Tajemnica Formidine Rift
#31
Nie do końca, kasa wpada za te w których jest data point, w Hawking's Gap ten jest tylko w jednej z dwóch znalezionych, ale jestem pewien, że jak pomożesz odnaleźć dwie pozostałe to w nich taki będzie i dzieci już nigdy nie będą głodne Smile
Odpowiedz
#32
W takim razie myślę, że mogę po ZDZICH-u wyruszyć Wink

Pytania techniczne:
Wystarczy ASP z 29LY skoku?
Czy fuel scoop 5A się nada?
Czy coś jeszcze jest ważne do zabrania? AFMU?
Odpowiedz
#33
Pierwsze i najważniejsze - prędkość statku, skok jest na drugim miejscu, szukanie to latanie po planecie w prostych liniach bez końca Smile
Fuel scoop 5a jest OK, też taki mam. AFMU jeśli masz zamiar skakać po neutronówkach to obowiązkowy a nawet jeśli nie to też nie zaszkodzi, zabierz.

Poradnik po angielsku zacząłem robić tu: https://forums.frontier.co.uk/showthread...ost5032266 , jak skończę go pisać to przetłumaczę tu.
Odpowiedz
#34
Kurcze mój ASP został w Colonii, chyba się po niego wkrótce przelecę. Będzie to pełen hardcore bo wybiorę się tam Saidkiem Smile
Odpowiedz
#35
Słuchaj, jak chcesz pomóc w szukaniu i trzeba Ci kasy na transport tego Aspa to na pewno kilka osób może nakopać trochę painitu, będzie szybciej, każda para oczu na wagę złota Smile
Odpowiedz
#36
Oszalałeś Biggrin Ściągnięcie Aspa będzie kosztowało ponad 20kk. Za taką kasę to na miejscu od ręku mogę kupić drugiego. Lot Sidewinderem i tak odbędę. Na razie zostaje w bańce bo chcę uczestniczyć w treningach i misjach dla TWH Smile
Odpowiedz
#37
OK, OK (nikt się cholera nie daje namówić, sam będę musiał wszystko znaleźć :/ )
Odpowiedz
#38
Jestem z toba CMDR Batonie Smile , moj super fajny wystrzeliwywany wojownik zrobi wszystko zeby pomoc Smile
Odpowiedz
#39
No dobra, dobra. Masz cukierka i się nie mazgaj. Zabiorę złomka i pomogę Smile
Odpowiedz
#40
(19.01.2017, 16:31 UTC)Yarlam napisał(a): Jestem z toba CMDR Batonie Smile , moj super fajny wystrzeliwywany wojownik zrobi wszystko zeby pomoc Smile

Właśnie, dajcie mi jakieś info jak działa przeszukiwanie z myśliwcami, lecisz w takim i statek próbuje nadążać i jak odlecisz na 25 czy 30 km to co się dzieje?  Jak z widocznością z myśliwca?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Formidine Rift - ciąg dalszy Pienias 7 8,805 30.06.2017, 13:20 UTC
Ostatni post: Xenderr
  CG na dane eksploracyjne.... w Formidine Rift Baton 19 18,538 21.11.2016, 15:01 UTC
Ostatni post: Nizm0



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości