Lista lokacji związanych ze Skrzydlatą Husarią
#11
Kolonia Sobieski w systemie Kopernik

[Obrazek: X4kLrGY.jpg]

Kolonia Sobieski w systemie Kopernik to efekt wielodniowych starań pilotów Skrzydlatej Husarii w ramach projektu kolonizacji obszaru galaktyki nazwanego Colonią. Colonia to centralny system tego kawałka przestrzeni, a powstała po tym, jak ruchoma stacja androida Jacquesa zaginęła po nieudanym skoku nadprzestrzennym. Po kilku tygodniach poszukiwań Jacque's Station została odnaleziona około 20 tysięcy lat świetlnych od Sol, w jednej z mgławic niedaleko centrum galaktyki. 

Po naciskach galaktycznej społeczności, Federacja Pilotów rozpoczęła proces kolonizacji okolicznych systemów - i tak powstał zamieszkały region przestrzeni zwany właśnie Colonią. Chrapkę na nowe systemy miało bardzo wiele frakcji i cały projekt opierał się na rywalizacji. Skrzydlata Husaria zajęła w tym wyścigu zaszczytne drugie miejsce, w efekcie czego w galaktyce mamy teraz polski system Kopernik wraz z bazą planetarną Kolonia Sobieski. 

Każdy odkrywca i podróżnik znajdzie tam zakwaterowanie oraz zostanie poczęstowany darmową szklanicą Świńskiego Ryja. Ot, taki dom z dala od domu. 

Kolonię Sobieski bliźniacza frakcja Skrzydlatej Husarii, czyli The Winged Husssars Colonia Initiative.

Opracowanie: Cmdr Mathias Shallowgrave
Zdjęcie Baru: Cmdr Baton
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości