Ankieta: Jak często fuelscoopujesz?
Co skok
Jedną gwiazdę przed pustym bakiem
Jak sobie przypomnę
[Wyniki ankiety]
 
 
Jak fuelscoopujecie?
#21
Ja tankuję co skok przy okazji skanując gwiazdę i system. Jak są jakieś ciekawe planety (np. water world) to przyglądam się (detailed surface scanner) im bliżej.
Odpowiedz
#22
(27.12.2016, 13:05 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Ostatnio oglądałem stream Eda i zauważyłem, że leci on praktycznie do pustego baku i scoopuje na jednej gwieździe. Ja osobiście zawsze scoopuje co skok, dlatego chciałem, z czystej ciekawości, zapytać jak wygląda to u Was?

Witam, ja skupuje w kazdym systemie tak na wszelki wypadekSmile Już kiedyś miałem ciepło bez paliwa na szczęście fuel rats mi pomogli i mogłem kontynuować moją gręTongue
Odpowiedz
#23
Z dobrym fuelscoopem można porządnie przytankować niejako przy okazji, także latając condą rzadko bak spada mi poniżej połowy pojemności, chyba że trafię na jakieś jałowe gwiazdy.
Odpowiedz
#24
Ja tankuję co każdy skok, wiele razy uratowało mi to tyłek kiedy szmuglowałem turystów jak i podczas eksploracji kiedy przez kilka skoków nie mogłem natrafić na odpowiednią gwiazdę. Tym samym nigdy, od początku kariery w elitce, nie musiałem prosić nikogo o pomoc w tankowaniu.
Odpowiedz
#25
Uzupełniam co skok, nie zawsze dobijam do pełna - w międzyczasie skanuję system/zerkam czy jest coś ciekawego do obejrzenia bliżej, i lecę dalej.
"Heavier than a star, no place is too far

Not even space and time can touch this ship of mine"


- Keldian, "F.T.L."

Galnet  "Echo Przestrzeni"
Odpowiedz
#26
Jeśli lecę bo lęcę na długie skoki to za każdym razem staram się łyknąć trochę i zawsze mam pełny bak.

Inaczej sprawa ma się jak jadę explorację na ECO to wtedy zwykły na max wypasiony ASP ( bez horizona i INŻ. ) robi 100 skoków na luzie bez tankowania, rekord na jednym Baku to chyba 170 skoków miałem , ale to bardzo zadko jak człowieka poniesie każdy system po drodze łykać czyli czasami po 1 lub 2 Ly skoki Biggrin , wtedy to chyba w ogólę paliwa nie łyka Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak daleko byliście na eksploracji? Mathias Shallowgrave 62 39,658 02.03.2024, 20:32 UTC
Ostatni post: FireBird'74
  O tym jak z Niemcem, na wtrysku zwiedzam zachód galaktyki Arnul 16 13,145 15.02.2021, 17:23 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Jak szybko odwiedzić California Nebula -Poradnik prawie na wesoło. SEBA312 8 12,557 08.09.2018, 18:01 UTC
Ostatni post: Cicha
  jak szukać czarnych dziur - film Baton 2 4,812 05.03.2017, 14:57 UTC
Ostatni post: Baton
  Jak szukać rzadkich gwiazd na galach map Dr.Kobayashi 11 13,631 11.12.2016, 16:28 UTC
Ostatni post: Haji-me



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości