Ekspedycja Odkrywcza - Rubieże Perseusza
#61
Odgrzewam temat.
Chłopaki zbierają się po dwóch, po trzech i lecą w nieznane - ja bym chętnie też poleciał, najlepiej w większym towarzystwie.
Nie tak daleko jak nasi herosi z Beagle czy Arnul, co się mgławicom nie kłaniał, może coś jednak bliżej...

Doom - dawaj chłopaku - Husaria czeka. Wink
Gdybyś nie miał czasu - zrozumiałe - to daj znak, że ekspedycja nie ruszy w ciągu 2-3miesięcy.
I ja dobiorę się w jakąś homo-parę i gdzieś wyskoczę....
No, chyba że Ada ze mną poleci - czy może być coś piękniejszego od kobiecego głosu w słuchawkach wśród chmur gwiezdnego pyłu? Rolleyes

Za tydzień wyścigi na torze im Drakkainena - po wyścigach chyba nic się nie będzie działo....
Odpowiedz
#62
Uwaga nekromancja. W sumie można by taką ekspedycję przeprowadzić w końcu Biggrin
[Obrazek: 2760.png]
Odpowiedz
#63
ale te zasady skoku na minimum 40 LY to weź zmień... i tak nasze statki skacza po 70 minimum teraz Smile
Można skakać wspólnie ale 30 LY to jakiś żart - przy dzisiejszych skokach robimy 3-4 skoki i jesteśmy poza zamieszkałą przestrzenią , dlatego proponuję zrezygnować z zabierania broni - szkoda skok ograniczać. Warto natomiast wziąść BEAM Laser z opcją naprawy/leczenia jesli ktoś ma taki to niech pakuje na Anacondę ( ja powinienem tez miec materiały na taki to mógłbym wziąść ). Limpety paliwowe i naprawcze też raczej zapakuje się na Anacondy , ale na Aspa też się coś zmiesci Smile

Wracając do skoku - nie mów mi tylko że taki mały jest potrzebny do exploracji Smile Explo bedziemy robic na miejscu i nic nam nie szkodzi skakac wtedy po 3 LY nawet, ale najpierw trzeba tam dolecieć Smile
Odpowiedz
#64
(16.12.2018, 04:30 UTC)Doom_days napisał(a): Uwaga nekromancja. W sumie można by taką ekspedycję przeprowadzić w końcu Biggrin

Teraz?! Jak za chwilę rusza Distant Worlds? Poprzednia wspólna wyprawa husarska była 2 lata temu - także podczas Distant Worlds. Złośliwi jesteście.
Odpowiedz
#65
Nie złośliwi, bo pomagamy w organizacji DW2 Biggrin Osobiście mam inną wizję "wspólnej" eksploracji niż proponowana przez DW2 Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#66
(16.12.2018, 14:13 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Nie złośliwi, bo pomagamy w organizacji DW2 Biggrin Osobiście mam inną wizję "wspólnej" eksploracji niż proponowana przez DW2 Smile

Ale oczywiście ekspedycje husarskie muszą być za każdym razem w tym samym terminie co DW2? Wizja wizją, ale znów nie wezmę udziału, a bardzo bym chciał. Były 2 lata przerwy i akurat teraz wskrzeszacie temat? Na poprzedniej być nie mogłem, bo też byłem w trakcie DW. Złośliwi jesteście! Wink
Odpowiedz
#67
(16.12.2018, 14:29 UTC)Haji-me napisał(a):
(16.12.2018, 14:13 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Nie złośliwi, bo pomagamy w organizacji DW2 Biggrin Osobiście mam inną wizję "wspólnej" eksploracji niż proponowana przez DW2 Smile

Ale oczywiście ekspedycje husarskie muszą być za każdym razem w tym samym terminie co DW2? Wizja wizją, ale znów nie wezmę udziału, a bardzo bym chciał. Były 2 lata przerwy i akurat teraz wskrzeszacie temat? Na poprzedniej być nie mogłem, bo też byłem w trakcie DW. Złośliwi jesteście! Wink

Ej no możemy teraz organizujemy tylko. Start mógłby być pod koniec lutego albo początek marca.
[Obrazek: 2760.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ekspedycja NOWA ZIEMIA MistyPL 234 29,799 12.10.2023, 17:05 UTC
Ostatni post: NietoKT
  Husarska ekspedycja Strzygaa 56 70,363 28.12.2019, 19:51 UTC
Ostatni post: Dyspozytor
  Ekspedycja - podróż łazikiem dookoła planety Mathias Shallowgrave 36 48,900 09.08.2019, 13:01 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [OFICJALNY] Gnosis i jego ekspedycja - oficjalne wyjaśnienie Mathias Shallowgrave 11 17,332 06.09.2018, 22:21 UTC
Ostatni post: Cicha



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości