Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Farmienie UA/UF
#21
(27.04.2017, 11:06 UTC)Rysiek napisał(a): Fakt, nie doczytałem Smile

 że nie mamy elementu losowości i czekania na odpowiednie USS, polowałem na początku w ten sposób i to nie było ani 15 ani 40 minut... zresztą czytając forum frontiera nie tylko ja się znudziłem szukając fragmentów w ten sposób.

po to jest poradnik a by nie robić tego wiele godzin a na forum frontiera tez ludzie nie wiedza wszystkiego , ja robiłem to w 27 minut bo chciałem zapas 30+ UA, ktoś kto chce równe 25 UA wskakuje w Anomaly Detected tylko 6 razy a lecac wg wskazówek trafia sie na nie co 2 minuty.

(27.04.2017, 11:06 UTC)Rysiek napisał(a): Owszem relogi nie są specjalnie eleganckie, ale powszechnie i akceptowane i stosowane (no, może poza pewnymi wyjątkami w skrzydle na "Z" [Obrazek: tongue.png] ) . Jeśli ktoś ich nie akceptuje, to może wyskoczyć z systemu i wskoczyć ponownie...

nie tylko skrzydło "Z" , wiele osób tego nie robi ( obstawiam ze 50 % aktywej społeczności tego forum) może kiedyś robiło ale skumało ze to psuje gre. Wskakiwanie i wyskakiwanie z systemu tez nie ma sensu to wydłuża czas sporo ponad 25 min. Smile
Pamiętaj ze boostuja statkiem w UA w przestrzeni otrzymujesz 6 UF.
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#22
(27.04.2017, 18:21 UTC)Yata_PL napisał(a): po to jest poradnik a by nie robić tego wiele godzin a na forum frontiera tez ludzie nie wiedza wszystkiego , ja robiłem to w 27 minut bo chciałem zapas 30+ UA, ktoś kto chce równe 25 UA wskakuje w Anomaly Detected tylko 6 razy a lecac wg wskazówek trafia sie na nie co 2 minuty.



nie tylko skrzydło "Z" , wiele osób tego nie robi ( obstawiam ze 50 % aktywej społeczności tego forum) może kiedyś robiło ale skumało ze to psuje gre. Wskakiwanie i wyskakiwanie z systemu tez nie ma sensu to wydłuża czas sporo ponad 25 min. Smile
Pamiętaj ze boostuja statkiem w UA w przestrzeni otrzymujesz 6 UF.

Fakt, ale niestety z takim szukaniem jest tak, że raz się trafia a raz nie... kwestia szczęścia. IMO im więcej opisanych sposobów tym lepiej. Mi szukanie Anamaly Detected nie dało sensownych rezultatów...

Sporo osób może JUŻ tego nie robić, ale nie dlatego że to "psuje grę" tylko dlatego, że już dorobili się super wypasionego statku, ale takich co by zaczynali od początku i grali bez żadnych relogów.... może 1%.

Czy psuje grę? kwestia gustu, jednym psuje, drugim nie, zależy od tego, czego od gry oczekujesz. Mi bardziej grę psują kilkugodzinne nieefektywne latanie w przestrzeni i czekanie na odpowiedni uss
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Farmienie RAW minerałów [SZOK][ZOBACZ JAK] Pichonek 63 95,981 11.01.2021, 15:27 UTC
Ostatni post: Kubracz
  [PORADNIK] Farmienie Datamined Wake Exceptions Scarlet Yuri 19 28,896 18.09.2020, 15:16 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  [PORADNIK] Szybkie farmienie danych Hubal 3 6,350 08.03.2020, 22:20 UTC
Ostatni post: w0jciechu_87
  [PORADNIK] Farmienie Pattern Alpha/Beta/Gamma/Delta/Epsilon Obelisk Data Scarlet Yuri 2 5,835 01.01.2020, 17:24 UTC
Ostatni post: Scarlet Yuri
  [PORADNIK] Farmienie Datamined Wake Exceptions GieNkoV 29 32,381 18.04.2017, 11:46 UTC
Ostatni post: Baton



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości