Neurostrady - czyli lot po neutronówkach
#21
Ja nie wiem jak to ma działać,  jeśli nawet to powiedzie Cię po już odkrytych trasach, więc jaki sens?

Ale mam prośbę bo nie sprawdziłem jednej ważnej rzeczy (jestem faja). Jak naładujecie na neutronówce to w sumie powinien wyznaczać trasę w zasięgu 1000ly z takim skokiem jak jest po naładowaniu czyli u mnie 200. Wtedy przefiltrować trasę po samych neutronówkach i będzie dużo szybciej, trzeba by tylko się upewniać, że nie skaczemy do czarnej dziury. Ja wyznaczałem po każdym skoku, ale to chyba się da usprawnić.

Sam sprawdziłem, nie da się, jak się doładuje FSD to nie pozwala wyznaczać trasy dalej niż na maksymalny zasięg jednego skoku. No trudno Smile
Odpowiedz
#22
(24.11.2016, 18:35 UTC)Yata_PL napisał(a):
(17.11.2016, 11:04 UTC)Nizm0 napisał(a): Jak by ktoś chciał znaleźć na szybko trasę po neutronówkach to powstała taka o to strona Neutron Highway route planner

taa szkoda ze to nie działa , zapodałem - destination Colonia , start system Hr 8444 lub inne z banki  , eficciency tutaj róznie podawalem i nic nie wyznaczał ,
no chyba ze trzeba planować na 1000 ls ale do tego muszę mieć otwarta galaxy map , testowalem toola na sucho...
jakie macie doświadczenia ?

U mnie wyświetla trasę, tylko trzeba trochę poczekać aż zostanie przeliczona na takiej odległości, czasami nawet kilka minut :/
Odpowiedz
#23
(24.11.2016, 20:31 UTC)Nizm0 napisał(a):
(24.11.2016, 18:35 UTC)Yata_PL napisał(a):
(17.11.2016, 11:04 UTC)Nizm0 napisał(a): Jak by ktoś chciał znaleźć na szybko trasę po neutronówkach to powstała taka o to strona Neutron Highway route planner

taa szkoda ze to nie działa , zapodałem - destination Colonia , start system Hr 8444 lub inne z banki  , eficciency tutaj róznie podawalem i nic nie wyznaczał ,
no chyba ze trzeba planować na 1000 ls ale do tego muszę mieć otwarta galaxy map , testowalem toola na sucho...
jakie macie doświadczenia ?

U mnie wyświetla trasę, tylko trzeba trochę poczekać aż zostanie przeliczona na takiej odległości, czasami nawet kilka minut :/

Dokładnie u mnie to samo, trzeba cierpliwie poczekać Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#24
Ano koło minuty, ale potem już chyba można używać gotowego linka jak ten? TRASA

Można to sobie użyć jako szkicu, bo jest sporo odcinków gdzie jest po 8/9 normalnych a ja teraz leciałem w prostej linii i nie miałem problemów żeby skakac tylko po neutronówkach.
Odpowiedz
#25
Link jest ale tylko do wyszukiwarki, jak się go przeklei to i tak trzeba odczekać swoje :/ jedyne co to są od razu kryteria uzupełnione i proces wyszukiwania od razu startuje
Odpowiedz
#26
(24.11.2016, 23:49 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a):
(24.11.2016, 20:31 UTC)Nizm0 napisał(a):
(24.11.2016, 18:35 UTC)Yata_PL napisał(a): taa szkoda ze to nie działa , zapodałem - destination Colonia , start system Hr 8444 lub inne z banki  , eficciency tutaj róznie podawalem i nic nie wyznaczał ,
no chyba ze trzeba planować na 1000 ls ale do tego muszę mieć otwarta galaxy map , testowalem toola na sucho...
jakie macie doświadczenia ?

U mnie wyświetla trasę, tylko trzeba trochę poczekać aż zostanie przeliczona na takiej odległości, czasami nawet kilka minut :/

Dokładnie u mnie to samo, trzeba cierpliwie poczekać Smile

ok , faktycznie - nie mialem odp. dawki cierpliwosci , po poltorej minuty wyskoczyla trasa. Pewnie to zalezy od lacza oraz ilosci osob korzystajacy z tego toola w danej chwili..
Born too late to explore the earth, too soon to explore the stars...
At least I was born in time to do it in VR.


Odpowiedz
#27
Właśnie potrenowałem latanie Aspem, neutronówki szarpią nim jak Reksio szynką, poważnie Smile Jest duża różnica w tym jak się zachowuje Asp i jak się zachowuje Anakonda, ale się można było spodziewać.
Siadłem i policzyłem jak to wychodzi zyskowo, żeby nie opowiadać banialuków, Aspem po normalnej trasie w pół godziny zrobiłem równo 1260ly, a po neutronówkach 1880, więc mniejsza różnica niż myślałem kiedyś ale nadal spora więc warta gra świeczki. Im bliżej środka tym lepiej bo więcej neutronówek, tu blisko bańki to się sporo traci na szukanie, a tam będzie łatwiej,

Ruszyłem z HR o ósmej i jestem już w linii prostej 7.5ly od Maskelyne, więc przeleciałem co najmniej 8, 8 1/2k ly. W cztery godziny to nie jest źle, a prawdziwa prędkość to się dopiero teraz zacznie Smile

[Obrazek: LRmNAyp.jpg]
Odpowiedz
#28
Ten screen powyzej to oryginalny z gry? Jesli tak to wyglad neutronowek zmienil sie zdecydowanie na lepsze Smile

W czarne dziury ciagle mozna wlatywac?
Odpowiedz
#29
Oj pozmieniało się, najlepiej samemu się wybrać bo na fotkach nie widać wszystkiego http://www.elitegalaxy.org/?p=6333

Nie wiem jak się wlatywało w czarne dziury? Dla mnie wyrzuca tak jak i wcześniej, Z neutronówek można doładowywać FSD, ale można też teraz zginąć doś prosto jak się nie uważa, więc coś za coś Smile
Odpowiedz
#30
Super, coś miałem z netem, zrobiło mi disconnect i znowu mi statek eksploduje w neutronówce (a jestem w odległości 1.39 ls, to jest super bezpiecznie). A właśnie doganiałem Robinusa, który się szwędał po rubieżach. No nic, tym razem mi się już nie chce czekać na support 4 dni, więc wezmę to na klatę zapewne i tyle. 6 godzin skanów na marne :/
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Coś, czego nie widziałem nawet po 5k godzin w Elite... Mathias Shallowgrave 1 448 23.07.2023, 12:05 UTC
Ostatni post: azzaval
  Łowcy Gejzerów czyli szukamy samodzielnie Baton 258 258,392 25.03.2018, 13:19 UTC
Ostatni post: Baton
  [PUBLICZNY] "Skorupy Welcome To", czyli barnacles tournée! Mathias Shallowgrave 34 36,467 10.06.2017, 13:59 UTC
Ostatni post: Baton
  Poważne Plądrowanie Galaktyki. Czyli o tym, że warto mieć głupie marzenia. Arnul 67 70,090 08.06.2017, 20:38 UTC
Ostatni post: Haueck
  Wypłaty za eksplorację po 2.3 Drakkainen 8 9,344 24.04.2017, 18:56 UTC
Ostatni post: Diox



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości