Moja gra na Google Play
#1
Witajcie,

Zachęcam do testowania i dzielenia się opiniami na temat mojej pierwszej gry na androida. Uprzedzam, że jest to rozrywka dla dzieci w wieku 3 do maksymalnie 5 lat, starsze osobniki będą grą znudzone z braku wyzwania.

Gra polega na jeżdżeniu różnymi rodzajami autek, niszczeniu drewnianych skrzynek i złych kosmitów. Mój 3 letni synek ma z tego masę frajdy, dajcie znać co wy o tym myślicie i co ewentualnie można by zmienić Wink

Link:

https://play.google.com/store/apps/detai...bibiracing
Odpowiedz
#2
Zainstaluje dla córki i powiem co ,,, Rolleyes
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz
#3
Tak na początek to sugeruję zmienić kosmitów na zombie z zieloną krwią Wink Nie wiemy czy wszyscy kosmici są źli a zombie już tak Wink
Jak chcesz wejść w rynek gier dla najmłodszych, szukałem i nie znalazłem, to może zrób coś w stylu symulatora pszczoły. Taka prosta gra o skakaniu z kwiatka na kwiatek, mały kwiatek mało pyłku i jedzonka, duży kwiatek więcej itp itd. Myk polega na przeskakiwaniu opartym na wektorach, zapożyczony z angry birds, albo dwa przyciski, lewy odpowiada za wysokość lotu/start z kwiatka po wpałaszowaniu pyłku a prawy za szybkość lotu w prawo taki bardziej arkadowy system Smile Oczywiście każda akcja spala energię którą pozyskaliśmy z pyłku.

A tak bardziej na temat to podoba mi się fizyka, szczególnie jazda czołgiem, odrzut przy strzale i wyrzucanie drewnianych belek z pod gąsienic Biggrin
Brakuje mi tu czerwonego kombajnu, który kosi obcych i po skoczeniu kilku wypluwałby kostkę związanych i motających się obcych, wystające i machające nóżki/rączki/macki/oczka Tongue

Jak młody przetestuje to zdam jego relację Wink
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz
#4
Bardzo chętnie dodałbym jakąś krew i flaki, ale kategoria wiekowa musi być 3+ Biggrin

Szkicuję już krótką historyjkę wprowadzającą, z której wynika że kosmici kradną pojemniki z nitro. Dlatego autka robią odwet i za każdego zabitego kosmitę uzupełniają sobie dopalacz.

Dzięki za opinie Smile
Odpowiedz
#5
Nie jestem w stanie jej znaleźć wpisując jej nazwę w wyszukiwarkę Play Store. :/ Jakieś wskazówki?
Odpowiedz
#6
musisz dobrze poszukać Biggrin Wpisz frazę "bibi racing" i znajdziesz grę na którejś dziesiątej pozycji. Najprościej jest wejść z linka Biggrin

https://play.google.com/store/apps/detai...bibiracing

EDIT: Szybciej powinieneś znaleźć wpisując "cute bunny bibi racing"
Odpowiedz
#7
No więc tak, młodemu brakuje czerwonego szybkiego przecinaka a'la Ferrari i dużego czerwonego wozu strażackiego który po naciśnięciu fire ruszałby/kręciłby drabiną i zamiatał to czy tamto. Fajnie by było też dodać jakiś system ulepszeń bo opony jak by same slicki były. W sumie to takie Earn to Die 2 dla dzieci mogło by być Wink
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz
#8
Ja bym dodał Krutka w korwecie jako złego kosmitę którego trzeba uchronić przed dobrą księżniczką 2MIrką... a tak pozatym to sam pomysł wydania gry dla dzieci +rep Smile gierka się ściąga...
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aliens versus Predator 2 (AvP2) - gra z 2001r Azzorek 12 3,687 20.11.2023, 08:03 UTC
Ostatni post: DYoda
  Death Stranding na PC Dako 6 6,274 12.03.2020, 19:16 UTC
Ostatni post: szkodi
  [Role Play / Hard] Zagrajmy w The Outer Wolrds Mathias Shallowgrave 3 4,768 21.11.2019, 10:50 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Stellaris. Taki na komórki ShiMan 1 3,541 16.10.2019, 17:10 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  [VR] Polecane gry i programy na Vive/Rift Mathias Shallowgrave 178 171,326 12.05.2019, 17:50 UTC
Ostatni post: kris750PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości