Moje mody do Starfielda
#1
Zajawka jest spora Smile Na razie mam 2 mody na koncie, ale pomysłów na więcej całkiem sporo Smile

Będę wrzucał tutaj dla chętnych:
  • Randomised Or Levelled Vendor Credits - zmienia ilość kasy dostępnej dla sprzedawców na handel na bardziej realistyczną (może mieć lepszy lub gorszy dzień w sklepie) lub na uzależnioną od levelu gracza
  • Better Apparel Effects - Simple - Ten mod dodaje standardowe efekty odzieży do wszystkich niepancernych czapek, kapeluszy itp. Zmienia także efekty na wielu elementach zwykłej odzieży, aby były bardziej zróżnicowane. 
W razie pytań etc. - piszcie!
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
Better Apparel Effects - Simple

Ten mod dodaje standardowe efekty odzieży do wszystkich niepancernych czapek, kapeluszy itp. Zmienia także efekty na wielu elementach zwykłej odzieży, aby były bardziej zróżnicowane. 

W podstawowej wersji gry żadne z nakryć głowy nie ma żadnych efektów, a większość podstawowej odzieży ma albo "+5 punktów życia i tlenu" albo "-5% regeneracji tlenu".
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video Poradnik modowania Starfielda Mathias Shallowgrave 1 257 19.11.2023, 16:55 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
Tongue Moje fotografie i filmy z Galaktyki E:D. TeddyPanda 174 192,327 06.05.2018, 08:44 UTC
Ostatni post: TeddyPanda
  Blog moje spotkanie z ED Azorus 7 8,996 14.01.2018, 16:24 UTC
Ostatni post: Azorus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości