Husarska Odysea
#11
Zapytam Bretta lub Zaca.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#12
(23.11.2016, 10:59 UTC)Drakkainen napisał(a): I druga kwestia... czy FD pozwala na takie "multikonto" na które logować się będzie naście adresów IP z różnych lokalizacji? Nie zablokują konta jak coś takiego wykryją?

Ja się logowałem z różnych miejsc na świecie i Zieluk też, nawet przez moment bym nie myślał, że Frontier może mieć obiekcje co do tego, jestem na 100% pewien, że nie ma tym sobie sensu zawracać głowy Smile
Co do pomysłu to fajny bardzo, też chętnie wezmę udział, choć myślałem o wersji z przygodami w bańce, np. nadchodzi Twoja kolejka, wsiadasz, a tu jesteś wanted w statku bez tarcz i musisz się wykaraskać, a potem przygotować niespodziankę dla następcy Smile
Odpowiedz
#13
(23.11.2016, 19:30 UTC)Baton napisał(a):
(23.11.2016, 10:59 UTC)Drakkainen napisał(a): I druga kwestia... czy FD pozwala na takie "multikonto" na które logować się będzie naście adresów IP z różnych lokalizacji? Nie zablokują konta jak coś takiego wykryją?

Ja się logowałem z różnych miejsc na świecie i Zieluk też, nawet przez moment bym nie myślał, że Frontier może mieć obiekcje co do tego, jestem na 100% pewien, że nie ma tym sobie sensu zawracać głowy Smile
Co do pomysłu to fajny bardzo, też chętnie wezmę udział, choć myślałem o wersji z przygodami w bańce, np. nadchodzi Twoja kolejka, wsiadasz, a tu jesteś wanted w statku bez tarcz i musisz się wykaraskać, a potem przygotować niespodziankę dla następcy Smile

Heh, dobre. Smile
"Kto zostawił statek ostatnio!!11oneone z wanted i 30%??"
Odpowiedz
#14
Skontaktowałem się z Brettem. Generalnie współdzielone konto jest niezgodne z EULA, ale powiedział, że jak dostanę approval od Supportu, to mam mu dać znać, a on tam załatwi, żeby się nas nie czepiali o to Smile

Zaraz napiszę ticketa.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#15
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: KGLUisFt.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Husarska ekspedycja Strzygaa 56 70,557 28.12.2019, 19:51 UTC
Ostatni post: Dyspozytor
  Husarska Misja Geologiczna Kuba Wolf 0 3,307 18.12.2018, 20:18 UTC
Ostatni post: Kuba Wolf



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości