[VIDEO] Historia Skrzydlatej Husarii - jubileuszowa wycieczka w przeszłość
#11
Thumbs Up 
Anukus Wpaniała Robota! Dzięki  Biggrin.
Odpowiedz
#12
Po obejrzeniu calosci musze przyznac ze filmik ma bardzo duzy potencjal jako motywator do dzialania. Tyle roboty wykonano. Trzeba dotrzymac kroku. Dodatkowo realizacja genialna.
Odpowiedz
#13
Anukus no weź się już odezwij, bo w pełni zasłużone repy czekają! Biggrin
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#14
Dodam coś od siebie, bo jakoś łyso bez komentarza.

Ponad miesiąc temu siedząc wygodnie w fotelu pilota prowadząc FDL'a i popijając zimnego drina zachciało mi się stworzyć coś, co pokaże i uświadomi ludziom co wspólnymi siłami osiągnęliśmy i co wyróżnia naszą społeczność spośród innych frakcji w ED. Nic tak wymownie nie ukazuje tego, jak nasze czyny i wobec tego sięgnąłem do materiału, który był juz spisany przez Drakkainen'a w postaci Osi czasu. To było idealną podstawą do nakręcenia filmu, a szczegółowy materiał w postaci wątku "Dyskusja o ekspansjach TWH i o background simulation" świetnie opisywał krok po kroku co i gdzie dokładnie się działo. Teraz trzeba było to ubrać w coś sensownego i z tym miałem chyba największy problem, ponieważ starając się opisać 22 podbite przez nas systemy ciężko było się nie powtarzać, a tym bardziej, że sporo systemów to tylko kilka pustych planet i jeden outpost. Nie ukrywam, że miałem nawet dwukrotnie moment zwątpienia, czy to w ogóle dokończę, ale jak widać udało się. Problemów było oczywiście więcej, ale zabawy też nie brakowało.
Podczas realizacji tego projektu przeniosłem się w przeszłość dosłownie. Fajnie było sobie przypomnieć wspólnie spędzone chwile latając po systemach, w których wykonywaliśmy zadania z Sali odpraw. Ponadto przygotowując się do poszczególnych scen badałem szczegółowiej nasze systemy i niejednokrotnie odkrywałem fajne miejscówy, które będziecie mogli zobaczyć już niedługo w filmach kręconych przez Suicide Squadron.
To chyba tyle ode mnie...

No może tylko dodam, że jeszcze czas na wersję angielską (raczej bez napisów), a wtedy otworzymy oczy niedowiarkom, Mysteronom i ekipie FD Tongue
Odpowiedz
#15
Anukus się czai zaglądając tu od czasu do czasu. Ale jego skromność nie pozwala mu na to aby się odezwać Tongue

[EDIT] A nie, spoko, żyje i się odezwał Biggrin
Anukus repol za to taki jak stąd do Andromedy Biggrin
Odpowiedz
#16
Mega szacun, nawet sobie nie wyobrażam ile to mogło zająć Smile
Odpowiedz
#17
Anukus świetna robota. Nie wyobrażam sobie ile czasu i pracy musiałeś zainwestować w coś takiego Smile. Rep oczywiście leci.
Odpowiedz
#18
Oglądam już chyba 10 raz Biggrin

Jak Luxtorpeda whodzi na koniec, to mam normalnie ciary Biggrin

Panowie, ten film pokazuje JAK DUŻO zrobiliśmy razem przez ten rok. Masakra. Coś pieknego. Dla takich chwil właśnie lubię angażować się w takie projekty  :heart:
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#19
Rewelacja, żonę zaprosiłem na wieczorny seans, by zobaczyła nad czym tak ten ostatni rok spędziliśmy, no i chciała oglądnąć jakiś dobry film - to ma Biggrin
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz
#20
Świetny kawał filmu, powiem szczerze że jak zobaczyłem na początku jaką ma długość pomyślełmem ze na bank sie zanudzę i po 3 min wyłączę ale.... o dziwo ... obejrzałem do końca i powiem ci ze mi mało :Smilerawo
[Obrazek: 5a1456e8519a0a8c.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video [VIDEO] Husarska Kronika Filmowa Mathias Shallowgrave 0 13,426 26.11.2016, 17:57 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości