Pierwszy kontakt z Obcymi!!!
Ale mi się marzą stacje obcych w Horsehead Nebula (region obecnie zablokowany). Kurde. Nie powinno być żadnego limitu strzałów w ten statek tylko podejście indywidualne np, kto oddał strzał do tego scouta będzie na zawsze enemy dla obcych i będą mieć związane z tym wydarzenia, a osoby które preferowałyby podejście pokojowe mogłyby np. w późniejszym czasie dostać dostęp do systemów w Horsehead (Wyobraźcie sobie jak mega mogłyby wyglądać ich stacje), a może nawet pilotować ich statki? Szczerze powiedziawszy to mi się marzy najbardziej, zwłaszcza przez koncept obcych, który jest prześwietny. Popilotować taki organiczny, obcy statek z całkowicie innym interfejsem, hudem itp.

Odpowiedz
(19.01.2017, 11:56 UTC)TeddyPanda napisał(a): Ale mi się marzą stacje obcych w Horsehead Nebula (region obecnie zablokowany). 
Mnie też, dlatego pomagam w odkryciach na ile mogę, każdy powinien dołożyć swoją cegiełkę :Smile Myślę, że zdołamy do czegoś dojść w 5 miesięcy, zobaczymy.
Odpowiedz
Usunąłem offtop.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Brick Husarski Ośrodek Badań nad Obcymi Mathias Shallowgrave 166 214,159 21.12.2017, 23:22 UTC
Ostatni post: Pajk



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości