Badania starożytnych ruin. [Uwaga Spoilery]
#11
Chyba jedynie zwiedzanie nie na open...
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#12
Tak, wydaje się, że to ma związek z ilością graczy. Dwa razy miałem crasha gry. Było gęsto. Kilka cutterów wiszących nad ruinami, na ziemi kilka zaparkowanych statków i jeżdżące łaziki. Spokojnie ze 20 osób było. Po drugim crashu wszedłem na solo i skończyły się problemy.
Star Citizen kod referencyjny: STAR-7T7J-3QFX
YT: Obywatel Yautja - YouTube
Odpowiedz
#13
Czyżby zostały odnalezione nowe ruiny? Właśnie w wolnym czasie w pracy próbuje przebrnąć przez streama CMDR Josh Hawkins na ten temat



Jak gdzieś trafię na koordynaty zapodam gdzieś niżej.
Odpowiedz
#14
narazie nie znaleziono nowych, ale za to powstał wzór na obecne:
https://imgur.com/a/RVZBN#6XexGII
Odpowiedz
#15
No właśnie niestety nie znaleziono Sad tytuł mnie zasugerował, ale z tego co mówili to zostało rozpoznanych kilka systemów gdzie powinny ruiny się znajdować. Trwa poszukiwanie.
Odpowiedz
#16
Czy ktos sie orientuje/ moze mi wytlumaczyc na jakiej zasadzie odpalaja sie te obeliski do zeskanowania? Czy one swieca sie do momentu az nie zostana zeskanowane, czy moze cyklicznie co jakis czas inne? Skanuje na solo/ grupie i zastanawiam sie, czy warto jezdzic do danego obeliska po konkretne relikty, czy z konkretnymi reliktami jezdzic i szukac aktywnych obeliskow. Ogolnie z tych map i poradnikow na stronie to malo co sie dla mnie zgadza. Jak wy skanujecie, moze jest jakis dobry sposob?
Odpowiedz
#17
[Obrazek: 3VB8U54.png]
Odpowiedz
#18
(25.01.2017, 15:12 UTC)Christian napisał(a): Czy ktos sie orientuje/ moze mi wytlumaczyc na jakiej zasadzie odpalaja sie te obeliski do zeskanowania? Czy one swieca sie do momentu az nie zostana zeskanowane, czy moze cyklicznie co jakis czas inne? Skanuje na solo/ grupie i zastanawiam sie, czy warto jezdzic do danego obeliska po konkretne relikty, czy z konkretnymi reliktami jezdzic i szukac aktywnych obeliskow. Ogolnie z tych map i poradnikow na stronie to malo co sie dla mnie zgadza. Jak wy skanujecie, moze jest jakis dobry sposob?
O ile dobrze rozumiem to kombinacje są inne losowe dla każdego pilota, więc na moje oko ma sens sprawdzać wszystkie świecące z konkretnym cargo, potem zmiana cargo i od nowa.
Odpowiedz
#19
(25.01.2017, 16:42 UTC)Baton napisał(a):
(25.01.2017, 15:12 UTC)Christian napisał(a): Czy ktos sie orientuje/ moze mi wytlumaczyc na jakiej zasadzie odpalaja sie te obeliski do zeskanowania? Czy one swieca sie do momentu az nie zostana zeskanowane, czy moze cyklicznie co jakis czas inne? Skanuje na solo/ grupie i zastanawiam sie, czy warto jezdzic do danego obeliska po konkretne relikty, czy z konkretnymi reliktami jezdzic i szukac aktywnych obeliskow. Ogolnie z tych map i poradnikow na stronie to malo co sie dla mnie zgadza. Jak wy skanujecie, moze jest jakis dobry sposob?
O ile dobrze rozumiem to kombinacje są inne losowe dla każdego pilota, więc na moje oko ma sens sprawdzać wszystkie świecące z konkretnym cargo, potem zmiana cargo i od nowa.

powyżej macie mapkę ze strefami, gdzie który artefakt trzeba posiadać.
Odpowiedz
#20
No mamy mapke, ale ja pytam o cos zupelnie innego. Prosze, przeczytaj raz jeszcze. Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Badania nad statystykami hiperdykcji Thargoidów. Wojciech Dannyboy 1 2,845 14.05.2020, 16:57 UTC
Ostatni post: TRAWA



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości