Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK NPC Chatter / Speech
#11
(18.04.2017, 21:03 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): No i git, wolnoć Tomku Smile Dla mnie brzmi tragicznie Biggrin

dla mnie brzmi jak VA którego wielu CMDRów używa Biggrin
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#12
(18.04.2017, 21:32 UTC)Yata_PL napisał(a):
(18.04.2017, 21:03 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): No i git, wolnoć Tomku Smile Dla mnie brzmi tragicznie Biggrin

dla mnie brzmi jak VA którego wielu CMDRów używa Biggrin

What? VA to program do makro. Dopiero po kupieniu Voice Pack dostajesz odpowiedzi głosowe komputera. Jest jeden pakiet, który ma komputerowy podźwięk, a nagrała go ta sama aktorka, która nagrała głos do komputera pokładowego. Zostało to zrobione po to, żeby odpowiedzi brzmiały podobnie do oryginalnego komputera. I słychać, że to żywy człowiek nagrał, tak samo jak tutaj słychać, że to słabej jakości TTS Tongue
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#13
Jakkolwiek to nie brzmi, wolę jednak nie słyszeć tych powtarzanych w kółko tekstów Wink
Odpowiedz
#14
(18.04.2017, 21:56 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a):
(18.04.2017, 21:32 UTC)Yata_PL napisał(a): dla mnie brzmi jak VA którego wielu CMDRów używa Biggrin

What? VA to program do makro. Dopiero po kupieniu Voice Pack dostajesz odpowiedzi głosowe komputera. Jest jeden pakiet, który ma komputerowy podźwięk, a nagrała go ta sama aktorka, która nagrała głos do komputera pokładowego. Zostało to zrobione po to, żeby odpowiedzi brzmiały podobnie do oryginalnego komputera. I słychać, że to żywy człowiek nagrał, tak samo jak tutaj słychać, że to słabej jakości TTS Tongue
Spokojnie , wiem do czego jest VA i jak sie go uzywa -znam takich co nie kupili Voice Packa bo albo szkoda kasy albo niechca odp. w jezyku ang. i jada na syntezatorze z windy itp.

Ten tts nie jest slabej jakosci tam jest nalozony filtr aby brzmialo to jako "radio" efekt zamierzony i podobny do tego co mamy w Elite jako voice comm , soft jest w fazie testow ciagel poprawiany aby brzmialo bardziej naturalnie, mozna tez samemu w tym grzebac. Podalem ci drugiego linka gdzie wymawianę kwestie brzmia lepiej niz moj przyklad z hresa..
Autor softu zebral wiele pochlebne opini na YT. Ta gra niestety potrzebuje wiecej 'życia' w trakcie naszych aktywności. I tez bym wolal aby powtarzalnosc textow NPC byla mniejsza ale jest jak jest..
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości