TESO (darmowy dłuuuugi weekend)
#11
TESO jest za darmo już. Wystarczy wejść na stronę steamową gry.

Jest promo do 23 listopada, 9 euro za podstawkę i 23 euro za Golda
Odpowiedz
#12
W sumie na forum jakimś TESOwym polecają zakup na KINGUIN. Cena podstawki nieco przekracza 40zł.
https://www.kinguin.net/pl/product/35835...ad-cd-key/

Mi się już pobiera darmowa do niedzieli wersja ze Steama, ale dzisiaj nic z biegania z mieczem nie będzie: 60GB i 4 godziny mordowania łącza...
Odpowiedz
#13
A ja wczoraj odinstalowałem Teso Tongue
Ale ogólnie fajna gra, kiedyś wrócę tylko za dużo gier mam żeby je wszystkie ogarnąć Sad

Odpowiedz
#14
TESO za 9,99 ojro na steamie Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#15
Za 76zl w sklepie ESO mozna kupic 5500 Crown - starczy na 4 dlc.
Odpowiedz
#16
a ja siedze i mysle - Tesu, darmowy dlugi weekend? o co tu chodzi, ktos zle jego ksywe zapisal? jakas impreza u niego na chacie jest, czy co? ile alkoholu dowiezc....moze cos wiecej....


... doczytalem pozniej, ze to The Elder Scrolls Online :/ zawiedzionym srodze Smile
Odpowiedz
#17
Również od niedawna posiadam ESO, dopiero ogarniam. Dołączyłem do gildii Szara Straż jak by ktoś szukał polskiej ekipy, ale nic więcej nie powiem o grze i gildii, zbyt mało czasu na granie, życie...
Star Citizen kod referencyjny: STAR-Q7WW-CYQB
Odpowiedz
#18
Ja już ściągnąłem ale nie uruchomiłem bo arseniku szukam Wink
Odpowiedz
#19
Hmm może bym przetestował bo GW2 już mi się trochę nudzi. Ktoś mi wytłumaczy jak tam teraz wygląda sytuacja z kontami darmowymi i płatnymi? Co zyskuje płacąc? Jak jest z mikropłatnościami? Czy to są tylko kwestie kosmetyczne czy też może mają wpływ na rozgrywkę?
Odpowiedz
#20
Jak coś to uruchamiam już TESO Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Darmowy weekend z Tales of Symphonia na Steamie Rommie_PL 0 1,839 07.10.2016, 16:31 UTC
Ostatni post: Rommie_PL
  UWAGA! Zhackowano konta EA w miniony weekend! (08.01.2016) Mathias Shallowgrave 6 6,712 13.01.2016, 07:24 UTC
Ostatni post: AlbertMarstalker



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości