Kontroler Dualshock 4 w ED
#1
Witam!
Otóż mam pewien problem. Chcę z konfigurować kontroler od PS4 na PC i używać go w ED.
Kontroler działa i gitara gra.
Chodzi mi o to, że nie które funkcję się pokrywają z innymi i przez to rozwaliłem statek 4 razy :/
Kiedyś miałem wszystko dobrze z konfigurowane ale miałem format dysku i wszystko poszło się paść.
Ostatnio spędziłem ponad godzinę na ustawianiu wszystkiego i mi się nie udało.
Przy padzie kontrola statku jest większa niż przy używaniu klawiatury i myszki.
Jak ktoś gra na padzie to czy mógłby mi pomóc z konfigurować pad'a?

Z góry dzięki Biggrin
CMDR SkillsmodPL
Odpowiedz
#2
Może czułość ( sensitiveness) PAD-a ??
C.O-O. siwuch
Odpowiedz
#3
Ja grałem na padzie od X360 przed tym jak przesiadłem się na joysticka. Myślę, że config będzie podobny. Jak wrócę do domu to ci pomogę Smile
Odpowiedz
#4
Ja bym się podpiął pod pytanie, choć stare, ale odpowiedzi brak... a podobnie jak kolega gram na padzie z ps4 na pc.
Chciałbym grać na padzie, więc jak ktoś podobnie gra, proszę o info jak najlepiej skonfigurować pada by nie trzeba było używać klawiatury.

Dziękuję bardzo za pomoc - z góry Wink
/perduto
Odpowiedz
#5
Osobiście niegdy nie grałem na padzie, więc nie pomogę. Jedyne, co mogę zasugerować, to sprawdzenie czy w grze nie ma już gotowych bindów pod pada i dostosowanie ich pod siebie.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#6
(08.12.2017, 09:06 UTC)Perduto78Pl napisał(a): Ja bym się podpiął pod pytanie, choć stare, ale odpowiedzi brak... a podobnie jak kolega gram na padzie z ps4 na pc.
Chciałbym grać na padzie, więc jak ktoś podobnie gra, proszę o info jak najlepiej skonfigurować pada by nie trzeba było używać klawiatury.

Dziękuję bardzo za pomoc - z góry Wink
/perduto

Spoko mogę pomóc gram wyłącznie na padach, zastanawiam się tylko jak wam te ustawienia przekazać.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#7
Chyba najlepiej będzie cały plik z bindem przekazać Smile
[Obrazek: 89334.png]
Odpowiedz
#8
I tu może być problem bo do PC podłączyłem pada z Xboksa więc chodź mam dokładnie takie same ustawienia co na padzie z PS4 to nie wiem czy uda się taka operacja. Ale spróbujemy, ktoś się orientuje o który plik chodzi z ustawieniami sterowania?
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#9
%Localappdata%\Frontier Developments\Elite Dangerous\Options\Bindings

>> http://forum.thewingedhussars.com/showth...hp?tid=358
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#10
https://1drv.ms/u/s!ArnGi1iLhFhVkXw14JEhNeHCJsSk tu link do mojego "binda" ale musisz ustawić sobie otwieranie mapy galaktyki i systemowej oraz kamerę zewnętrzną (to jednak wolę na klawiaturze). Normalnie na ps4 takie ustawienie są:
mapa galaktyki - Przytrzymaj X i krzyżak w lewo
mapa systemu - przytrzymaj X i krzyżak w prawo
kamera na zewnątrz - przytrzymaj kółko i krzyżak w prawo

dzięki Hetmanie za info.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przepustnica - która lepiej się dogada z ED? ZORIAL 5 1,654 22.09.2023, 18:37 UTC
Ostatni post: Jimmy Crooker
  Nowy kontroler do space simów: Scg-kosmosima Xenderr 0 2,239 11.01.2019, 21:59 UTC
Ostatni post: Xenderr



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości