Ekspedycja Odkrywcza - Rubieże Perseusza
#51
(06.01.2017, 13:11 UTC)Kyokushin napisał(a): No własnie może przesuniemy, bo się w bańce ciekawie zrobiło.

Myślę że brak organizatora to dobry powód żeby przełożyć ekspedycję.
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#52
(06.01.2017, 13:40 UTC)Haji-me napisał(a):
(06.01.2017, 13:11 UTC)Kyokushin napisał(a): No własnie może przesuniemy, bo się w bańce ciekawie zrobiło.

Teraz się dzieje tyle, że masz mało interaktywne spotkanie. Nie wiadomo kiedy zostanie wprowadzone coś nowego. Równie dobrze moglibyśmy w ogóle nie lecieć, bo zawsze znajdzie się jakaś wymówka Tongue.

W sumie racja. Goście sprawdzili pliki gry. Nic poza tym nie ma.
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
#53
Uff dobrze że się obcy pojawili...

Na wstępie chcę przeprosić wszystkich za brak informacji i oznak życia ale wciągnąłem się niemiłosiernie w papierowe RPG. Więc przepraszam wszystkich za moje zachowanie postaram się w przyszłości dopełnić wszystkich obowiązków.

Po drugie nie dam rady poprowadzić wyprawy w Styczniu. Niestety sesja (Mówię oczywiście o studenckiej sesji. Aczkolwiek sesje RPG też mi wydzierają życie, co prawda w bardziej przyjemny sposób) planuje ze mnie wyssać wszelkie życie. Dlatego chciałbym przełożyć wyprawę na luty. 4 Lutego kończy mi się sesja na uczelni i po tym termini powinienem być w stanie pokierować ekspedycją.

Na razie to tyle ode mnie. Powodzenia w poszukiwaniu obcych piloci.
[Obrazek: 2760.png]
Odpowiedz
#54
Szczerze mówiąc to osobiście nawet się cieszę z przesunięcia terminu... w obecnej chwili sam nie byłbym w stanie polecieć... Powód m.in. ten sam - uczelnia (zaliczenia + pisanie licencjatu).
"Heavier than a star, no place is too far

Not even space and time can touch this ship of mine"


- Keldian, "F.T.L."

Galnet  "Echo Przestrzeni"
Odpowiedz
#55
@Doom_days dzięki za info, w zasadzie nawet fajnie się złożyło że pomiędzy CG w Kolonii, a ekspedycją będzie miesiąc pauzySmile Oczywiście dalej jestem jak najbardziej zaSmile
Ps: Powodzenia w trakcie sesji! Smile
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#56
Hura! Światełko w tunelu, jest szansa, że polecę. Smile
Proszę mnie również wziąć pod uwagę, do 4 lutego postaram się zarobić na lepszy statek zdolny do tej wyprawy.
Odpowiedz
#57
Jak 4 lutego to proszę mnie wpisać.
ASP Explorer. Na razie skok 26 bo misję przeróżne wykonywałem, ale nie widzę problemu by coś pozmieniać. Tak więc
Cmdr Alex krycek. ASP Explorer eksploracja.
Odpowiedz
#58
Dołączam się Biggrin
ASP Explorer ok. 32ly skoku (spróbuję troszkę podrasować i wziąć pare limpetów)
Odpowiedz
#59
Również dołączam się do ekspedycji.
Już jest gotowy ASP Explorer 32.84 Ly ale więcej chyba wyciągnie do startu.
Odpowiedz
#60
Gdyby ktos mial ochote na beta test wycieczki zapraszam do podrozy w strone SagA*, ja jestem wlasnie na malej wycieczce i mozemy sie polaczyc z glownymi silami ekspedycyjnymi gdy wyleca z HRki lub w okolicach kolonii, wszystkiego wszedzie pod dostatkiem jest Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ekspedycja NOWA ZIEMIA MistyPL 234 29,802 12.10.2023, 17:05 UTC
Ostatni post: NietoKT
  Husarska ekspedycja Strzygaa 56 70,367 28.12.2019, 19:51 UTC
Ostatni post: Dyspozytor
  Ekspedycja - podróż łazikiem dookoła planety Mathias Shallowgrave 36 48,901 09.08.2019, 13:01 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [OFICJALNY] Gnosis i jego ekspedycja - oficjalne wyjaśnienie Mathias Shallowgrave 11 17,333 06.09.2018, 22:21 UTC
Ostatni post: Cicha



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości