Ekspedycja Odkrywcza - Rubieże Perseusza
#11
Anukus, nie wierz we wszystko co czytasz/slyszysz Biggrin
Odpowiedz
#12
Trzeba by tak ustalić termin, by nie kolidował z CEI.
http://thewingedhussars.com/showthread.php?tid=2229
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz
#13
Kyokushin - Anaconda - 41 ly - 1.1 GJ w tarczy i multicannony.
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
#14
Wrecz przeciwnie, to ma ze soba kolidowac Biggrin zebyscie chociaz w jedna strone cos zawiezli Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#15
Jak najbardziej lecę, moja Anaconda 43Ly skok ale będę ją jeszcze robił.
Odpowiedz
#16
Pisze się zapewne Aspem ale jeśli wyprawa ma kolidować z Husarskim CG [Colonizacyjnym] to pierwszeństwo ma dla mnie CG.

Rzuciłem tez okiem na build Aspa i proponuje zmienić go troszkę, bo chyba za duzo AFM daliście [mając odrobinę materiałów na bieżąco można uzupaleniać zapas] jeden AFM starcza w zupełności, można się pokusić o 2 dla pewności. I zdecydowanie wersja B bo ma więcej jednostek. 

Moja propozycja ASP 2.0 - 2 sloty wolne 6 i 3 zależnie czy planujemy dużo lądować na planetach, jeśli tak to proponuje wsadzi większy moduł z łazikami i np cargo żeby polecieć w trasę z czymś na drogę Biggrin
Odpowiedz
#17
Jaka ilosc dziennych lotogodzin (i ew. pokonywanego dziennie dystansu) zostala wzieta pod uwage przy rozplanowywaniu harmonogramu wyprawy?
Odpowiedz
#18
(29.11.2016, 09:00 UTC)Dhror napisał(a): Pisze się zapewne Aspem ale jeśli wyprawa ma kolidować z Husarskim CG [Colonizacyjnym] to pierwszeństwo ma dla mnie CG.

Rzuciłem tez okiem na build Aspa i proponuje zmienić go troszkę, bo chyba za duzo AFM daliście [mając odrobinę materiałów na bieżąco można uzupaleniać zapas] jeden AFM starcza w zupełności, można się pokusić o 2 dla pewności. I zdecydowanie wersja B bo ma więcej jednostek. 

Moja propozycja ASP 2.0 - 2 sloty wolne 6 i 3 zależnie czy planujemy dużo lądować na planetach, jeśli tak to proponuje wsadzi większy moduł z łazikami i np cargo żeby polecieć w trasę z czymś na drogę Biggrin

Warto wziąć 2 AFM jak by się jeden zepsuł to drugim można go podreperować, a lecąc po neutronówkach to wszystko powoli siada począwszy od FSD więc warto mieć możliwość naprawy wszystkiego. Zawsze ten drugi może być jakiś malutki i leciutki (nie pamiętam czy w ogóle coś ważą), ale jednak się przyda.

Dla mnie też CG Colonia Expansion ma priorytet, więc mam nadzieję że nie będą na siebie za bardzo nachodzić, a przynajmniej jak już to fajnie jak by ludzie biorący udział w wyprawie też się zapisali i wspomogli nas przynajmniej raz Smile
Odpowiedz
#19
Kiedy ekspedycja rusza?
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz
#20
Jeśli decyduje ilość towarów, to chyba najrozsądniej będzie polecieć możliwie najpojemniejszymi statkami. Anakonda nie zdąży dwukrotnie obrócić tam i z powrotem w czasie którego potrzebuje Cutter, by dolecieć na miejsce z pełną ładownią. Jeśli jestem w błędzie proszę mnie poprawić. [Obrazek: smile.png] 

 
W związku z powyższym proponuję tak ustalić terminy wylotów by nie kolidować z wyprawa eksploracyjną, tym bardziej, że spora liczba pilotów zgłosiła chęć udziału w obu przedsięwzięciach. Osobiście poleciałbym najpierw Cutterem z towarem dla CGI i dopiero po powrocie do "bańki" wyruszył na eksplorację.
Fortuna toczy się kołem. Pod kołem to pojąłem.
A kiedy strzyżesz owieczki, opowiadaj im bajeczki.
[Obrazek: 34417.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ekspedycja NOWA ZIEMIA MistyPL 234 30,330 12.10.2023, 17:05 UTC
Ostatni post: NietoKT
  Husarska ekspedycja Strzygaa 56 70,554 28.12.2019, 19:51 UTC
Ostatni post: Dyspozytor
  Ekspedycja - podróż łazikiem dookoła planety Mathias Shallowgrave 36 48,974 09.08.2019, 13:01 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [OFICJALNY] Gnosis i jego ekspedycja - oficjalne wyjaśnienie Mathias Shallowgrave 11 17,352 06.09.2018, 22:21 UTC
Ostatni post: Cicha



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości