Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[VIDEO POMOCNIK] Skakanie na neutronówce.
#1
Jeden obraz warty 1000 słów. 
Gdyby ktoś potrzebował to "zobaczyć" na własne oczy.


[Obrazek: KGLUisFt.jpg]
Odpowiedz
#2
jakby się ktoś zastanawiał o linku do jakiej strony mowa to służę ctrl+v: http://www.spansh.co.uk/
Odpowiedz
#3
Ja tam nie korzystam z tej zewnętrznej mapy, wyznaczam kierunek przesuwam się o te 167Ly i skaczę "na pałę" poza tym bardzo często w systemach z neutronem są też gwiazdy tankowalne, po co mam robić dwa dodatkowe krótsze skoki żeby się dotankować (chociaż z drugiej strony czasami niema wyjścia).
Odpowiedz
#4
Ja się przyznam, że poradnika nie oglądnąłem jak zobaczyłem że trwa 22 minuty Smile

Ja do tankowania podchodzę tak, jak mam ostatni skok to znajduję neutronówkę w odpowiedniej odległości (czyli np. te 167ly), po czym skaczę do najbliższej niej gwiazdy z której mogę zatankować. Potem dotankowany skaczę do tej neutronówki którą oryginalnie znalazłem, dzięki temu zużywam minimum paliwa na skok bez boosta.
Odpowiedz
#5
Dzięki Palmer - zapomniałem tego linka wstawić.

Materiał trwa 22 min bo obejrzałem tysięc pińćset sto dziewińcet poradników które trwają od 1 do 3 min i zawsze pozostawiały więcej pytań niż dawały odpowiedzi.
Tutaj osoba zainteresowana ma powoli, optycznie i na spokojnie co i jak- z bonusem - w sam raz aby spróbować samemu pierwszy raz.
Może to początek takiej husarskiej seryjki pomocników? 
Anyway - Jeśli komuś pomogło to o to właśnie chodziło. Smile
[Obrazek: KGLUisFt.jpg]
Odpowiedz
#6
(11.12.2016, 11:07 UTC)Assarin napisał(a): Dzięki Palmer - zapomniałem tego linka wstawić.

Materiał trwa 22 min bo obejrzałem tysięc pińćset sto dziewińcet poradników które trwają od 1 do 3 min i zawsze pozostawiały więcej pytań niż dawały odpowiedzi.

Ależ mi nie trzeba tłumaczyć, ja nie krytykuję, tylko tłumaczę czemu nie obejrzałem, mam już kilkaset skoków po neutronówkach, więc DLA MNIE jest zbyteczne, a na coś co miałbym oglądnąć z ciekawości to za długie :Smile Przekażmy sobie znak pokoju Smile
Odpowiedz
#7
Nie nie. To informacja była dla kogoś kto by postanowił poczytać przed oglądaniem.
Doskonale Cię rozumiem. Właśnie wracam po Neurostradzie ;D
[Obrazek: KGLUisFt.jpg]
Odpowiedz
#8
(11.12.2016, 10:18 UTC)Baton napisał(a): Ja się przyznam, że poradnika nie oglądnąłem jak zobaczyłem że trwa 22 minuty Smile

Ja do tankowania podchodzę tak, jak mam ostatni skok to znajduję neutronówkę w odpowiedniej odległości (czyli np. te 167ly), po czym skaczę do najbliższej niej gwiazdy z której mogę zatankować. Potem dotankowany skaczę do tej neutronówki którą oryginalnie znalazłem, dzięki temu zużywam minimum paliwa na skok bez boosta.

Hehe, skakałem dokładnie w ten sam sposób Biggrin chyba najbardziej wydajny bo 99% paliwa przeznacza się na skoki z doładowaniem Biggrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Shocked [PORADNIK] Elitka na Linuxie ShiMan 56 59,558 02.03.2024, 09:20 UTC
Ostatni post: Szumak
Video [PORADNIK] Elite Dangerous: Poradnik Totalny (video) Mathias Shallowgrave 115 230,448 06.02.2024, 08:35 UTC
Ostatni post: przemo74
Bug Jak zapolować na Orthrusa i zdobyć próbki jego tkanki Mathias Shallowgrave 0 970 25.01.2023, 23:30 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Nowe górnictwo - polowanie na grubego zwierza! Arnul 117 39,976 20.10.2021, 11:08 UTC
Ostatni post: Misiakus Pluszov
  Jak ograniczyć liczbę zgonów na początku Odyssey Detson 0 2,632 30.03.2021, 10:56 UTC
Ostatni post: Detson



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości