Destiny 2 (PC!)
#31
Mój BT Fenyl#2654
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#32
PijanyProtos #2708
Odpowiedz
#33
Każdą klasą przechodzi się prolog i później można zagrać w 1 misje PvE lub 2 rodzaje meczy PvP.
Przeszedłem prolog wszystkimi i szczerze mówiąc, jakaś taka nijaka ta gra Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#34
Open beta tylko dla tych, co kupili?
Odpowiedz
#35
(29.08.2017, 13:38 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Każdą klasą przechodzi się prolog i później można zagrać w 3 misje PvE lub 2 rodzaje meczy PvP.
Przeszedłem prolog wszystkimi i szczerze mówiąc, jakaś taka nijaka ta gra Smile

Ogra się. Aczkolwiek nigdy nie nastawiałem się jakoś na ten tytuł.
Odpowiedz
#36
(29.08.2017, 13:42 UTC)Ulpian napisał(a): Open beta tylko dla tych, co kupili?

Nie, dla wszystkich.
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#37
Misje fabularne to nic szczególnego. Robiłem ją w pierwszej części bo dawała dostęp do nowych lokalizacji i raidów. Zabawa to strike, nightfall, raid i pvp, czyli wszystkie aktywności typowo pod fireteam. W pierwszej części raidy na hardzie z challengami to był fun. Jako nowy gracz uznałbym po becie, że Destiny 2 to nic szczególnego, ale jako ograny w jedynkę stwierdzam, że druga część zapowiada się ciekawie. Nie znam drugiej gry, w której strzelałoby się równie przyjemnie jak w Destiny. Tu nie chodzi o realizm czy inne takie bzdety, a o czystą przyjemność.
Odpowiedz
#38
No i cóż z tego, że 16 "giga", jak w ponad godzinę się zaledwie 3/4 przesączyło...
Odpowiedz
#39
(29.08.2017, 14:49 UTC)Dydex82 napisał(a): Misje fabularne to nic szczególnego. Robiłem ją w pierwszej części bo dawała dostęp do nowych lokalizacji i raidów. Zabawa to strike, nightfall, raid i pvp, czyli wszystkie aktywności typowo pod fireteam. W pierwszej części raidy na hardzie z challengami to był fun. Jako nowy gracz uznałbym po becie, że Destiny 2 to nic szczególnego, ale jako ograny w jedynkę stwierdzam, że druga część zapowiada się ciekawie. Nie znam drugiej gry, w której strzelałoby się równie przyjemnie jak w Destiny. Tu nie chodzi o realizm czy inne takie bzdety, a o czystą przyjemność.

Do mnie osobiście nie przemawia budowa postaci, wolałbym większy nacisk na użycie umiejętności, a mniejszy na bronie. To oczywiście moje odczucia, natomiast duża przyjemniej grało mi się w The Division, a powiedziałbym, że są to gry podobne u podstaw.
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#40
Polski dubbing!

Gdzie zrobić przelew?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Death Stranding na PC Dako 6 6,273 12.03.2020, 19:16 UTC
Ostatni post: szkodi
  GUNSHIP 2000 (PC/AMIGA) ShiMan 10 10,939 10.01.2019, 23:13 UTC
Ostatni post: grzechS-I-N
  [PC] Kto chce gry Paradox? (m.in. Stellaris, Pillars of Eternity) ryczypior 16 14,256 05.02.2018, 15:06 UTC
Ostatni post: ryczypior
  [PC] Kto chce Civilization VI? ryczypior 26 20,677 15.01.2018, 20:19 UTC
Ostatni post: janosik13
  Evolve Stage 2 (PC) Wołodyjowski 0 1,822 05.04.2017, 19:10 UTC
Ostatni post: Wołodyjowski



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości