Tajemnica Formidine Rift
#91
Punkt startowy to chyba 46 Eridani, i wydaje mi się, że będzie szło w stronę bańki, więc to w okolicach wszystko. Poszukam i dam znać czy są jakieś konkrety.
Odpowiedz
#92
(20.04.2017, 22:20 UTC)Baton napisał(a): Dotarłem, spotkałem Patrykuzza, siedliśmy, wypiliśmy po browarku gapiąc się na statek i każdy ruszył w swoją stronę, odkrywcy to samotnicy Smile

[Obrazek: WzZiNkq.jpg]

leciałeś w DBX - ile toto wyciąga skoku ? , jaki fuelscoop ? myślałem ostatnio aby sobie takie 2 sprawić jeden mały wariat zaczepno prześmiewczy a drugi do explo,  napisz jak Ci sie nim lata w VR Smile
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#93
(21.04.2017, 14:27 UTC)Yata_PL napisał(a): leciałeś w DBX - ile toto wyciąga skoku ? , jaki fuelscoop ? myślałem ostatnio aby sobie takie 2 sprawić jeden mały wariat zaczepno prześmiewczy a drugi do explo,  napisz jak Ci sie nim lata w VR Smile

Nie eksploruje w VR Smile W zasadzie w VR tylko szukam rzeczy na powierzchniach, reszta mi nie odpowiada ze względu na rozdzielczość i mapę, nie mogę się przełamać.

DBX taki sobie, lubię go bardzo z powodu wyglądu, natomiast ma FS czwórkę, więc trzeba pamiętać o tankowaniu i nie można zaprosić kolegi, więc powiem, że tak przeciętnie. Skok po inżynierach 49 więc przyzwoicie.
Asp z FS piątką po prostu zbiera paliwo w trakcie zakręcania i nie trzeba o tym myśleć za bardzo, więc jest lepszy. No i można do niego założyć jeden cargo rack, a do DBX już nie jeśli chcesz mieć AFMU a ja zawsze chce.
Odpowiedz
#94
(21.04.2017, 14:34 UTC)Baton napisał(a):
(21.04.2017, 14:27 UTC)Yata_PL napisał(a): leciałeś w DBX - ile toto wyciąga skoku ? , jaki fuelscoop ? myślałem ostatnio aby sobie takie 2 sprawić jeden mały wariat zaczepno prześmiewczy a drugi do explo,  napisz jak Ci sie nim lata w VR Smile

Nie eksploruje w VR Smile W zasadzie w VR tylko szukam rzeczy na powierzchniach, reszta mi nie odpowiada ze względu na rozdzielczość i mapę, nie mogę się przełamać.

DBX taki sobie, lubię go bardzo z powodu wyglądu, natomiast ma FS czwórkę, więc trzeba pamiętać o tankowaniu i nie można zaprosić kolegi, więc powiem, że tak przeciętnie. Skok po inżynierach 49 więc przyzwoicie.
Asp z FS piątką po prostu zbiera paliwo w trakcie zakręcania i nie trzeba o tym myśleć za bardzo, więc jest lepszy. No i można do niego założyć jeden cargo rack, a do DBX już nie jeśli chcesz mieć AFMU a ja zawsze chce.

dzieki , faktycznie 49ly to bardzo przyzwoicie, w aspie mam 46 i na pusto 47.5 a rolowałem 10 razy i brakło czegoś tam...
a oprócz FSD cos masz w nim jeszcze po inż ? Mysle co jeszcze warto poprawic w takim maluchu przy założeniu ze większość wyposażenia będzie w D.

BTW Mapa jest banalna pod warunkiem ze wycentrujesz (VR center) i bedziesz prostopadle do osi X. Obsługuje ja domyslnymi thrusterami (na przepustnicy x52) a rolka myszki oddalami i przybliżam.
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#95
(21.04.2017, 14:45 UTC)Yata_PL napisał(a): dzieki , faktycznie 49ly to bardzo przyzwoicie, w aspie mam 46 i na pusto 47.5 a rolowałem 10 razy i brakło czegoś tam...
a oprócz FSD cos masz w nim jeszcze po inż ? Mysle co jeszcze warto poprawic w takim maluchu przy założeniu ze większość wyposażenia będzie w D.
BTW Mapa jest banalna pod warunkiem ze wycentrujesz (VR center) i bedziesz prostopadle do osi X. Obsługuje ja domyslnymi thrusterami (na przepustnicy x52) a rolka myszki oddalami i przybliżam.

Mam thrustery Gpiątki na pewno zrobione i pasujący do tego power plant i power distributor, no i odchudzone co się da, na przykład sensory.

Co do mapy w VR to wiem jak obsługiwać, nijak się to nie ma do tego jak dobrze się to robi myszą, zwłaszcza jeśli chodzi o na przykład szukanie neutronówek, gdzie latasz kamerą szybko na wszystkie strony. Ale to nie miejsce na takie dyskusje Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Formidine Rift - ciąg dalszy Pienias 7 8,781 30.06.2017, 13:20 UTC
Ostatni post: Xenderr
  CG na dane eksploracyjne.... w Formidine Rift Baton 19 18,447 21.11.2016, 15:01 UTC
Ostatni post: Nizm0



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości