Destiny 2 (PC!)
#41
Warto to łyknąć?
Nie grałem/nie słyszałem o destiny wcześniej.
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
#42
Przetestuj Biggrin
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#43
(29.08.2017, 19:13 UTC)Kyokushin napisał(a): Warto to łyknąć?
Nie grałem/nie słyszałem o destiny wcześniej.

No pewno!

Też nie grałem Biggrin

A poważnie to z zazdrością i wywieszonym językiem gapiłem się na gameplaye z "jedynki" która była wydana jedynie na PS3.

Nie wiem czy dobre, ale czuję duży brak kooperacyjnych strzelanek. Szykuje się coś jak The Division, czy Warframe, tylko w nowej formie legendarnej niemal gry.

Demo na pewno warto - 16 giga na dysku nie zaboli. Ja się spodziewałem nieco więcej i wyleciało tyle rzeczy... Smile
Odpowiedz
#44
(29.08.2017, 19:24 UTC)Robinus napisał(a):
(29.08.2017, 19:13 UTC)Kyokushin napisał(a): Warto to łyknąć?
Nie grałem/nie słyszałem o destiny wcześniej.

No pewno!

Też nie grałem Biggrin

A poważnie to z zazdrością i wywieszonym językiem gapiłem się na gameplaye z "jedynki" która była wydana jedynie na PS3.

jak na xboxie onie na tv fajnie mi sie gralo ponad tysiac godzin, to tak na ekranie pc po prostu nie moge.

Nie wiem czy dobre, ale czuję duży brak kooperacyjnych strzelanek. Szykuje się coś jak The Division, czy Warframe, tylko w nowej formie legendarnej niemal gry.

Demo na pewno warto - 16 giga na dysku nie zaboli. Ja się spodziewałem nieco więcej i wyleciało tyle rzeczy... Smile

I na xboxa ... i na ps4

2 jak dla mnie straszny port z konsoli, ktory tak razi w oczy ze nie moge w niego grac. 

W jedynke przegralem ponad 1000h na tv na xbox one, tak na pc nie daje rady patrzec na 2...
Odpowiedz
#45
Opinia starego gracza - Idziesz, zauważasz roboty, chowasz się za pudełkiem i je rozwalasz, wychodzisz i zbierasz to co z nich wypadło, idziesz dalej... Ja niestety pass, miałem wrażenie, że Destiny miało klimat jakichś przygód w kosmosie (jako pecetowiec nigdy nie grałem), ale tu tego nie widze, po 10 minutach straciłem chęć, nawet screenshotów nie mogę zrobić bo zablokowane Sad Poczekam na opinie jak już ludzie pograją więcej.
Odpowiedz
#46
@up
W D2 beta jest mniej udostępnionej zawartości niż w D1 beta nie ma np. Patroli
Destiny to taka gra w której się "zakochasz" albo Ci nie podejdzie.
Odpowiedz
#47
Dobra, to też sprawdzę, bo czaiłem się na D2. O 1 wiele dobrego słyszałem, obejrzałem kiedyś ze dwa filmiki i nawet mi się podobały, ale później dowiedziałem się, ze nie ma na PC, więc kompletnie zignorowałem temat. No i niedawno informacja, że 2 będzie też na PC! Jestem podekscytowany, ale po komentarzach w sieci spodziewam się właśnie polaryzacji, jak pisał Twinskillers...
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#48
wrzuciłem gameplaya z bety Destiny 2 (będzie około 21.00) na kanale - pierwsze wrażenie jest w każdym razie, opinia z tych kilkudziesięciu minut rozgrywki też pod koniec nagrania
Odpowiedz
#49
Wam to się niektórym, Panowie, w dupach poprzewracało! Biggrin

Pisałem posta dłuższego ale mi się przeglądarka zamknęła i mi przepadł.
Zostawię tylko powyższe podsumowanie bo mi się nie chce pisać drugi raz wszystkiego Smile
Odpowiedz
#50
(30.08.2017, 15:51 UTC)Robinus napisał(a): Wam to się niektórym, Panowie, w dupach poprzewracało! Biggrin
Ja byłbym ciekaw Twojej opinii o grze a nie Twojej opinii o innych opiniach Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Death Stranding na PC Dako 6 6,273 12.03.2020, 19:16 UTC
Ostatni post: szkodi
  GUNSHIP 2000 (PC/AMIGA) ShiMan 10 10,939 10.01.2019, 23:13 UTC
Ostatni post: grzechS-I-N
  [PC] Kto chce gry Paradox? (m.in. Stellaris, Pillars of Eternity) ryczypior 16 14,256 05.02.2018, 15:06 UTC
Ostatni post: ryczypior
  [PC] Kto chce Civilization VI? ryczypior 26 20,677 15.01.2018, 20:19 UTC
Ostatni post: janosik13
  Evolve Stage 2 (PC) Wołodyjowski 0 1,822 05.04.2017, 19:10 UTC
Ostatni post: Wołodyjowski



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości