Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Farmienie UA/UF
#11
Hmmm a nie lepiej lecieć do alien crash site i ma się wszystkie unknown fragments w kilka minut? dodatkowo nie trzeba szukać odpowiedniego uss
Odpowiedz
#12
(27.04.2017, 07:18 UTC)Rysiek napisał(a): Hmmm a nie lepiej lecieć do alien crash site i ma się wszystkie unknown fragments w kilka minut? dodatkowo nie trzeba szukać odpowiedniego uss

Dużo poradników się przeterminowuje, więc jak masz lepszy sposób to jak najbardziej dodaj, najlepiej z miejscem i kilkoma konkretami: gdzie, jak itd.
Odpowiedz
#13
Jakby na to nie patrzeć masz REPA Biggrin
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz
#14
Ok, sposób podpatrzony na forum frontiera:
https://forums.frontier.co.uk/showthread...lin/page11

Lecimy sobie na jakieś Alien crash site.. jedno jest tutaj:
System : HIP 17403
Planet A 4 A
Coord: -34.96 / -141.37

Jest tam trochę towarów, ale nas interesują pojemniki z unknown artefacts gdzieś po środku statku. jest ich zwykle 3-4. Rozwalamy je, i zamieniają się w unknown fragments.. potem relog i z portowem mamy 3-4 pojeminków... po 2-3 relogach możemy spokojnie do Palina jechać.
Odpowiedz
#15
Relogowy rak Smile
Odpowiedz
#16
Hmmm, można wystartować, polecieć do stacji i wrócić...albo poszukać innego site'a Tongue
Odpowiedz
#17
(27.04.2017, 07:24 UTC)Baton napisał(a):
(27.04.2017, 07:18 UTC)Rysiek napisał(a): Hmmm a nie lepiej lecieć do alien crash site i ma się wszystkie unknown fragments w kilka minut? dodatkowo nie trzeba szukać odpowiedniego uss

Dużo poradników się przeterminowuje, więc jak masz lepszy sposób to jak najbardziej dodaj, najlepiej z miejscem i kilkoma konkretami: gdzie, jak itd.

Dokładnie , jak robiłem poradnik to podobno relogi z crash sitem i odnawianiem sie cargo juz nie działały... 
natomiast panta rhei - można sprawdzić w 2.3 o ile nie brzydzą Was bezczelne relogi ;-)

Edit , info z forum 24.04.2017 odnosnie Crash Siteów " Don't bother going there. It's broken. There's a marker for SHIP WRECKAGE but it bugs out and you end up chasing invisible items across the surface. Nothing to scan, shoot or collect."

(27.04.2017, 07:18 UTC)Rysiek napisał(a): Hmmm a nie lepiej lecieć do alien crash site i ma się wszystkie unknown fragments w kilka minut? dodatkowo nie trzeba szukać odpowiedniego uss

Poczytaj raz jeszcze pierwsze zdania poradnika...
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#18
(27.04.2017, 09:34 UTC)Yata_PL napisał(a):
(27.04.2017, 07:24 UTC)Baton napisał(a): Dużo poradników się przeterminowuje, więc jak masz lepszy sposób to jak najbardziej dodaj, najlepiej z miejscem i kilkoma konkretami: gdzie, jak itd.

Dokładnie , jak robiłem poradnik to podobno relogi z crash sitem i odnawianiem sie cargo juz nie działały... 
natomiast panta rhei - można sprawdzić w 2.3 o ile nie brzydzą Was bezczelne relogi ;-)

Edit , info z forum 24.04.2017  odnosnie Crash Siteów " Don't bother going there. It's broken. There's a marker for SHIP WRECKAGE but it bugs out and you end up chasing invisible items across the surface. Nothing to scan, shoot or collect."

(27.04.2017, 07:18 UTC)Rysiek napisał(a): Hmmm a nie lepiej lecieć do alien crash site i ma się wszystkie unknown fragments w kilka minut? dodatkowo nie trzeba szukać odpowiedniego uss

Poczytaj raz jeszcze pierwsze zdania poradnika...

Edit z forum nie jest specjalnie poprawny, owszem samo miejsce które widać na skanerach, ten ship marker jest goły i tam nic nie ma, fakt, ale dlatego właśnie są podane koordynaty na planecie. crash site tam jest. Byłem tak 4-5 dni temu. mogę polecieć i sprawdzić jeszcze raz, ale nie sadze, żeby coś się zmieniło. ktoś pewnie po prostu poleciał na marker i stwierdził, że "NIE MA"...

Pierwsze zdanie w poradniku to:
"Pewnie większość z Was ma odblokowanego Palina, jednak piloci którzy tak jak ja z początku uznali  to za zbyt czasochłonne i nadali thrusterom G5 niski piorytet,  przedstawiam szybki sposób na zdobycie 25 Unknown Fragmentów niezbędnych do odblokowania Palina."

Pewnie Ci chodzi o drugie zdanie, ale jak mówiłem, robiłem to kilka dni temu, na pewno po updacie do 2.3 i działało dokładnie tak jak opisałem Smile
Dodatkowo, to nie była Anakonda tylko statek obcych (podobny do tego co przechwytuje od jakiegoś czasu pilotów) swoją drogą fajny widoczek :Smile tylko dla niego opłaca się tam jechać.

Ok, ale nie chce się kłócić, i tak mam zamiar przelecieć się do Palina, więc jeśli masz wątpliwości  to mogę zahaczyć po drodze i potwierdzić....
Odpowiedz
#19
(27.04.2017, 10:32 UTC)Rysiek napisał(a):
(27.04.2017, 09:34 UTC)Yata_PL napisał(a): Dokładnie , jak robiłem poradnik to podobno relogi z crash sitem i odnawianiem sie cargo juz nie działały... 
natomiast panta rhei - można sprawdzić w 2.3 o ile nie brzydzą Was bezczelne relogi ;-)

Edit , info z forum 24.04.2017  odnosnie Crash Siteów " Don't bother going there. It's broken. There's a marker for SHIP WRECKAGE but it bugs out and you end up chasing invisible items across the surface. Nothing to scan, shoot or collect."


Poczytaj raz jeszcze pierwsze zdania poradnika...

Edit z forum nie jest specjalnie poprawny, owszem samo miejsce które widać na skanerach, ten ship marker jest goły i tam nic nie ma, fakt, ale dlatego właśnie są podane koordynaty na planecie. crash site tam jest. Byłem tak 4-5 dni temu. mogę polecieć i sprawdzić jeszcze raz, ale nie sadze, żeby coś się zmieniło. ktoś pewnie po prostu poleciał na marker i stwierdził, że "NIE MA"...

Pierwsze zdanie w poradniku to:
"Pewnie większość z Was ma odblokowanego Palina, jednak piloci którzy tak jak ja z początku uznali  to za zbyt czasochłonne i nadali thrusterom G5 niski piorytet,  przedstawiam szybki sposób na zdobycie 25 Unknown Fragmentów niezbędnych do odblokowania Palina."

Pewnie Ci chodzi o drugie zdanie, ale jak mówiłem, robiłem to kilka dni temu, na pewno po updacie do 2.3 i działało dokładnie tak jak opisałem Smile
Dodatkowo, to nie była Anakonda tylko statek obcych (podobny do tego co przechwytuje od jakiegoś czasu pilotów) swoją drogą fajny widoczek :Smile tylko dla niego opłaca się tam jechać.

Ok, ale nie chce się kłócić, i tak mam zamiar przelecieć się do Palina, więc jeśli masz wątpliwości  to mogę zahaczyć po drodze i potwierdzić....

napisałem "pierwsze zdania" , liczba mnoga Smile

trzeba tez zadać sobie pytanie co będzie szybciej , tj leciec do Hipa 14479 ( pod drodze do Palina , 2 skoki ASPem) czy na podany crash site ( o ile działa) - nie bylem , wiec nie wiem jak to daleko. Relogi tez zajma troche czasu (15 min ?) a bez nich, czytając wytyczne dotyczące pojawiania sie USS zajmnie nam zdobywanie tylko 25 min. i o wiele przyjemniej, bo gramy a nie siedziby w menu oraz bez tzw moralniaka za wykorzystanie luki w grze..
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#20
Tongue 
(27.04.2017, 10:39 UTC)Yata_PL napisał(a): napisałem "pierwsze zdania" , liczba mnoga Smile

trzeba tez zadać sobie pytanie co będzie szybciej , tj leciec do Hipa 14479 ( pod drodze do Palina , 2 skoki ASPem) czy na podany crash site ( o ile działa) - nie bylem , wiec nie wiem jak to daleko. Relogi tez zajma troche czasu (15 min ?) a bez nich, czytając wytyczne dotyczące pojawiania sie USS zajmnie nam zdobywanie tylko 25 min. i o wiele przyjemniej, bo gramy a nie siedziby w menu oraz bez tzw moralniaka za wykorzystanie luki w grze..

Fakt, nie doczytałem Smile

Crash site też jest 2 skoki od Palina, Crash site działa, mogę się założyć o naprawdę dobre piwo Smile. Relogi zajmą jakieś 10-15 minut, ale zaletą tego jest, że nie mamy elementu losowości i czekania na odpowiednie USS, polowałem na początku w ten sposób i to nie było ani 15 ani 40 minut... zresztą czytając forum frontiera nie tylko ja się znudziłem szukając fragmentów w ten sposób.

Owszem relogi nie są specjalnie eleganckie, ale powszechnie i akceptowane i stosowane (no, może poza pewnymi wyjątkami w skrzydle na "Z" [Obrazek: tongue.png] ) . Jeśli ktoś ich nie akceptuje, to może wyskoczyć z systemu i wskoczyć ponownie... ale ma to taki sam sens jak wylatywanie i wlatywanie do stacji żeby zestackować misje bo "relogi sa nieuczciwe i nie będę stosował exploitów w grze" (o realizmie też możemy sobie porozmawiać, ale IMO nie ma to specjalnie sensu).

Podsumowując "u mnie działała" i to bardzo dobrze Smile co kto sobie wybierze jest kwestią gustu Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Farmienie RAW minerałów [SZOK][ZOBACZ JAK] Pichonek 63 96,397 11.01.2021, 15:27 UTC
Ostatni post: Kubracz
  [PORADNIK] Farmienie Datamined Wake Exceptions Scarlet Yuri 19 29,028 18.09.2020, 15:16 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  [PORADNIK] Szybkie farmienie danych Hubal 3 6,387 08.03.2020, 22:20 UTC
Ostatni post: w0jciechu_87
  [PORADNIK] Farmienie Pattern Alpha/Beta/Gamma/Delta/Epsilon Obelisk Data Scarlet Yuri 2 5,882 01.01.2020, 17:24 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri
  [PORADNIK] Farmienie Datamined Wake Exceptions GieNkoV 29 32,532 18.04.2017, 11:46 UTC
Ostatni post: Baton



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości