Pierwsza Misja Badawcza
#11
Piękny przykład stawiania sobie własnych celów w grze i dążenie do ich osiągnięcia. Powodzenia, pilocie!

(P.S. Przenoszę wątek do odpowiedniego działu).
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#12
(27.12.2016, 14:32 UTC)Gregoor3 napisał(a): Oj tam oj tam  Tongue
Chciałem żeby już zabrał ze sobą lepszy skaner skoro wypuszcza się w pierwszą daleką podróż Smile

Trzeba polatać chwilę z gorszym, żeby docenić ten lepszy, całkiem jak w życiu Smile
Odpowiedz
#13
(27.12.2016, 14:32 UTC)Gregoor3 napisał(a): Oj tam oj tam  Tongue
Chciałem żeby już zabrał ze sobą lepszy skaner skoro wypuszcza się w pierwszą daleką podróż Smile

Widzisz ja bawie sie w odkrywce i chcialbym zebrac kase na lepszy skaner po prostu odkrywajac nowe ciała niebieskie niewykluczone ze przyjdzie czas ze gdy bede mial lepszy stetek z wieksza ilościa slotów zajme sie tez górnictwem to  bylo by doskonałe połaczenie  Biggrin

(27.12.2016, 15:59 UTC)Baton napisał(a):
(27.12.2016, 14:32 UTC)Gregoor3 napisał(a): Oj tam oj tam  Tongue
Chciałem żeby już zabrał ze sobą lepszy skaner skoro wypuszcza się w pierwszą daleką podróż Smile

Trzeba polatać chwilę z gorszym, żeby docenić ten lepszy, całkiem jak w życiu Smile
Gorszy ? hm dla mnie Diamondback Scout jest swietnym statkiem moze i nie ma takiej ilosci slotow jak droższe statki ale przynajmniej ma stył czyli coś czego brakuje wiekszym statkom .
Odpowiedz
#14
(27.12.2016, 17:45 UTC)Lowca napisał(a): Chciałem żeby już zabrał ze sobą lepszy skaner skoro wypuszcza się w pierwszą daleką podróż Smile

Widzisz ja bawie sie w odkrywce i chcialbym zebrac kase na lepszy skaner po prostu odkrywajac nowe ciała niebieskie niewykluczone ze przyjdzie czas ze gdy bede mial lepszy stetek z wieksza ilościa slotów zajme sie tez górnictwem to  bylo by doskonałe połaczenie  Biggrin

Witaj młody Gwiezdny Podróżniku! Obyś znalazł jak najwięcej fascynujących, tajemniczych i niezbadanych światów na swej drodze i obyś nigdy się nie zgubił !

Do zobaczenia w głębokiej przestrzeni!


Odpowiedz
#15
Przesyłam wam pierwsze zdjecia z odkrywanych przeze mnie układów podziwiajcie Wink
[Obrazek: 1luNpJq.png][Obrazek: 8G6ndVd.png][Obrazek: kx0wuJy.png]
Odpowiedz
#16
Zanim zakupiłem gre Elite dangerous czytałem na forach że cytuje: jeśli lubisz widok odkrytych przez siebie gwiazd profesja odkrywcy jest dla ciebie ,no to wychodzi na to że robie to co lubie  Biggrin a ten widok naprade na trzech monitorach wyglada wspaniale  Smile
[Obrazek: 2vW6mue.png]
Odpowiedz
#17
Pierścienie konkretne Smile Muszę kiedyś na Explo zabrać ze sobą mining laser i sprawdzić czy coś ciekawego nie wypada ale zawsze szkoda mi ly z zasięgu skoku odżałować Biggrin
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#18
(29.12.2016, 10:16 UTC)Drakkainen napisał(a): Pierścienie konkretne Smile Muszę kiedyś na Explo zabrać ze sobą mining laser i sprawdzić czy coś ciekawego nie wypada ale zawsze szkoda mi ly z zasięgu skoku odżałować Biggrin

Kiedy kupie Transporter T7 to poza odkrywaniem zajme sie też górnictwem Wink
Odpowiedz
#19
@Lowca - Połączyłem Twoje wątki w jeden. 


Naprawdę nie ma potrzeby tworzenia nowego wątku dla każdego nowego zdjęcia, które wrzucasz. Masz wątek dotyczący swojej wyprawy, to go używaj.

Jeśli użytkowanie forum jest dla Ciebie nowością, polecam dokładnie przeczytać Regulamin oraz poszukać w sieci informacji na temat netykiety. 
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#20
(29.12.2016, 10:22 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): @Lowca - Połączyłem Twoje wątki w jeden. 


Naprawdę nie ma potrzeby tworzenia nowego wątku dla każdego nowego zdjęcia, które wrzucasz. Masz wątek dotyczący swojej wyprawy, to go używaj.

Jeśli użytkowanie forum jest dla Ciebie nowością, polecam dokładnie przeczytać Regulamin oraz poszukać w sieci informacji na temat netykiety. 

Dobrze zapoznam sie z regulaminem forum i przepraszam za problem Wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Husarska Misja Geologiczna Kuba Wolf 0 3,307 18.12.2018, 20:18 UTC
Ostatni post: Kuba Wolf



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości