Ekspedycja Odkrywcza - Rubieże Perseusza
#21
CMDR Elena Green
Anka - statek w budowie
Odpowiedz
#22
Jak obiecałem - lecę z Wami! Choćby nie wiem co się działo - lecę!!!

Co do statku to się dostosuję. Mam Anacondę ze zrobionym FSD ale nie wiem ile wyciągnie po zrobieniu jej pod eksplorację - na pewno nie będę odstawał od reszty.

Mogę też lecieć Aspem - jego przygotowanie to też dla mnie nie problem. Obiecałem sobie, że na następną wyprawę polecę Aspem ale jeśli będzie potrzebny większy statek to nie widzę problemu.

Kiedy wyprawa startuje?
Odpowiedz
#23
Kurczę, wybrałbym się bardzo chętnie. Podpinam się tylko do pytania, kiedy startuje ekspedycja? I czy jakby co mogę na razie wstępnie się zgłosić? (polecieć bardzo chcę, ale czy na 100% dam radę, ciężko mi teraz powiedzieć..)
Jeśli bym leciał, to Aspem - na razie go doposażam - czy dam radę u inżynierów coś podrasować zobaczę...
bazowy skok (bez dłubania u inzyniera) 32,80 LY, myślę o takiej konfiguracji

edit: oż ja durny -,-' Yarlam, dzięki! No oczywiście, że bez fuel scoopa ani rusz!..
"Heavier than a star, no place is too far

Not even space and time can touch this ship of mine"


- Keldian, "F.T.L."

Galnet  "Echo Przestrzeni"
Odpowiedz
#24
Proponuje do tej konfiguracji dokupic fuelscoopa
https://coriolis.edcd.io/outfit/asp?code...ycieczkowy
Odpowiedz
#25
Termin, jak jest napisane, jest do ustalenia. Biore pod uwage CG w którym zresztą zamierzam wziąć czynny udzial. Wydaje mi się że ekspedycja ruszy w drugiej połowie grudnia. Termin podam najpóźniej w piątek, gdyż muszę skonsultować się z resztą dowództwa.
[Obrazek: 2760.png]
Odpowiedz
#26
Kriztozz - Asp Explorer - 32,8LY







Odpowiedz
#27
Zrobiłem aktualizację mojej Condy

Do tego powyżej dochodzi Hangar dla jednego myśliwca.

Ostateczny skok: 45,11
Odpowiedz
#28
(30.11.2016, 11:15 UTC)Anukus napisał(a): Zrobiłem aktualizację mojej Condy

Do tego powyżej dochodzi Hangar dla jednego myśliwca.

Ostateczny skok: 45,11

Ja bym proponował kierować się na coś w tym stylu, oczywiście zmodyfikowany FSD jak i PD(aby można było boosta zrobić)
Warto też korzystać z http://coriolis.edcd.io/ do puki oficjalnego nie zaktualizują do 2.2 Smile
Odpowiedz
#29
5 znaków
Odpowiedz
#30
Ja tak nieśmiało chciałbym się zapytać kiedy wycieczka, bo jestem w Colonii i czekam na hype train.
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ekspedycja NOWA ZIEMIA MistyPL 234 30,311 12.10.2023, 17:05 UTC
Ostatni post: NietoKT
  Husarska ekspedycja Strzygaa 56 70,552 28.12.2019, 19:51 UTC
Ostatni post: Dyspozytor
  Ekspedycja - podróż łazikiem dookoła planety Mathias Shallowgrave 36 48,971 09.08.2019, 13:01 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [OFICJALNY] Gnosis i jego ekspedycja - oficjalne wyjaśnienie Mathias Shallowgrave 11 17,352 06.09.2018, 22:21 UTC
Ostatni post: Cicha



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości