Neurostrady - czyli lot po neutronówkach
#31
łoooooj boli
Odpowiedz
#32
6 godzin??? Ja tu tydzień lecę...

Ty się nie wykręcaj tylko przyznaj, że wolałeś eksplodować jak zobaczyłeś, że z zamiarem dołączenia do winga pędzę w Twoim kierunku żeby Ci popsuć doznania samotnej eksploracji.
Gadanie na TSie o wszystkim tylko nie o Elite, prośby o poczekanie ze skokiem "bo do kibelka", dwa razy więcej skoków żeby się dostosować do Aspa Robinusa, nudzenie żeby na co drugiej planecie wylądować gejzerów poszukać, i tak zawsze bezskutecznie...

Ty fuksiarzu! Smile
Odpowiedz
#33
Powiem tak, dawno nie umarłem z rozwaloną szybką i odgłosy pod koniec są tak epickie, że było warto Smile
W końcu jednak udało mi się wyskoczyć z warkocza ale z rozwaloną szybką i już się nie uratowałem. Miałem jeszcze pomysł żeby gdzieś szybko wylądować, spróbować odesłać statek i zobaczyć czy nie wróci naprawiony, albo bo prostu kiblować w SRV czekając na zbawienie, ale nie zdążyłem, umarłem jakieś 30 sekund od powierzchni księżyca .

Fabularnie by było super jakby się można schować w SRV po rozwaleniu szybki i czekać na jakichś Glass Ratsów Smile

http://i.imgur.com/Brl06IZ.jpg
Odpowiedz
#34
(26.11.2016, 10:59 UTC)Baton napisał(a): Powiem tak, dawno nie umarłem z rozwaloną szybką i odgłosy pod koniec są tak epickie, że było warto Smile
W końcu jednak udało mi się wyskoczyć z warkocza ale z rozwaloną szybką i już się nie uratowałem. Miałem jeszcze pomysł żeby gdzieś szybko wylądować, spróbować odesłać statek i zobaczyć czy nie wróci naprawiony, albo bo prostu kiblować w SRV czekając na zbawienie, ale nie zdążyłem, umarłem jakieś 30 sekund od powierzchni księżyca .

Fabularnie by było super jakby się można schować w SRV po rozwaleniu szybki i czekać na jakichś Glass Ratsów Smile

http://i.imgur.com/Brl06IZ.jpg

ah tego nie kumam , czy czasem moduł AFRM nie naprawia od ED 2.2 canopy ? Miales AFRMa ?
wcześniej pisałeś cos o eksplozji i potencjalnym czekaniu na support 4 dni, to w jaki sposob mieli by pomóc ?
Ja wczoraj ASPem wleciałem w warkocze kilku neutronówek po drodze i nie bylo problemu.. wczesniej jednak ogladalem na YT jak poprawnie wykonac taki manewr Smile

(26.11.2016, 10:25 UTC)Robinus napisał(a): 6 godzin??? Ja tu tydzień lecę...

Ty się nie wykręcaj tylko przyznaj, że wolałeś eksplodować jak zobaczyłeś, że z zamiarem dołączenia do winga pędzę w Twoim kierunku żeby Ci popsuć doznania samotnej eksploracji.
Gadanie na TSie o wszystkim tylko nie o Elite, prośby o poczekanie ze skokiem "bo do kibelka", dwa razy więcej skoków żeby się dostosować do Aspa Robinusa, nudzenie żeby na co drugiej planecie wylądować gejzerów poszukać, i tak zawsze bezskutecznie...

Ty fuksiarzu! Smile

tym kibelkiem to sobie mordki nie wykręcaj - Baton jest starszy i może chcieć częściej ;-)

(PS jesli ktoś poczuł sie urazony tym postem to informuje ze nie taki mialem zamiar... sorry)
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#35
(26.11.2016, 12:57 UTC)Yata_PL napisał(a):
(26.11.2016, 10:59 UTC)Baton napisał(a): Powiem tak, dawno nie umarłem z rozwaloną szybką i odgłosy pod koniec są tak epickie, że było warto Smile

ah tego nie kumam , czy czasem moduł AFRM nie naprawia od ED 2.2 canopy ? Miales AFRMa ?
tym kibelkiem to sobie mordki nie wykręcaj - Baton jest starszy i może chcieć częściej ;-)


(PS jesli ktoś poczuł sie urazony tym postem to informuje ze nie taki mialem zamiar... sorry)

Szybkę można naprawiać jak jest pęknięta, jak już całkiem wypadnie to nie, a u mnie całkiem wypadła Smile
Moja śmierć jest wynikiem buga, jak wychodzisz z gry bardzo blisko neutronówki to po ponownym wejściu do gry czasem Cię umieszcza w strefie zagrożenia i niszczy statek zanim się zorientujesz o co biega. Mnie już dwa razy trafiło, raz po normalnym wyjściu z gry a raz po crashu. Piszesz do supportu i po około 4 dniach naprawiają Ci statek i odsuwają od gwiazdy. To jest znany bug.
Dziś mi się nie chciało czekać 4 dni, wziąłem na klatę i gonię Robinusa od HR Smile

Yata, za niegodne żarty z problemów wieku starczego zobowiązuję Cię do kupienia 15 kalendarzy TWH Smile

Znowu zginąłem, tym razem sobie nagrałem na pamiątkę,


Odpowiedz
#36
Wpadaj na kawę do baru "Orzeł" Smile

[Obrazek: mS6xbXm.png]

Czy to neutronówki tak mi zdarły świeżutki czarny lakier?

Eee chyba po prostu daleka droga. Bo w środku też jakiś poobdzierany...

[Obrazek: XHMwcy2.png]
Odpowiedz
#37
tiaaaa
przyznaj się że kupiłeś go w jakimś komisie żeby taniej było, i niebity, tylko do kościoła w niedziele dziadek nim latał a tak naprawdę FSD ma snopowiązałką do kadłuba przymocowane
Odpowiedz
#38
Imperialy płakał jak sprzedawał.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#39
(26.11.2016, 13:20 UTC)Baton napisał(a): Yata, za niegodne żarty z problemów wieku starczego zobowiązuję Cię do kupienia 15 kalendarzy TWH Smile


za niegodne nakłanianie do zakupu hurtowej ilości kalendarzy TWH zobowiązuje Cie do przyjęcia na klatę 14 niegodziwych żartów

( powinno byc 15 ale tego Ci juz zalicze... mozemy tez anulować sobie karniaki ? )
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#40
(26.11.2016, 13:20 UTC)Baton napisał(a):
Znowu zginąłem, tym razem sobie nagrałem na pamiątkę,



Najlepsze jest 7 sekund 0:20 - 0:27, kiedy wszyscy oglądający są wdzięczni za wyłączony mikrofon Smile

... przerąbane. Mają zamiar naprawić tego buga?

I co się dzieje z Twoją grą? Ja miałem raz "matchmaking server error" ale to się zdarzyło i nie powtórzyło więcej...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Coś, czego nie widziałem nawet po 5k godzin w Elite... Mathias Shallowgrave 1 414 23.07.2023, 12:05 UTC
Ostatni post: azzaval
  Łowcy Gejzerów czyli szukamy samodzielnie Baton 258 256,905 25.03.2018, 13:19 UTC
Ostatni post: Baton
  [PUBLICZNY] "Skorupy Welcome To", czyli barnacles tournée! Mathias Shallowgrave 34 36,251 10.06.2017, 13:59 UTC
Ostatni post: Baton
  Poważne Plądrowanie Galaktyki. Czyli o tym, że warto mieć głupie marzenia. Arnul 67 69,586 08.06.2017, 20:38 UTC
Ostatni post: Haueck
  Wypłaty za eksplorację po 2.3 Drakkainen 8 9,277 24.04.2017, 18:56 UTC
Ostatni post: Diox



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości