Widoczek z dzisiaj...
[Obrazek: 4sLtP4z.jpg]
Odpowiedz
(09.02.2018, 21:52 UTC)Baton napisał(a): [Obrazek: 4sLtP4z.jpg]

@Baton Surprised Fajna skałka, to z bety?
Odpowiedz
(10.02.2018, 08:50 UTC)Haji-me napisał(a): [Fajna skałka, to z bety?

Dzięki. Nie to z 2.4, jak z bety to zaznaczam Smile Eorl Auwsy SY-Z d13-5007

[Obrazek: cpBBLKe.jpg]
Odpowiedz
Nie widziałem jeszcze takich, muszę się tam wybrać Smile
Odpowiedz
(10.02.2018, 12:07 UTC)Haji-me napisał(a): Nie widziałem jeszcze takich, muszę się tam wybrać Smile

Nie żartuj, w HRce są jakieś fumarole zapewne wyglądające podobnie, trzeba poszukać, Patrykuzz z Kofim znaleźli z tego co pamiętam. Druga ważna sprawa to fakt, że to co widzisz to jest podyktowane twoim sprzętem, więc to że ja sfotografowałem takie, nie oznacza, że Ty je zobaczysz w ten sam sposób - wiem, to dziwne, ale tak powiedział Sandy w czwartek  Smile
Odpowiedz
(10.02.2018, 12:29 UTC)Baton napisał(a):
(10.02.2018, 12:07 UTC)Haji-me napisał(a): Nie widziałem jeszcze takich, muszę się tam wybrać Smile

Nie żartuj, w HRce są jakieś fumarole zapewne wyglądające podobnie, trzeba poszukać, Patrykuzz z Kofim znaleźli z tego co pamiętam. Druga ważna sprawa to fakt, że to co widzisz to jest podyktowane twoim sprzętem, więc to że ja sfotografowałem takie, nie oznacza, że Ty je zobaczysz w ten sam sposób - wiem, to dziwne, ale tak powiedział Sandy w czwartek  Smile

Po prostu ostatnio mało gram, a i na eksploracji dawno nie byłem i nawet nie wiedziałem, że są takie cuda wprowadzone Smile. Nie spotkałem tego jeszcze po prostu.
Odpowiedz
[Obrazek: CyhbWk5.png]
Odpowiedz
do kalendarza to , do kalendarza!!
jedna z twoich lepszych fotek, nazwałbym ją :

-- Oko Przeznaczenia --
Odpowiedz
Piękny widoczek.. aż na eksploracje nabrałem ochoty mimo iż to nie moja "bajka"  Wink +rep za to ujecie
[Obrazek: 83018.jpg]
Odpowiedz
mciuuu... jaki slodziak Smile

Zarabiste!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości