Lista postaci związanych ze Skrzydlatą Husarią
#11
Szef Biura Podróży TWH
Carmelo Johnson
[Obrazek: DKsYFo6.png]

Carmelo urodził się i wychował na Collins Market w systemie HR 8444. Od małego interesowały go podróże i z wypiekami na twarzy czytał o przygodach Komandorów Federacji Pilotów, o miejscach, które odwiedzili znani i nieznani odkrywcy czy o szaleńczych wyprawach na drugi kraniec Drogi Mlecznej. 

Swój pierwszy lot statkiem kosmicznym odbył w wieku 15 lat, kiedy jego rodzina przeprowadziła się na Maskelyne Vision. Po wylądowaniu tak trzęsły mu się nogi, że ledwo udało mu się zejść z pokładu taksówki - małego statku klasy Adder. Panicznie przerażała go przestrzeń kosmiczna. Jej bezmiar powodował, że kręciło mu się w głowie, a ciało oblewał zimny pot. Nigdy nie udało mu się przełamać strachu, czego do dzisiaj żałuje. Wiele razy podejmował próby przelotu choćby na Collins Market, ale za nic w świecie nie potrafił wejść do statku, choćby nie wiadomo jak bezpiecznego.

W końcu pogodził się ze swoim losem i przyjął do wiadomości, że resztę życia spędzi prawdopodobnie na Maskelyne Vision. 

Po przejęciu stacji przez Skrzydlatą Husarię, Carmelo udało się dostać posadę szefa Biura Podróży TWH "Jutrzenka", co przynajmniej pozwalało mu w jakiś sposób mieć styczność z podróżami w przestrzeni kosmicznej, nawet jeśli te podróże odbywał kto inny.
#12
[Obrazek: Screenshot_0089_2.png]

Emma Jones - reporter śledczy i korespondent wojenny.
Swoją karierę rozpoczęła w 3301 r jako reporterka Guayambaan Intependent Press. Poprzez swoją dziennikarską pracę zdemaskowała grupę terrorystyczno-piracką Agents of the Furure pod dowództwem cmdr Dehzza, której celem było przejęcie władzy w systemie Guayambaan poprzez marionetkowe rządy pani prezydent Maeghan Guayambaan.
Co przyczyniło się do opuszczenia szeregów Agents of the Future przez wielu komandorów, którzy później w większości zasilili szeregi The Winged Hussars.
Po zdemaskowaniu afery redakcja została zamknięta a jej pracownicy aresztowani pod zarzutem próby osłabienia władzy w systemie.
Emmie udało się uniknąć aresztowania gdyż  w tym czasie przebywała z misją reporterską w systemie Ochoeng, w ukrytej bazie Rebeliantów z Ewah. Gdzie pozostała jako jedyna korespondentka wojenna nieistniejącej już redakcji Guayambaan Intependent Press.
Jesienią 3303 Stefan Kokosz zaprosił ją do współpracy w Echu Przestrzeni.
#13
RIVER PHOENIX

[Obrazek: yna4Xcm.jpg]

River Phoenix urodził się w rolniczym systemie Ngakwites. Większość swojego życia spędził pracując jako strażnik w kolonii karnej Melotte Penal Colony. Dzięki doświadczeniom z tego miejsca potrafi bardzo dobrze posługiwać się bronią. Podczas swojej pracy nasłuchał się wielu historii o przygodach w kosmosie i niesamowitych zdarzeniach, które spotkały wielu z odbywających karę w Melotte więźniów.

W końcu postanowił sam przekonać się, ile jest w nich prawdy i kilka miesięcy temu wydał oszczędności swojego życia na mały statek klasy Sidewinder. Jako że nie ciągnęło go do kariery kryminalisty, ale chciał zaznać przygód, postanowił zostać dziennikarzem. Nawiązał kontakt ze znanym w husarskich systemach redaktorem naczelnym Echa Przestrzeni, S. Kokoszem i zaproponował współpracę, na którą ten się zgodził. 

Od tamtej pory River podróżuje po husarskich systemach i zbiera informacje o co ciekawszych wydarzeniach, często i gęsto samemu pakując się w jakąś kabałę.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Lista lokacji związanych ze Skrzydlatą Husarią Mathias Shallowgrave 11 35,829 17.11.2018, 22:51 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
Lightbulb Lokacje i postaci związane z TWH - dyskusja Mathias Shallowgrave 3 17,977 02.02.2017, 02:23 UTC
Ostatni post: Mathias ShallowgraveUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości