Factorio
#11
Jeśli ktoś by był zdeterminowany aby zagrać dłuższą partię w Factorio w coopie to mam kluczyk do oddania Wink
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz
#12
Tutorial nie do końca wyjaśniający wszelkich aspektów gry trochę mnie odepchnął co zaowocowało moim zagubieniem w świecie. Oczywiście skorygowałem to oglądaniem utuba, czytaniem stron itd.

Gierka jest na prawdę miodna, bo pogrywam w nią jak znajdę wolną chwilkę.

PS. Gry nie posiadam Tongue
Ten, który powstał...
...nigdy nie umarł.
Odpowiedz
#13
Jednak z lepszych gier jakie powstały, jest kilka rzeczy które mnie drażnią w niej a mianowicie wszystko się robi tylko dla jednej sprawy, żeby uciec. Bardziej zależało by mi na stworzeniu wszelkiej maści sprzętu wojskowego do eksterminacji np. matki obcych, ochrony przed najazdem z kosmosu. Troszkę brakuje przygodowej wersji zdarzeń losowych. Co prawda to ma być sielanka tworzenia lepszych rozwiązań produkcyjnych nie mniej jednak mi osobiście brakuje w niej celu.
Odpowiedz
#14
Nie wiem na czym ta gra polega chyba tylko na samym budowaniu i przebudowywaniu. Kiedy zaczynałem w nia grać miałem wrażenie że tak jak w starym dobrym SC liczy się każda sekunda, każda sztuka zasobu ale dosyć szybko okazało się że marnotrastwo jest w tej grze wskazane. Więc nici z jakiegokolwiek zarządzania, planowania. Mimo to przyjemnie się gra, wciąga. Czekam na wersję finalną.
CO TO JEST SHOUTBOX, CO TO JEST SHOUTBOX, CO TO JEST SHOUTBOX
Odpowiedz
#15
Odkopuję i linkuję changelog wersji 0.17, która wyszła wczoraj
https://forums.factorio.com/viewtopic.php?t=65070
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości