Zaparkowany - System Defence Force
#1
Takie coś ostatnio odkryłem, czy odnalazł ktoś coś podobnego ? 

System Defence Force

System:
Oochorrs XM-Z b46-0
[Obrazek: p0nJHNW.png] 
Odpowiedz
#2
NPC postanowił odsapnąć po ciągłych patrolach Wink

Niczego takiego wcześniej nie widziałem Tongue
Odpowiedz
#3
Tak, widziałem coś podobnego ostatnio. Nieopodal była strefa zakazana (z czerwoną obwódką) z kapsułą ratunkową i nielegalnym cargo. Wydaje mi się, że to nic nadzwyczajnego, aczkolwiek rzadko spotykane.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#4
Kiedyś widziałem, jak ktoś zrobił zdjęcie tak zaparkowanego Imperialnego Fightera.
Mogliby takie "smaczki" porobić, właśnie z jakimś towarem, albo żeby się przeskanowało łazikiem takiego i dostało misje.....
Odpowiedz
#5
Też spotkałem śpiących policjantów, ale już nie pamiętam gdzie. Natomiast, jakieś 5 kilometrów od tej opuszczonej placówki górniczej, spotkałem podobnie zaparkowanego ASPX. Niestety fotek nie zrobiłem.  Mnie to wygląda na jakiś bug, aczkolwiek mogę się mylić.







Odpowiedz
#6
Spotkałem się właśnie z podobną sytuacją. ASP scout na blachach SDF w pełni sprawny z włączonymi shieldami ( choć dziwnie zaprakowany ) w pobliżu jakiś mały rozbity stateczek nie rozpoznałem niestety. Trochę narkotyków, dwie kapsuły plus jakieś śmiecie. Tyle że .... jestem jakieś 10k lat świetlnych od bańki. Jakiejś fabuły wokól tego miejsca mogę się spodziewać? Czy muszę coś sam obmyślećWink ?

Pozdrawiam
CO TO JEST SHOUTBOX, CO TO JEST SHOUTBOX, CO TO JEST SHOUTBOX
Odpowiedz
#7
Zero oznak życia ? Smile

mogło się zdarzyć, że podróżący razem piloci pokłócili się i tak oto, w Twoim czasie, dane Ci było obserwować skutki mini konfliktu.
Co się stało ze zwycięskim pilotem, pewnie ktoś zapyta, pewnie leży w swojej koi nie zdolny do jakichkolwiek działań otumaniony przez zabrane 'przyjacielowi' specyfiki rozweselające ....

Czy pilot Zakręcony Termos w swojej podróży lotnika wokół nocnika podejmie jakieś kroki w celu rozwiązania zagadki ?
Czy dowie się co, tak naprawdę, stało się na tak odległej planecie ?

Zobaczymy
Bez odbioru ....
[Obrazek: p0nJHNW.png] 
Odpowiedz
#8
Raz spotkałem. Obok była zakazana strefa i jak zebrałem jakieś cargo stamtąd to wystartował i zaatakował. SRV jest jednak wolniejszy od Vipera Wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  System HIP 96037 Morderlagger 1 3,958 04.01.2018, 23:02 UTC
Ostatni post: Kuba Wolf



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości