nasmarować.
Odpowiedz
#12
Cześć!
Czy ten przerobiony pad, działa niezależnie od ustawień joy-a, chodzi mi oto czy te dwa urządzenia mogą być podpięte razem do kompa. I przypisać je w tym samym menu 'CONTROLS' do poszczególnych ustawień gry ED.
Czy działa to z X52 tylko czy również z innymi tego typu urządzeniami.

pzdr.
Odpowiedz
#13
(05.05.2017, 15:09 UTC)GRumaN napisał(a): Cześć!
Czy ten przerobiony pad, działa niezależnie od ustawień joy-a, chodzi mi oto czy te dwa urządzenia mogą być podpięte razem do kompa. I przypisać je w tym samym menu 'CONTROLS' do poszczególnych ustawień gry ED.
Czy działa to z X52 tylko czy również z innymi tego typu urządzeniami.

pzdr.

Przerobiony pad działa jako niezależny kontroler. Równoczesne korzystanie z z pada i X-52 było moim celem. W Controls mam ustawione funkcje na jednym i na drugim, oraz przy pomocy jednego przycisku na X-52 każdy z przycisków na padzie może pełnić dodatkową funkcję. Jak znajdę chwile czasu to wrzucę mój schemat sterowania w ED.







Odpowiedz
#14
OKi
Tylko to chciałem wiedzieć, iż to działa niezależnie i może być uzupełnieniem każdego joy-a.
Posiadam 'Thrustmaster T-Flight Hotas X' i na pewno przydadzą się dodatkowe funkie obsługi Elite Dangerous.

rep.

PZDR.
Odpowiedz
#15
Powinno. Tak jak można podłączyć dwa niezależne Joy'e.
Odpowiedz
#16
(05.05.2017, 15:47 UTC)Kriztozz napisał(a):
(05.05.2017, 15:09 UTC)GRumaN napisał(a): Cześć!
Czy ten przerobiony pad, działa niezależnie od ustawień joy-a, chodzi mi oto czy te dwa urządzenia mogą być podpięte razem do kompa. I przypisać je w tym samym menu 'CONTROLS' do poszczególnych ustawień gry ED.
Czy działa to z X52 tylko czy również z innymi tego typu urządzeniami.

pzdr.

Przerobiony pad działa jako niezależny kontroler. Równoczesne korzystanie z z pada i X-52 było moim celem. W Controls mam ustawione funkcje na jednym i na drugim, oraz przy pomocy jednego przycisku na X-52 każdy z przycisków na padzie może pełnić dodatkową funkcję. Jak znajdę chwile czasu to wrzucę mój schemat sterowania w ED.

byłbym wdzięczny za info co wrzuciłeś na gałkach analogowych od pada i jak sie to sprawdza Tongue
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#17
(06.05.2017, 16:43 UTC)Yata_PL napisał(a):
(05.05.2017, 15:47 UTC)Kriztozz napisał(a): Przerobiony pad działa jako niezależny kontroler. Równoczesne korzystanie z z pada i X-52 było moim celem. W Controls mam ustawione funkcje na jednym i na drugim, oraz przy pomocy jednego przycisku na X-52 każdy z przycisków na padzie może pełnić dodatkową funkcję. Jak znajdę chwile czasu to wrzucę mój schemat sterowania w ED.

byłbym wdzięczny za info co wrzuciłeś na gałkach analogowych od pada i jak sie to sprawdza Tongue

Gałka pod kciukiem.
Oś X - lateral thrust axis; galaxy cam zoom axis.
Oś Y - vertical thrust axis; galaxy cam translate z-axis; free cam forward axis.

Gałka pod wskazującym.
Oś X - free cam lateral axis
Oś Y - thrust forward and backward axis; galaxy cam pitch axis; free cam lift axis.

Generalnie zyskałem większą kontrolę nad ciągiem pionowym(przydaje się zwłaszcza przy lądowaniu na planetach z dużym G) i bocznym. Wygodniejsza kontrola mapy i swobodnej kamery. Jak na razie jestem bardzo zadowolony.







Odpowiedz
#18
dzieki , faktycznie pionowa kontrola ciagu w formie analogowej galki by sie przydala , rep Smile
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] X-52 i PRO - profil, konfiguracja, suwak Baton 7 10,436 02.05.2017, 05:51 UTC
Ostatni post: Koorak Drey
  X-55 MODyfikacja Dr.Kobayashi 3 4,896 05.07.2016, 19:28 UTC
Ostatni post: Johnny Newman



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości